У рамках Тижня безпеки дорожнього руху до ЦРБ ім. П. А. Загребельного завітав інспектор Управління патрульної поліції, щоб розповісти дітям про правила дорожнього руху.
Під час зустрічі діти дізналися, як правильно поводитися на дорозі пішоходам, велосипедистам та пасажирам. Учасники заходу пригадали основні дорожні знаки, розв’язували тематичні завдання та спільно визначали правильні алгоритми дій у різних обставинах. Особливу увагу приділили використанню світловідбивальних елементів, які допомагають зберегти життя в темну пору доби.
Не нехтуйте правилами, поважайте інших учасників дорожнього руху та пам’ятайте: безпека на дорозі починається з особистої відповідальності!