ЦРБ ім. П.А. Загребельного

09.09.2024

   У ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбулася зустріч з українським журналістом та письменником – Василем Добрянським.
 
 
 

   Василь Добрянський відомий широкому загалу, як автор  чудових детективних романів (під псевдонімом Борис Крамер), тож і на нашій зустрічі він представив свої нові книжки : «Школу зелених мавп» та «Лілі»
 
 
 
 

   Вінтажний детектив «Школа зелених мавп» занурює читачів у останні роки існування СРСР. Саме тоді на арені з'являється молодий випускник таємничої «Школи зелених мавп», який має встановити контакт з представниками місцевої богеми. Чи вдасться йому втілити свій задум? Які небезпеки його спіткають? Дізнаєтеся, якщо прочитаєте роман!
Події психологічного трилеру «Лілі» розгортаються у маленькому містечку, де відбулася низка таємничих вбивств. За допомогою елементів детективу та терору автор майстерно грається з читачем. Ви ніколи не здогадаєтеся, хто вбивця!
   Зацікавили романи? Тоді запрошуємо до бібліотеки! Адже книжки Василя Добрянського уже на наших полицях!

 

08.09.2024

 
З нагоди Національного тижня читання нон-фікшну (ініційованого Українським інститутом книги), що проходить  під гаслом  «З історій незакінченої війни», у ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбулося цікаве літературне знайомство.
Юні відвідувачі пірнули у художній світ книги «Врятовані хвостики» Насті Музиченко. З книжки діти дізналися історії про братів наших менших, яких врятували із зони бойових дій. І все це - завдяки волонтерам, які разом з нашими ЗСУ щодня наближають перемогу України.
А для того, щоб їхні старання не були марними нам усім потрібно дбати про свою безпеку. Тож, принагідно, присутнім нагадали правила поведінки під час повітряної тривоги, а також коротко виклали основи мінної безпеки.
 

29.08.2024

    Сонячними квітами зацвіла ЦРБ ім. П. А. Загребельного – це гурток ARTMILA вшанував полеглих воїнів до Дня пам’яті Захисників України.
 
 
 
 

    Від бібліотекарів діти довідалися про страшну подію на початку російсько-української війни – Іловайську операцію. Книжки повідали дітворі про мужність українських воїнів, добровольців та волонтерів, які у 2014 боронили місто Іловайськ. Вони проявляли неймовірний героїзм, але, на жаль, опинилися в оточенні російських військ…
 
 
 

     Однак їхні жертви не були марними! Про це свідчать тисячі соняшників, які розцвітають на малюнках тисячі маленьких українців. Ці квіти є символом доблесті та героїзму наших героїв, чий внесок у майбутню перемогу ми завжди пам’ятатимемо!
 
 

26.08.2024

 
Попри затяжну повітряну тривогу ЦРБ ім. П. А. Загребельного зібрала громаду нашого району, аби відзначити 100-річчя від дня народження письменника, чий внесок в українську літературу складно переоцінити – Павла Архиповича Загребельного!
Відвідувачі бібліотеки, колеги-бібліотекарі та просто пересічні громадяни прийшли віддати шану видатному українському романісту. Учасники заходу згадали про численні досягнення Павла Архиповича на літературній ниві,  про його незвичайний життєвий шлях, на який випали всі найтяжчі випробування ХХ ст.:  голод 1933, фашистський полон під час війни, сталінські концтабори…
Головним гостем вечору-пам’яті став відомий український письменник-прозаїк В`ячеслав Медвідь. Людина, яка зберегла теплі спогади про видатного ювіляра та залишилася вірною його пам’яті. В’ячеслав Григорович поділився маловідомими, особистими, фактами з життя патріарха української літератури, згадав його  надзвичайно тактовну та ґрунтовну допомогу у своїй літературній праці. З великою вдячністю сприймаємо подарунок В’ячеслава Григоровича нашій бібліотеці – особистий примірник збірки «Думки нарозхрист» з автографом і побажаннями автора – Павла Загребельного!
Серед неймовірної кількості цікавих фактів, які сьогодні дізналися слухачі, найбільше їх вразив особистий щоденник Павла Архиповича. Однак, прочитати його можна буде лише через 20 років після смерті автора, адже так заповів сам Загребельний. Та скільки б таємниць не ховав щоденник, напевно ми знаємо одне: Павло Загребельний був, є і залишатиметься видатним Українцем.
 

15.08.2024

 
Куди це побігла юрба стильних діточок? Це ж ЦРБ ім. П. А. Загребельного влаштувала джинсову вечірку «Будь в стилі разом з джинсом»!
Разом з бібліотекарями дітвора дізналася історію створення однієї з найпопулярніших тканин у світі – джинсової. А ще – довідалися чимало цікавих фактів про неї. Наприклад, чи знали ви, що перші джинси фарбували попелом?
Також діти дізналися про важливість повторного використання речей. Адже це може бути не лише екологічним, але й стильним! Що чудово продемонстрував майстер-клас із виготовлення джинсових торбинок, який став окрасою заходу.
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter