ЦРБ ім. П.А. Загребельного

25.10.2022

 
25 жовтня є привід відзначити цікаве та оригінальне свято - Всесвітній день макаронів, яке святкують щорічно. З макаронів можна не тільки готувати смачні страви, але і створювати незвичайні декоративні вироби.
З цієї нагоди у ЦРБ ім. П. Загребельного для юних читачів було проведено майстер клас «Макаронне рукоділля». До справи підійшли креативно, кожен проявив свою фантазію та створив унікальну аплікацію. Дітям сподобалась така робота, адже вона розвиває дрібну моторику та дуже добре заспокоює у цей нелегкий для країни час.
 

13.10.2022

 
На творчу зустріч із сучасними поетами та прозаїками літературного об’єднання «Радосинь» ЦРБ ім. П. Загребельного зібрала любителів художнього слова. «Радосинці» – учасники  найпрестижніших конкурсів і фестивалів, відзначені літературними преміями і почесними званнями.
Своїми творчими доробками зі слухачами поділилися Інна Ковальчук, Леся Пронь та Євген Верхрадський, гуморист Сергій  Довженко. Море оплесків викликала сучасна поезія, пронизана хвилюючою темою сьогодення, а розмаїття веселих гуморесок – усмішку на обличчі присутніх.

Щиро дякуємо авторам за насолоду від ліричного слова та подаровані книги бібліотеці.

 
 

05.10.2022

 
Під час військового стану в країні важливою складовою безпеки людей є навчання населення навичкам надання першої допомоги.

В ЦРБ ім. П. А. Загребельного спільно з Центром комунікації та інформації відбувся тренінг із надання першої домедичної допомоги для громади Деснянського та Дніпровського районів.
Присутні ознайомилися та практично оволоділи навичками надання першої допомоги при масивній зовнішній кровотечі, раптовій зупинці кровообігу, порушенні прохідності дихальних шляхів, термічних опіках та при травмах із застосуванням на місці події найпростіших засобів до прибуття медичного працівника.
Після проходження тренінгу слухачі навчилися діяти в надзвичайних ситуаціях і надавати невідкладну медичну допомогу при різних життєво загрожуючих станах.
 

21.09.2022

 
В ЦРБ ім. П. Загребельного в рамках реалізації проєкту «Деснянський район на мапі міста Києва» відбулася презентація книги «Невідомі периферії Києва: Північне Лівобережжя» відомих київських краєзнавців Олександра Михайлик та Семена Широчина.
Автори книги познайомили відвідувачів з історією розбудови колишніх київських околиць, що охоплюють простір на північ від Броварського шосе та на схід від північної гілки залізниці. Присутні мали змогу подивитися унікальні світлини історичних поселень, що існували до початку сучасної забудови Вигурівщини – Троєщини, послухати розповіді про найцікавіші проєкти житлової забудови мікрорайонів.
Кожен з мікрорайонів масиву має свою власну цікаву історію та малознану архітектурну спадщину, про яку варто знати.
 

15.09.2022

 
У Центральній районній бібліотеці ім. П. Загребельного відновив свої заняття інтелектуально-розважальний клуб із фінансової грамотності «Вікеномі». Команда гравців знову в дії!
 Приєднуйтесь до нас щочетверга  о 11.00 за адресою вул. Теодора Драйзера, 6.
 

13.09.2022

 
Центральна районна бібліотека ім. П. А. Загребельного радо зустрічала поціновувачів творчості Трофимової Ніни Анатоліївни. Вся творчість талановитої поетеси наповнена любов’ю до рідного краю, до рідної землі.
 
Щиро звучали вірші, написані за покликом серця і душі, які присвячені рідній Україні та нашій перемозі!
 

05.09.2022

 
В ЦРБ ім. П.Загребельного в рамках реалізації проєкту „Читання - без обмежень” відбулася творча зустріч з відомою українською письменницею Лесею Пронь.
Позитивна атмосфера спілкування, чарівний голос, доброзичливість заворожували слухачів. Читачі отримали насолоду від авторського виконання поетичних творів. Присутні з задоволенням вирушили у цікаву подорож сторінками яскраво ілюстрованих книжок для дітей.
 
 
Дякуємо ЗСУ, завдяки яким відбулась зустріч! Дякуємо за спілкування!
 

05.07.2022

 
  Бібліотека ім.П.А.Загребельного під час літніх канікул піклується про здоров'я, безпеку та розвиток дітей. Продовжуємо заняття з психологом волонтером Альоною Вовк, яка за допомогою дихальних вправ, рухових активностей знижує рівень стресу та емоційні навантаження у присутніх.
 
 
 
 

   Під час занять діти розмальовували казкового героя Помагайчика, що допоможе обрати шлях до сміливості та рішучості. Яскраві насичені малюнки та бажання втілені на папері, результат роботи психолога. 
 
 
 

   Дякуємо нашим волонтерам за моральну підтримку дітей під час війни та допомогу в організації заходу.

 
 

21.06.2022

 
Вже вкотре до бібліотеки завітала психологиня Альона Вовк на зустріч з юними читачами бібліотеки ім. П. Загребельного. Цього разу на дітлахів чекали вправи-імітації для релаксації, обійми та терапевтичне малювання «Веселки радості» під сучасну музику. Насичене арттерапевтичне заняття пройшло з легкістю, наповнене позитивними емоціями,  посмішками.
У цей нелегкий для нас час діткам не вистачає людського тепла та радості. Саме це вони можуть знайти в нашій бібліотеці, яка гуртує навколо себе мешканців громади і допомагає впоратися з повсякденними стресами.
 

17.06.2022

 
Сьогодні у ЦРБ ім. П. А. Загребельного було гаряче! Від літнього сонечка, теплих усмішок, щирих привітань та жартівливих конкурсів, які напередодні Дня тата провели для гуртка BBC. Діти переглянули цікавий ролик про історію та традиції святкування. Юні читачі декламували вірші, співали пісні, висловлювали добрі та ласкаві слова по відношенню до своїх татусів. За допомогою жестів і рухів показували професії своїх батьків, а конкурс «Збираємось в похід із татом» навчив швидко діяти в екстремальних умовах. На завершення всі разом подивилися глибокий, зворушливий мультик про роль тата в сім‘ї і виготовили вітальні листівки.
Батьківщина від слова - Батько, вона у нас одна, як і батько - один. Батько завжди залишає відбиток у дитячому серці, тож нехай той відбиток буде добрим! Давайте не пошкодуємо сказати добре слово татові, ніжно обійняти маму і запропонувати їм свою допомогу.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter