ЦРБ ім. П.А. Загребельного

13.12.2017

«Романтизм, поетичний стиль та світосприйняття
Генріха Гейне»

Методичне заняття

13 грудня у ЦРБ ім. П. А. Загребельного для працівників публічних бібліотек району відбулось методичне заняття з метою підвищення кваліфікації «Романтизм, поетичний стиль та світосприйняття Генріха Гейне» до 220 - річчя від дня народження німецького поета.
Учасники заходу ознайомились з правилами написання сценаріїв,  структурою  використання мультимедійних матеріалів , як додаткових джерел інформації  в проведенні літературно-мистецьких вечорів  в бібліотеках.
Художнє читання творів Гейне працівниками бібліотек,  наповнило  поетичний ранок романтичними переживаннями та гарною мелодикою українських перекладів віршів талановитого німецького поета.
 

08.12.2017

«Подорож у країну Права»
Правовий тиждень

Ти мусиш вивчати сумлінно
Права і обовя`зки всі …
І. Жиленко

У рамках Всеукраїнського тижня права публічні бібліотеки району провели правовий тиждень для учнів початкових і середніх класів шкіл № 213, 259, 270, 277 та 238.

Школярі гарно орієнтувалися у темі дитячих прав і з цікавістю обговорювали дитячі обв’язки, переглядали мультфільм про ставлення до дітей з інвалідністю.

Розгадування ребусів спонукало школярів до узагальнення почутого матеріалу про право на любов і піклування з боку батьків. Питання вікторини про дотримання прав казкових героїв були для учнів певною мірою несподіваними, проте слухачі правильно оцінювали вчинки дійових осіб. Орієнтувалися діти також і в поняттях «злочин» та «провина».

Бібліотекарі підготували виставки літератури з правознавчої тематики: «Я і мої права», «Мої права – моя фортеця» та інші. Кожна зустріч завершувалася тим, що діти брали для читання з собою книжки про невідомих їм до цієї зустрічі героїв.

Пам’ятайте, правова обізнаність – найкраща зброя на захисті ваших інтересів!
 

 

07.12.2017

«Профілактика гендерного насильства»
Семінар-тренінг
за проектом : «Пізнай, прийми та руку простягни»
 
7  грудня в ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся семінар-тренінг за темою питань гендерного насильства та практичного індивідуального підходу до проблеми для категорії читачів-біженців, які навчаються українській мові в бібліотеці та інших іноземців-біженців.

Захід був ініційований та проведений, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», за участю партнерів – працівників Благодійної організації «Благодійного фонду Рокада», який є виконавчим партнером Управління Верховного комісару ООН по справам біженців та працює за напрямками соціальної допомоги біженцям в місті Києві.
 

07.12.2017

«Григорій Сковорода: мандруємо за щастям…»
Літературно - просвітницький  вечір

«Благословенні ви, сліди,
Не змиті вічності дощами,
Мандрівника Сковороди…»
М. Рильський

Григорій Савич Сковорода - людина унікальна, засновник української філософії, поет, педагог, просвітитель, перший український байкар, музикант, композитор, а передусім – народний мудрець.

7 грудня в бібліотеці ім. П. Загребельного, з нагоди 295-річчя від дня народження письменника і народного вчителя, пройшов літературно - просвітницький  вечір «Григорій Сковорода: мандруємо за щастям…».

Завітали на захід студенти університету ІІІ-го віку, які навчаються при територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району.


Увазі читачів були представлені: тематична виставка-роздум, науково-популярні відео-матеріали про сторінки життєвого та творчого шляху просвітителя.

Користувачі бібліотеки із зацікавленістю прослухали музичні фрагменти авторської духовної музики та подивились уривки з художньої кінострічки «Григорій Сковорода».
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter