ЦРБ ім. П.А. Загребельного

05.07.2017

«Що означає для мене книга…»
Інтерактивне спілкування
за проектом «Пізнай, прийми та руку простягни…»

5 липня в ЦРБ ім. П. Загребельного відбулось інтерактивне спілкування «Що означає для мене книга…», в якому взяли участь користувачі бібліотеки - біженці.

Книга допомагає людині будь - якої національності та віросповіданняя  розвиватися та вдосконалюватися, розкриває сенс життя, дає корисні поради у важку хвилину, вчить розуміти оточуючих і самих себе.
Учні студії вивчення української мови з Афганістану, Бангладеш, Узбекістану в письмовій формі висловили своє ставлення до книги, як важливого джерела знань та інформації.
Знання, які ми отримуємо з книг, дозволяють нам рухатися вперед, надихають до гарних вчинків, допомагають виховувати характер.

Книга - невід’ємна частина людської культури, друг і порадник кожного читача.
Ласкаво просимо всіх охочих до літніх читань!

 

22.06.2017

«Літня подорож до Книжкового Королівства…»
Програма літніх читань

Протягом червня в ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбулась пізнавально-інтелектуальна програма для дітей  літніх шкільних таборів різних вікових категорій. Для юних користувачів бібліотеки підготовлена рекомендаційна виставка для літнього читання «Барвистий світ дитячої книги». Виставка знайомить читачів з творами українських та зарубіжних письменників поза шкільною програмою і буде експонуватись до кінця літа.

Для дітей молодшого шкільного віку були розроблені заходи за загальносистемним проектом «Читаючи, подорожуй світом !».

Учасникам були представлені тематичні виставки : туристична мозаїка «Німеччина: пейзажі, краєвиди, замки. Дорогою  казок братів Грим» та виставка-інсталяція «Данія: історичні місця, музеї  та краєвиди».

Маленькі відвідувачі бібліотеки здійснили «туристичні мандрівки» за допомогою книжок та журналів географічної та історичної тематики.

Яскраві мультимедійні презентації доповнили  розповіді бібліотекарів про природні умови, краєвиди та культурні особливості тієї чи іншої країни.

Молодші школярі взяли участь у захоплюючих літературних турнірах та подивились мультиплікаційні фільми за мотивами казок братів Грім та Ганса Християна Андерсена.

В ЦРБ ім. П. А. Загребельного створений дружній, комфортний простір для дитячої творчості та фантазії.

Долучайтесь до літніх читань, любі діти!

Ласкаво просимо до  бібліотеки!

 

20.06.2017

«Взаємодія між різними  націями
- важлива  умова розвитку культурного
різномаїття  в Україні»

Інтернаціональний вечір-діалог
за проектом «Пізнай, прийми та руку простягни…»


20 червня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день біженців і намагається  привернути увагу суспільства до проблем цієї категорії осіб, яка потребує захисту і всебічної підтримки.

Вшанували цей день 21 червня і в ЦРБ ім. П. А. Загребельного. В інтернаціональному вечорі-діалозі «Взаємодія між різними  націями  - важлива  умова розвитку культурного різномаїття  в Україні» взяли участь біженці з Афганістану, Бангладеш, які мешкають в Деснянському районі, працівники бібліотеки та викладач, яка навчає українській мові емігрантів.
Цей день відмітили в сердечній атмосфері дружнього чаювання та міжнаціонального діалогу між представниками різних культур.

Люди різних національностей й різного статусу!
Будемо ставитись один до одного із почуттям
людяності та доброзичливості!
 

07.06.2017

«Рукоділля з натхненням : кращий подарунок своїми руками»
Майстер-клас
за проектом роботи з біженцями «Пізнай, прийми та руку простягни»

Прекрасно,  що традиції створення  та використання  ляльок-мотанок збереглися та продовжують відроджуватися. Мотанки давні родинні обереги нашого народу. Такі ляльки уособлюють собою єднання сімейних зв’язків поколінь.

7 червня до «української етники» долучилися  і дорослі, і маленькі користувачі ЦРБ ім. П. А. Загребельного- біженці з Афганістану.
Вплив новітніх технологій рукоділля спостерігається і у створенні сучасних ляльок-мотанок  та більшість майстрів починають використовувати різноманітні матеріали,  орієнтуючись лише на власні вподобання.

Ляльки- мотанки створюють різними техніками – із тканини, верьовки, ниток і навіть із  використанням білих та кольорових серветок. Головне все ж таки, які думки кожна людина вкладає у свою роботу. Такий сувенір, особливо виготовлений власними руками , може стати «родинною цінністю», яка ввібрала  в себе вікові знання та вірування.
 

02.06.2017

«Київ та кияни очима дітей»
Міський конкурс дитячого малюнку

Перший день літа виявився насиченим святами та приємними подіями. Міжнародний день захисту дітей, Всесвітній день батьків, Всесвітній день молока, та просто прихід довгоочікуваного літа.

А ще першого липня відбулася церемонія нагородження учасників щорічного конкурсу «Київ та кияни очима дітей». Цього разу юні і талановиті митці та мисткині фантазували на тему «Київ ХХІІ ст.».Вітаємо всіх учасників і переможців та пишаємося представниками сміливцями та талантами Деснянського району, читачами нашої бібліотеки: Піскунова Крістіна, Завгородній  Олександр, Романюк Анастасія.
Футурологічні фантазії дітей виявилися яскравими, добрими та сміливими. Тож, можемо сміливо дивитися у світле майбутнє.
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter