01.06.2026

   У бібліотеці ім. С. Олійника пройшла літературно-краєзнавча година  для молоді «Місто, що читає» до Дня міста.
 
 
 

   Захоплююча мандрівка сторінками книжок, де оживає Київ – мудрий і молодий, величний і затишний. Місто, яке не лише спонукає читати, а й саме є великою книгою, що розповідає свою неповторну історію кожному з нас. Згадали легенду про заснування Києва, познайомилися з цікавими фактами про визначні місця та відкрили для себе Київ очима письменників і поетів.
 
 

   Під час зустрічі звучали уривки з творів про Київ, вірші українських авторів, а також цікаві історії про Андріївський узвіз, Золоті ворота, Поділ та інші перлини столиці. Саме тому сьогодні ми говоримо про наше славне місто мовою книг, відкриваючи для себе його історію, культурну спадщину та літературні образи. Київ – це місто, яке надихає читати, пізнавати та любити Україну.
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter