З нагоди Дня малювання та Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища бібліотека № 119 провела арт-терапію «Золотаві квіти» для своїх маленьких читачів - вихованців з особливими освітніми потребами ЗДО № 176.
Книжкова добірка «Таємне життя рослин», голосні читання віршиків та оповідань українських письменників «Сонце в капелюшку», повчальний мультфільм «Кульбаба - товсті щоки» - дошкільнята дізналися, як пробуджується природа, чому кульбабки змінюють свої жовті сукні на пухнасті парашутики та як важливо берегти кожну рослинку навколо нас. А на майстер-класі з малювання фарбами «Веселі кульбабки» діти залюбки поринули в атмосферу творчості та створили яскраві малюнки із квіточками, що символізують дивовижну силу життя.