ЦРБ ім. П.А. Загребельного

16.02.2023

 
Сьогодні ЦРБ ім. П. Загребельного відзначила День єднання, залучивши дітей до спілкування про єдність та цілісність нашої держави.
Під час заходу діти поглибили знання про Батьківщину - Україну, пригадали народні символи України, пограли в настільну гру «Українознайчики», ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна».
Гуртківці «ARTMILA» створили власні сюжети на тему єдності України.
 
 

14.02.2023

#День святого Валентина
 
  Все ще намагаєтеся вигадати, що з романтичною атрибутики потрібно на свято?
 
 

 ЦРБ ім. П. Загребельного запропонувала відзначити свято - оригінально. Творчий майстер клас – це не тільки свято закоханих за незвичним сценарієм, але і прекрасний подарунок на будь-який смак та розвиток творчих здібностей дітей.
 
 

   Ну і як же без книг про перші поцілунки? Книжки, які гарантують отримання необхідної дози тепла, легкості, щирості й кохання, ви зможете отримати у бібліотеці.
 
 

09.02.2023

 
Продовжуємо проєкт #Бібліо_кейс у Центральній районній бібліотеці ім. П. Загребельного.
Через гру та прості завдання юні читайлики поринули у чарівний світ казки «Лускунчик і Мишачий король», яка ось уже двісті років надихає та створює незабутню атмосферу. Ернст Гофман завдяки казці дає нам уроки добра, милосердя, мужності та самовідданості.
Родзинкою заходу стали, об’єднані однією темою книги, вікторини, ігри, пазли, відеоматеріали, майстер клас.
Запрошуємо усіх хто любить весело та корисно проводити час до бібліотеки!!!
 

06.02.2023

 
ЦРБ ім. П. Загребельного висловлює щиру подяку Благодійному Фонду «Здоров’я майбутнього» за подаровані сучасні книги, які поповнять фонд бібліотеки і будуть корисні нашим читачам.
 
 

01.02.2023

 
Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос.
Із захопленням та нетерпінням гуртківці «ВВС» чекали на зустріч із казковими героями у ЦРБ ім. П. А. Загребельного.
Діти поринули у неповторний світ читання книжок, сповнений пригод та приємних емоцій, ділилися враженнями та думками щодо прочитаного, читали вголос разом, спілкувалися між собою.
Наші читайлики мріяли, літали та творили в улюбленій бібліотеці.
 

23.01.2023

 
  Із великим задоволенням гуртківці "ВВС" взяли участь в голосних читаннях казок Сашка Лірника в ЦРБ ім. П. Загребельного.
 
 

  Народна мова казкаря занурила нас в колорит українського села та козацького побуту. Разом ми побували на вечорницях, дізналися, хто такі знахарі і чому "козацькому роду нема переводу?!"
 
 

22.01.2023

 
«Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» під таким гаслом у ЦРБ ім. П. Загребельного відбулася година державності, приурочена Дню Соборності України.
 
Змістовно та пізнавально про історичний шлях українського народу до незалежної соборної держави та про те, як у різні періоди Україна виборювала своє майбутнє, присутнім розповіла старший науковий співробітник Інституту історії НАН України Олександра Кудлай.
День Соборності України це нагадування, для всіх українців про те, що сила нашої держави в єдності українських земель, а сила народу в єдності людей.
 

09.11.2022

  У Королівство Його Величності  Слова потрапили учні 238 школи в День української писемності та мови, який відзначали  у ЦРБ ім. П. А. Загребельного. Дітки зустрілися з багатьма його мешканцями та згадали частини мови, синоніми, антоніми, фразеологізми.
 
 
 
 
  Школярі змагалися у мовознавчому турнірі, мовних забавлянках, відгадували мовні загадки та казки за жартом, створювали «німе кіно».
 
 

  Також діти продемонстрували яскраві акторські здібності в імпровізованому спектаклі за мотивами завіршованої казки Г. К. Андерсена «Чорнильниця і перо». Це були прекрасні хвилини духовного спілкування, які ще раз нагадали нашим маленьким читачам, що мова, як і Україна,  в нашому серці починається з кожного з нас.
 
 

02.11.2022

 
Творча, інтелектуальна літературна зустріч відбулася у ЦРБ ім. П. А. Загребельного. Гостя заходу, Наталія Дзюбенко-Мейс, презентувала свою книгу «Сковорода», присвячену до 300-річчя видатного філософа.
Як розповіла авторка, ідея книги виникла на тлі подій Майдану й російсько- української війни, коли постало бажання оцінити сучасні трагічні події з «історичної відстані Сковороди».
Говорили про життя та творчість Григорія Савича, розвінчували міфи і легенди про нього, адже пані Наталя використовувала точні та достовірні документи під час написання своєї книги-поеми. Згадували і Україну, і боротьбу з абсолютним злом, яке нині уособлює рашизм, і пошуки істини, про те, що хвилює українців і що в усі часи залишається головним і вічним.

Щиро дякуємо пані Наталі за презентацію книги, і читачам – за участь у розмові і щиру зацікавленість.
 

25.10.2022

 
25 жовтня є привід відзначити цікаве та оригінальне свято - Всесвітній день макаронів, яке святкують щорічно. З макаронів можна не тільки готувати смачні страви, але і створювати незвичайні декоративні вироби.
З цієї нагоди у ЦРБ ім. П. Загребельного для юних читачів було проведено майстер клас «Макаронне рукоділля». До справи підійшли креативно, кожен проявив свою фантазію та створив унікальну аплікацію. Дітям сподобалась така робота, адже вона розвиває дрібну моторику та дуже добре заспокоює у цей нелегкий для країни час.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter