ЦРБ ім. П.А. Загребельного

02.03.2023

 
Хвилююча, щира зустріч відбулася в ЦРБ ім. П. Загребельного із сучасною поетесою Надією Семеною, яка проживає у нашому районі. Творчість пані Надії наповнена добром, красою рідної землі, любов’ю до людей.
Читачі бібліотеки із захопленням спілкувалися, брали участь в автограф сесії, а також познайомилися з новими творами автора. Щиро дякуємо за подаровані книги для бібліотеки.
 

23.02.2023

 
  Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.
 
  
 
  Тож цього дня юні користувачі Центральної районної бібліотеки ім. П. Загребельного продемонстрували свою любов до української мови через вірші та малюнки, вкотре підтвердивши тезу: мова має значення!
 
Гуртківці «ARTMILA» яскраво, творчо та талановито зобразили  нашу чудову рідну мову в образі молодої дівчини.
Говорімо українською, єднаймося у мові!
 
 

21.02.2023

 
До Міжнародного дня рідної мови до ЦРБ ім. П. Загребельного завітав директор Одеського культурного центру, продюсер національного фестивалю театрів «Молоко» в Одесі, Миколаєві, Херсоні, експерт Українського культурного фонду, батько 3 дітей, який прочитав 300 книг – Михайло Журавель з авторською стендап-комедією «Тихо начитаний».
«Чому москалі не читають книжок? Бо вони не вміють читати», - з таким риторичним запитанням звернувся до аудиторії актор, в житті якого книга займає важливе місце.
Режисер представив новинки літератури відомих письменників та митців, творчість яких пов’язана з війною: Андрія Любки, Мирослава Дочинця, Сергія Дзюби, Василя Піддубного, Віталія Запеки, Братів Капранових, Юрія Журавля. Багато з них зараз боронять Україну на передовій або волонтерять.
Дякуємо "Мистецький центр "ТРІУМФ" (голова правління Тадля О.М.) за співпрацю та підтримку!
 

16.02.2023

 
Сьогодні ЦРБ ім. П. Загребельного відзначила День єднання, залучивши дітей до спілкування про єдність та цілісність нашої держави.
Під час заходу діти поглибили знання про Батьківщину - Україну, пригадали народні символи України, пограли в настільну гру «Українознайчики», ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна».
Гуртківці «ARTMILA» створили власні сюжети на тему єдності України.
 
 

14.02.2023

#День святого Валентина
 
  Все ще намагаєтеся вигадати, що з романтичною атрибутики потрібно на свято?
 
 

 ЦРБ ім. П. Загребельного запропонувала відзначити свято - оригінально. Творчий майстер клас – це не тільки свято закоханих за незвичним сценарієм, але і прекрасний подарунок на будь-який смак та розвиток творчих здібностей дітей.
 
 

   Ну і як же без книг про перші поцілунки? Книжки, які гарантують отримання необхідної дози тепла, легкості, щирості й кохання, ви зможете отримати у бібліотеці.
 
 

09.02.2023

 
Продовжуємо проєкт #Бібліо_кейс у Центральній районній бібліотеці ім. П. Загребельного.
Через гру та прості завдання юні читайлики поринули у чарівний світ казки «Лускунчик і Мишачий король», яка ось уже двісті років надихає та створює незабутню атмосферу. Ернст Гофман завдяки казці дає нам уроки добра, милосердя, мужності та самовідданості.
Родзинкою заходу стали, об’єднані однією темою книги, вікторини, ігри, пазли, відеоматеріали, майстер клас.
Запрошуємо усіх хто любить весело та корисно проводити час до бібліотеки!!!
 

06.02.2023

 
ЦРБ ім. П. Загребельного висловлює щиру подяку Благодійному Фонду «Здоров’я майбутнього» за подаровані сучасні книги, які поповнять фонд бібліотеки і будуть корисні нашим читачам.
 
 

01.02.2023

 
Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос.
Із захопленням та нетерпінням гуртківці «ВВС» чекали на зустріч із казковими героями у ЦРБ ім. П. А. Загребельного.
Діти поринули у неповторний світ читання книжок, сповнений пригод та приємних емоцій, ділилися враженнями та думками щодо прочитаного, читали вголос разом, спілкувалися між собою.
Наші читайлики мріяли, літали та творили в улюбленій бібліотеці.
 

23.01.2023

 
  Із великим задоволенням гуртківці "ВВС" взяли участь в голосних читаннях казок Сашка Лірника в ЦРБ ім. П. Загребельного.
 
 

  Народна мова казкаря занурила нас в колорит українського села та козацького побуту. Разом ми побували на вечорницях, дізналися, хто такі знахарі і чому "козацькому роду нема переводу?!"
 
 

22.01.2023

 
«Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» під таким гаслом у ЦРБ ім. П. Загребельного відбулася година державності, приурочена Дню Соборності України.
 
Змістовно та пізнавально про історичний шлях українського народу до незалежної соборної держави та про те, як у різні періоди Україна виборювала своє майбутнє, присутнім розповіла старший науковий співробітник Інституту історії НАН України Олександра Кудлай.
День Соборності України це нагадування, для всіх українців про те, що сила нашої держави в єдності українських земель, а сила народу в єдності людей.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter