ЦРБ ім. П.А. Загребельного

Комп`ютерні віруси : міфи та реальність

Комп`ютерні віруси : міфи та реальність

  Сьогодні масове застосування персональних комп`ютерів, на жаль, виявилося  пов`язаним з появою програм-вірусів, що самовідтворюються, перешкоджаючи нормальній роботі комп`ютера, руйнують файлову структуру дисків і пошкоджують збережену в комп`ютері інформацію.  
   Засідання круглого столу «Комп`ютерні віруси : міфи та реальність»  проводили  18 березня 2010 року в читальному залі ЦРБ № 141 викладачі університету «Крок»  з молоддю району та членами клубу "Золотий вік". Учасники обговорювали властивості, класифікацію, основні види та шляхи проникнення вірусів у комп`ютери, й методи захисту від них.
 
 
 alt
 
 
 
 

Василь Стефаник – співець рідної землі


 Василь Стефаник – співець рідної землі
 
  В рамках проекту «Відкриваємо Україну» для всіх, хто цікавиться творчістю письменників–класиків західноукраїнських земель, 25 лютого у читальному залі ЦРБ № 141  був проведений  бібліографічний огляд літератури «Василь Стефаник – співець рідної землі» з аудіо-прослуховуванням творів видатного новеліста. Присутнім було запропоновано прослухати відомі  твори письменника : «Лесева фамілія» (1899), «Сини»  (1916), «Діточа пригода»(1916) у виконанні Галини Стефанової.
  Творчість В.Стефаника- талановитого майстра експріоністичної новеели, вражає своєю правдивістю, оригінальністю та художньою досконалістю і завжди буде привертати увагу шанувальників українського мистецького слова.

 

 alt
 alt
 

Субкультура, молодіжні рухи та об`єднання

Субкультура, молодіжні рухи та об`єднання
 
  10 лютого 2010 року у читальному залі ЦРБ № 141 був проведений круглий стіл «Субкультура, молодіжні рухи та об`єднання». В заході прийняли участь викладачі університету «Крок» та молодь району.
  Присутні ознайомилися з історією виникнення молодіжних рухів  та класифікацією молодіжних субкультур. Найбільш активними в обговоренні теми були учні 11-х класів школи №119. Учасники заходу звернули увагу на суперечність існування молодіжних субкультур, які з одного боку  намагаються культивувати протест проти суспільства «дорослих», а з іншого покликані сприяти адаптації  молоді до  суспільства.
  Після дискусії, щодо проблем молоді , присутнім була запропонована відео-презентація слайдів різних субкультур світу.
 
 
 
alt
 
 
 

Привітання українського поета М. Д. Сома

Привітання до 75-річчя від дня народження
українського поета М. Д. Сома

  На засіданні Клубу бібліотекарів, що відбувся 10 лютого 2010 року у будинку Спілки письменників України, директор Деснянської централізованої бібліотечної системи м. Києва Курило Тетяна привітала відомого українського поета-шістдесятника, мешканця Деснянського району Миколу Даниловича Сома, з нагоди його 75-річчя від дня народження.
  Подарунком від бібліотек системи до цієї події був підготовлений  фахівцями ЦРБ №141 бібліографічний покажчик «Я – вічний сміх. Така моя робота».
 
 

Мікеланджело та його час

Мікеланджело та його час

 

  10 лютого 2010 року  учні школи № 251 відвідали в читальному залі ЦРБ № 141 годину мистецтва «Мікеланджело та його час», присвячену 535-річчю від дня народження Мікеланджело  Буонарроті, італійського скульптора, маляра, архітектора, поета. Присутні ознайомилися зі сторінками життя  великого майстра, творчість якого вважається найвищим досягненням світового мистецтва епохи Відродження.
  Здійснив віртуальну екскурсію музеями Італії та Росії,  юнацтво району познайомилося з геніальними творами видатного скульптора та архітектора. Користувачі мали можливість у своїй уяві поринути у середньовічну культуру та прослухати поезії, написані великим митцем, про любов, красу та гармонію світу.
 
 

 

Чехов А.П. Літопис життя і творчості

Чехов А. П. Літопис життя і творчості

 chexov-4.jpg28 січня 2010 року в ЦРБ № 141 відбувся літературна вечір «Чехов А. П. Літопис життя і творчості», присвячений  150-річчю від дня народження видатного російського письменника. Мета заходу - активізувати  інтерес до його літературної спадщини. Бібліографічний огляд літератури  прослухали  учні школи № 238 та юнацтво району. Виставка літератури ознайомила користувачів з  життєвим шляхом та  творчістю Чехова А. П. Із зацікавленістю присутні переглянули уривки художнього кінофільму  «Людина у футлярі» за однойменним твором А. П.Чехова, та документальну кінострічку «Моя адреса - Ялта» про останні роки життя  письменника.
        

  

Віізантійська імперія: історичний та культурологічний аспект

Віізантійська імперія: історичний та культурологічний аспект          

  27 січня 2010 року в читальному залі ЦРБ №141 відбулася  історична година «Віізантійська імперія: історичний та культурологічний аспект». Для учнів школи № 119 та молоді району була проведена презентація  тематичної книжкової виставки та продемонстровано  документальну кінострічку  «Візантійський урок: загибель імперії».
  Користувачі ознайомилися  з важливими історичними подіями розквіту та занепаду візантійської держави, усвідомили значення впливу візантійської культури на світовий культурний процесс.

                                       
 
 

Тренінг на тему: «Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку»

Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку
 
30 вересня 2009 року центральною бібліотекою № 141 Деснянської централізованої бібліотечної системи м. Києва було проведено тренінг на тему: «Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку» в рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек та приурочений до Дня людей похилого віку.
 

Цей захід відбувся завдяки співпраці ЦРБ №141 і Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), фонду Білла та Мелінди Гейтс, які безкоштовно надали новий комп’ютер та 5 комплектів гарнітури, для можливості проведення практичного заняття.

тренінг на тему Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку тренінг на тему: Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку

Кому за...вивчають можливості Internet...

 тренінг на тему: Internet, як засіб спілкування для людей похилого вікутренінг на тему: «Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку» 

 Учасники тренінгу уважно слухають презентацію 

Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку Internet, як засіб спілкування для людей похилого віку

 


 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter