Нещодавно ЦРБ ім. П. А. Загребельного влаштувала дитячу бук-терапію «Книги, що творять добро».
На зустрічі бібліотекарі розповіли юним відвідувачам як книги можуть позитивно впливати на наше ментальне здоров’я, покращувати внутрішній стан та підіймати настрій. Наприклад, «Маленький принц» вчить любові та турботи. Ця книга показує нам, що найважливіше в житті – це дружба, любов та відповідальність за тих, кого ми приручили. А «Пітер Пен» вчить бути собою та вмінню мріяти. Вона показує нам, що незалежно від віку потрібно пам’ятати, що в кожному з нас є дитина, яка вірить у дива й може робити добрі справи, коли слідує за своїми мріями.
Поговоривши про книги, діти перейшли до арт-терапії, під час якої малювали на папері та ліпили з глини найрізноманітніші витвори своєї уяви.
Дякую за допомогу та підтримку Благодійному фонду «Здоровий Всесвіт»!
|
Чому так галасливо в домі, який збудував Джек? Це ж до ЦРБ ім. П. А. Загребельного завітав гуморист та перекладач – Сергій Довженко!
На зустрічі пан Сергій представив свою нову книжку «Дім, який збудував Джек». Гість створив довершений переклад англійського вірша, який не лише максимально близький до оригінала, а й дуже колоритний.
Слухачі мали унікальну можливість дізнатися, яких трансформацій довелося зазнати віршу, аби потрапити на сторінки книги. Серед них – численні екранізації, русифікація, невдалі переклади та багато інших.
У заході також взяли участь дві пані Олени – ілюстраторка та літературна редакторка цієї чудової книжки.
Цікаво дізнатися яким є той ідеальний переклад? Тоді запрошуємо в бібліотеку!
Бібліотека продовжує знайомити громаду Деснянського району з рухом шістдесятників. Сьогодні до бібліотеки завітала Олена Лодзинська, завідувачка Музею шістдесятництва, з лекцією «Українське шістдесятництво як вагома частина національно-визвольного руху».
Пані Олена занурила старшокласників в контекст десятиліття та пояснила різницю між українським та всесоюзним шістдесятництвом. Рух почався з маленького клубу творчої молоді, а розрісся в справжній творчий протест, що не знав кінця-краю. Особливо слухачів зацікавила історія художниці Алли Горської, яка з «руськоговорящої» перетворилася на зірку українського авангарду. До речі, у вересні 95 років від день народження цієї яскравої особистості!
Завдяки плідній дискусії старшокласники усвідомили масштаби внеску тогочасної інтелігенції в національно-визвольний рух.
|
А ви знали, що з підручних матеріалів можна зробити собі нового друга? Ні? Тоді радимо частіше навідуватися у ЦРБ ім. П. А. Загребельного, де нещодавно відбувся майстер-клас «Тепло в долонях».
Вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації долучилися до майстер-класу, щоб під пильним наглядом пані Марії виготовити малесеньке щастя. За допомогою звичайної губки, гумок та магії добра діти виготовили кумедних ведмедиків. Ці милі створіння є уособленням тепла та спокою, якого так не вистачає у наші буремні часи…
Сподобалася ідея майстер-класу? Тоді сміливо втілюйте її у життя!
У ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбулася зустріч з українським журналістом та письменником – Василем Добрянським.
Василь Добрянський відомий широкому загалу, як автор чудових детективних романів (під псевдонімом Борис Крамер), тож і на нашій зустрічі він представив свої нові книжки : «Школу зелених мавп» та «Лілі»
Вінтажний детектив «Школа зелених мавп» занурює читачів у останні роки існування СРСР. Саме тоді на арені з'являється молодий випускник таємничої «Школи зелених мавп», який має встановити контакт з представниками місцевої богеми. Чи вдасться йому втілити свій задум? Які небезпеки його спіткають? Дізнаєтеся, якщо прочитаєте роман!
Події психологічного трилеру «Лілі» розгортаються у маленькому містечку, де відбулася низка таємничих вбивств. За допомогою елементів детективу та терору автор майстерно грається з читачем. Ви ніколи не здогадаєтеся, хто вбивця!
Зацікавили романи? Тоді запрошуємо до бібліотеки! Адже книжки Василя Добрянського уже на наших полицях!
|
|