29.05.2026
Напередодні Дня Києва бібліотека № 119 запросила читачів до краєзнавчої мандрівки «Київ. Неймовірні історії великого міста».
Пізнавальна бесіда та квіз «Місто на Дніпрі», маршрутний лист «Шляхами легенд», анімаційний фільм «Київ» із серії «Книга-мандрівка. Україна» допомогли школярам по-новому поглянути на рідне місто. Знайомство з оповідями про стародавній Київ з книжки сучасної української письменниці Валентини Вздульської перетворило вивчення історії на цікаву і захопливу пригоду.
Юні кияни не лише поглибили знання про витоки столиці, а й усвідомили свою відповідальність за збереження культурної та історичної спадщини нескореного міста, в якому вони живуть. А на майстерці «Київський сувенір» діти створили вітальні листівки до Дня Києва, прикрасивши їх символами столиці.






