ЦРБ ім. П.А. Загребельного

Чехов А.П. Літопис життя і творчості

Чехов А. П. Літопис життя і творчості

 chexov-4.jpg28 січня 2010 року в ЦРБ № 141 відбувся літературна вечір «Чехов А. П. Літопис життя і творчості», присвячений  150-річчю від дня народження видатного російського письменника. Мета заходу - активізувати  інтерес до його літературної спадщини. Бібліографічний огляд літератури  прослухали  учні школи № 238 та юнацтво району. Виставка літератури ознайомила користувачів з  життєвим шляхом та  творчістю Чехова А. П. Із зацікавленістю присутні переглянули уривки художнього кінофільму  «Людина у футлярі» за однойменним твором А. П.Чехова, та документальну кінострічку «Моя адреса - Ялта» про останні роки життя  письменника.
        

  

Віізантійська імперія: історичний та культурологічний аспект

Віізантійська імперія: історичний та культурологічний аспект          

  27 січня 2010 року в читальному залі ЦРБ №141 відбулася  історична година «Віізантійська імперія: історичний та культурологічний аспект». Для учнів школи № 119 та молоді району була проведена презентація  тематичної книжкової виставки та продемонстровано  документальну кінострічку  «Візантійський урок: загибель імперії».
  Користувачі ознайомилися  з важливими історичними подіями розквіту та занепаду візантійської держави, усвідомили значення впливу візантійської культури на світовий культурний процесс.

                                       
 
 

Тренінг на тему: «Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку»

Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку
 
30 вересня 2009 року центральною бібліотекою № 141 Деснянської централізованої бібліотечної системи м. Києва було проведено тренінг на тему: «Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку» в рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек та приурочений до Дня людей похилого віку.
 

Цей захід відбувся завдяки співпраці ЦРБ №141 і Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), фонду Білла та Мелінди Гейтс, які безкоштовно надали новий комп’ютер та 5 комплектів гарнітури, для можливості проведення практичного заняття.

тренінг на тему Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку тренінг на тему: Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку

Кому за...вивчають можливості Internet...

 тренінг на тему: Internet, як засіб спілкування для людей похилого вікутренінг на тему: «Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку» 

 Учасники тренінгу уважно слухають презентацію 

Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку

 


 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter