20.05.2026

 
До Всесвітнього дня ботанічного мистецтва (Worldwide Day of Botanical Art) бібліотека № 119 влаштувала для учнів ліцею № 190 віртуальну ландшафтну прогулянку «Стежками ботанічних садів столиці». Адже ботанічні сади є національним надбанням, входять до природно-заповідного фонду України та мають велике екологічне значення. А відвідувачам вони дарують відчуття єдності з природою та бажання її берегти.
Відеоекспедиція «Зелені скарби Києва», мистецький пленер «Флористичний етюд», майстер-клас з торцювання «Травневий бузок» - діти залюбки розширили свої знання про улюблене рідне місто, ознайомилися з цікавинками ботанічного мистецтва, розкрили маловідомі таємниці унікальних рослин, дізналися історію появи знаменитих київських каштанів - квітучого символа нескореної столиці нашої Батьківщини.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter