ЦРБ ім. П.А. Загребельного

16.01.2022


Театралізоване свято з елементами лялькового спектаклю "Святковий пиріг на честь Віні-Пуха» (до 140-річчя від дня народження Алана Мілна) відбулося в ЦРБ ім. П. А. Загребельного.
Разом із  учасниками гуртка  «ВВС»  казкові герої Попелюшка, Баба Яга та Вінні-Пух грали, танцювали, змагалися у конкурсах. Море фантазії, творчості, просто вибухових ідей і неймовірне уміння запалити ними своїх маленьких друзів!
Щирі дитячі посмішки та обійми, задоволені обличчя стали запорукою дуже затишної атмосфери дитячого свята.
 
 

14.01.2022

 
З веселими щедрівками та українськими піснями завітали до бібліотеки учасники гурту «Троєщина співуча».
Дякуємо за позитив і настрій!
 

04.01.2022

 
Найбільш казковий час року – період новорічно-різдвяних свят. А що робити, якщо немає новорічного настрою? Вихід простий – завітати до бібліотеки, як це зробили вихованці Деснянського районного центру соціальннх служб в місті Києві.
Протягом січня заходи в бібліотеці не затихають, це - і розважальні програми, і конкурси, і тематичні майстер-класи, і дитячі свята! Щороку працівники нашої бібліотеки намагаються  створити для всіх своїх відвідувачів казкову атмосферу радості, чудес та зимової феєрії!
 

24.12.2021

 
ЦРБ ім. П. Загребельного поповнилася новими, надзвичайно цікавими сучасними книгами від #Український інститут книги!
 

21.12.2021

 
Школярі Деснянського району отримали заряд позитивних емоцій від зустрічі з київським поетом Павлом Браницьким в ЦРБ ім. П. А. Загребельного.
Автор володіє унікальним даром - віршувати прозові твори, зокрема, він представив завіршовану  казку Андерсена «Снігова королева». Театралізоване дійство за улюбленою книгою допомогло юним читачам зануритись  у чарівний світ цікавих персонажів, смішних діалогів, веселих мелодій та яскраво оформлених декорацій.
Завдяки чудовій грі та польоту фантазії діти змогли відчути себе справжніми героями «Снігової королеви»! Із великим захопленням та азартом юні розумники управлялися в акторській практиці та виконували ролі відповідно до сценарію, який так майстерно написав і обробив Павло Браницький.
 

20.12.2021

 
Для школярів Деснянського району в бібліотеці ім. П. А. Загребельного пройшла цікавезна зустріч із українською письменницею, літературною редакторкою Оксаною Давидовою.
Мегапозитивна авторка занурила дітлахів у чарівний світ книжок: розповіла, як народжується книжка, звідки з’являються ідеї для написання дитячих оповідань, показала, як створюються малюнки-ілюстрації.
Знайомство з книгою – це важливо і цікаво, а спілкування з  її автором – це ще  й позитивні емоції,  захоплюючі історії та щирі переживання!
 

17.12.2021

 
Грудень – щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням учні школи № 119 зустріли перше новорічне диво - День Святого Миколая.
У чарівній залі Галереї мистецтв ЦРБ ім. П. Загребельного панував святковий та веселий настрій, сповнений  цікавими конкурсами, вікторинами, декламацією віршів та побажаннями до  Святого Миколая.
Вважається, що загадане в цей святковий день будь-яке заповітне бажання обов’язково здійсниться! Тож мрійте сміливіше!!!
 

10.12.2021

 
Відвідувачі «Літературного кафе»  ЦРБ ім. П. Загребельного разом із героєм роману Ірвіна Шоу «Два тижні в іншому місті» пройнялися долею героя, якому випав шанс переосмислити своє життя, визначитися ким стати.
#ТижденьЧитання #ЗнайдиСвоюКнижку
 
 
 
 

03.12.2021

 
«Твори добро, бо ти людина», - під такою назвою у ЦРБ ім. П. А. Загребельного пройшла година доброти, на яку завітали вихованці Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району міста Києва.
Бібліотека, як простір інклюзивного дозвілля, створила максимально комфортну обстановку для своїх особливих читачів. Для дітей це було щось нове хвилююче і досі невідоме: просторі зали, чудові книжки, безліч різноманітних іграшок,  новорічна ялинка та яскраві лялькові герої. Але вони впоралися: спілкувалися, взаємодіяли, залюбки здійснили екскурсію до Галереї мистецтв. А на завершення дітлахів заохотили цікавим заняттям – майстер класом із виготовлення «Браслетиків дружби», завдяки якому малеча набралася гарного настрою, позитиву та неповторних емоцій.
Всім нам нелегко у сьогоднішній скрутний час, але пам’ятаймо, що поруч є люди, яким набагато гірше за нас. І ми можемо покращити їхнє життя своїм відношенням, небайдужим ставленням, усмішками і теплим поглядом.
І щоб жилося усім нам добре, у мирі та злагоді, необхідно щохвилини, щоденно творити добро!

 
 

02.12.2021

 
Зміна клімату – одна з найбільш гострих проблем в Україні та світі. Збільшення кількості аномальних погодних явищ призводять до загибелі людей та значних економічних втрат. Лише послідовні внутрішні заходи для пом’якшення змін клімату допоможуть у боротьбі з глобальним викликом.
 
Про відповідальність за збереження навколишнього середовища, важливість екологічного просвітництва співробітники ЦБС Деснянського району говорили з екологинею, членкинею ГО УЕК «Зелена хвиля» Санківською І.М.
Адже бібліотекарі не залишаються осторонь важливих екологічних проблем, беруть участь у реалізації Цілей сталого розвитку ООН, інформують своїх користувачів  про наслідки недружнього ставлення до природи. Саме тому лейтмотивом зустрічі сміливо можна назвати гасло «Почни з себе!»
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter