ЦРБ ім. П.А. Загребельного

Увага, увага! Ремоделінг у бібліотеці!

Увага, увага! Ремоделінг у бібліотеці!

.Бібліотеки Деснянської ЦБС завжди працюють для задоволення  Ваших потреб та постійно вдосконалюють бібліотечні послуги,  доступність до інформаційних ресурсів та планування комфортності приміщень.

Для того, щоб відповідати очікуванням наших користувачів бібліотечні фахівці  регулярно  вивчають  Вашу думку та впроваджують зміни, які за Вашими відгуками зроблять наші бібліотеки  найкращим місцем для задоволення своїх потреб у навчанні, самоосвіті та цікавому проведенні свого вільного часу.

.Повідомляємо  Вас, що у порядку експерименту  в одній із бібліотек ЦБС, а саме у центральній бібліотеці №141, що знаходиться за адресою: вул.  Драйзера, 6, з 28 лютого 2012 року відбувся  ремоделінг  - зміна структури відділу обслуговування. Результатом змін стала можливість особисто знайомитися та користуватися майже всім книжковим фондом бібліотеки , який розташований в одній залі. Зручність в пошуку необхідної літератури та інформації  в концептуально новому відділі забезпечать чергові бібліотекарі .

.Ви будете приємно здивовані. Для вас організовані у відділі обслуговування окремі зони : зони відпочинку, дитяча зона, зона для роботи з літературою та іншими документами безпосередньо в бібліотеці, комп’ютерна  зона з підключенням до Інтернет ресурсів, сектор періодичних видань та  конференц-зал.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати відвідавши нашу бібліотеку та звернутися  безпосередньо до її бібліотекарів.

Завжди раді бути Вам корисними, бібліотекарі Деснянської ЦБС.


 

31.01.2012

31 січня  в читальному залі ЦРБ № 141 відбувся вечір-портрет «Полинова доля Валеріана Підмогильного» (за проектом «Відкриваємо Україну»), присвячений творчим  досягненням видатного українського письменника, перекладача, одного з яскравих представників літератури Придніпров`я.  Читачі різних вікових категорій ознайомились з книжковою виставкою, прийняли участь в літературній вікторині та  подивились документальну кінострічку «Валеріан Підмогильний - розстріляне відродження.».

altaltalt

 

Безсмертна душа Запорожжя

12 січня в читальному залі ЦРБ № 141 відбулась історично-краєзнавча година «Безсмертна душа Запорожжя»(За проектом «Відкриваємо Україну »). Захід присвячений життєвому шляху та науковим дослідженням видатного українського історика, археолога, археографа, лексикографа, письменника та поета Дмитра Івановича  Яворницького.

Присутні із зацікавленістю  прослухали огляд тематичної книжкової виставки, прийняли участь в історичній вікторині, подивились документальну кінострічку «На незабуть !» присвячену життєвому  та творчому шляху вченого.

alt alt

 

Захід 22.12.2011

    22  грудня  в читальному залі ЦРБ № 141 відбувся  літературно-мистецький   вечір «На берегах віршів Йосипа Бродського», присвячений творчому шляху відомого російського поета, есеіста, драматурга, перекладача, лауреата Нобелівської премії з літератури. Присутнім   було презентовано тематичну книжкову виставку. Із зацікаленістю читачі прослухали вірші поета , взяли участь у вікторині та подивились докуметальну кінострічку «Стрітення», присвячену  створенню одноіменного вірша Йосипа Бродського.

 

Мельпомена української сцени

30.11.2011

В бібліотеці № 141 продовжується цикл заходів за проектом «Відкриваємо Україну».

  Година мистецтва «Мельпомена української сцени», яка відбулася 30 листопада в читальному залі  бібліотеки, присвячена творчому шляху видатної української акторки Заньковецької Марії Костянтинівни.

   Читачі із задоволенням  поринули у світ українського мистецтва  кінця ХІХ- початку ХХ століття, затаївши подих слухали огляд книжкової виставки про життя та  творчість неперевершеної  Заньковецької, прийняли участь у тематичній вікторині та  подивились документальну кінострічку «Зоря українського театру : Марія Заньковецька

 

 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter