ЦРБ ім. П.А. Загребельного

23.03.2023

 
У ЦРБ ім. П. Загребельного відбулась лекція «Імена, викреслені з афіш. Діячі театру і кіно у Биківнянському мартирологу» присвячена культурним митцям епохи Розстріляного Відродження.
Керівниця науково-дослідного відділу Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» розповіла про долі талановитих людей, котрі зробили величезний внесок у розвиток української культури в 20-30-х роках ХХ ст. У цей період відбулося ламання радянською владою українського театру, що розвивався у європейському руслі. Висловлюємо щирі слова подяки працівникам заповідника «Биківнянські могили» за співпрацю.
 

13.03.2023

 
Напередодні Дня добровольця юні читачі зустрілися в бібліотеці П. Загребельного, щоб познайомитися з історіями сучасних бійців, які служать в Збройних Силах України.


Героями нашої зустрічі стали реальні чоловіки зі своїми мріями, долями і своїм призначенням у рідній професії. Ми згадували фотографа Миколу Заварика та поета Ігоря Мисяка, дивилися роботи режисера Богдана Браги та Ореста Гелитовича, читали вірші і листи наших Захисників. Діти із великим захопленням та вдячністю виготовили листівки для наших Добровольців.
Сьогодні вони мужньо стали на захист України, української нації, української культури та спадщини.
 

12.03.2023

 
На презентацію  книги "30 нарисів археологічних досліджень Києво-Печерської лаври" ЦРБ ім. П. Загребельного зібрала повну залу читачів та дослідників історії України.
Упорядник видання Сергій Тараненко розповів про найвизначніші археологічні дослідження та найцікавіші знахідки зроблені за роки Незалежності України на території Національного заповідника.
Дякуємо Сергію Тараненко (завідувачу науково-дослідного сектору археології Національного заповідника «Києво-Печерська лавра») за цікаву пізнавальну зустріч та подаровані книги бібліотеці.
 

08.03.2023

 
З нагоди Шевченківських днів юні читайлики зібралися у ЦРБ імені П. Загребельного, щоб вшанувати пам'ять митця та довідатися більше про його дитинство та мрії.
Діти уже знають Тараса Шевченка як видатного українського поета та художника, але вусатий Кобзар колись був їхнім однолітком – сільським хлоп'ям з яскравою уявою та великим надіями. І хоч між нашими юними відвідувачами та малим Тарасиком відстань у сотні років, вони дивляться на світ однаковими сповненим надією очима.
Цікаві завдання з #Бібліо-кейсу діти із задоволенням виконували - слухали розповіді про юність генія, грали в інтерактивні ігри та виготовляли листівки.
 

07.03.2023

 
На календарі – весна! Це пора чудес, чарівності і очікування приємних несподіванок. Навесні нам хочеться зігрітися під теплими сонячними променями, помилуватися першими весняними квітами.
У ЦРБ ім. П. А. Загребельного пройшов майстер клас «Первоцвіти ключики весни», на якому виготовили яскраві листівки, аби подарувати собі та оточуючим кілька моментів святкового настрою.
А сонячні віршики Наталки Поклад вкотре нагадали нам, що рядочки про весну змушують нас побачити красу весняної природи та прокидають відчуття гармонії.
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter