ЦРБ ім. П.А. Загребельного

На хвилях творчості Ірен Роздобудько

10.11.2010

                         На хвилях творчості Ірен Роздобудько

alt  «…Я дуже люблю переключатись з однієї роботи на іншу. Я пишу своє, як читаю. Мені самій цікаво, що буде далі. »- саме так розповідає про свою творчість талановита українська письменниця Ірен Роздобудько.

  10 листопада, на конференцію  з користувачами Деснянського району в ЦРБ №141 завітала пані Ірен , автор двох збірок поезій, численних романів українською мовою, найпомітніші з яких «Пастка для жарптиці», «Він: Ранковий прибиральник. Вона: Шості двері», «Гудзик», «Дванадцять, або Виховання жінки в умовах, непридатних до життя», «Зів'ялі квіти викидають», ,Лауреат (2000,2001) та переможець (2005) літературних конкурсів «Коронація слова» головний редактор журналу «Караван історій.Україна».

    Письменницю дуже люблять і шанують читачі, тому, що вона не нав`язує їм  мелодрами свого життя, а навпаки завжди повернута обличчям до них, до їхніх проблем, до їхнього нелегкого життя.

 
Зустріч з Ірен Роздобудько  ЦРБ № 141 (10.11.2010)
 

Легедарне українське козацтво

4.11.2010 

Легедарне українське козацтво
 
  Саме в козакові народився неповторний для всього слав`янського світу тип людини. Козак - герой, мужній і мудрий, з високим почуттям власної гідності, завжди готовий до самопожертви, до подвигу, над усе відданий Батьківщині і козацькому братству.   

  В засіданні круглого столу за темою «Легедарне українське козацтво», що відбулося  4 листопада в читальному залі ЦРБ № 141, брали участь викладачі університету «Крок», бібліотекарі та молодь району. Користувачам було презентовано тематичну книжкову виставку і запропоновано подивитись відео-презентацію, яка познайомила відвідувачів з версіями етнічного похождення козацтва, звичаям  та устроєм Запорізької Січі,  замальовками типів українських  козаків, зображеннями зразків козацької зброї.

 

 

Розвиток культури в західноукраїнських землях

21.10.2010

Розвиток культури в західноукраїнських землях

 

  altВ читальному залі ЦРБ № 141, в рамках проекту «Відкриваємо Україну», відбулася мистецька година «Розвиток культури в західноукраїнських землях».

Зав. відділом обслуговування Кірєєва Н. П. та бібліотекар Жаровська С. І. зробили екскурс в історію західних областей нашої держави. Читачі бібліотеки дізналися,  що в мистецтві західноукраїнських майстрів відображена складна історія краю  з її злетами й лихоліттями, святами та бідами. Користувачі ознайомилися  з шедеврами західноукраїнського мистецтва з часів існування Галицько-Волинського князівства до наших днів. Присутні милувалися красою та захоплювалися  глибиною майстерності західноукраїнських митців,  творчість яких,  по праву увійшла в скарбницю української та світової культурної спадщини.

  Відвідувачі заходу здійснили відео-екскурсію у Львівський музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької, заснований у 1991році  Одаркою Бандревською, племінницею видатної української співачки,  прослухали запис пісень у виконанні надзвичайної Соломії.

 

 

Музей – це те, що нас єднає

8.10.2010

Музей – це те, що нас єднає

  8 жовтня в читальному залі ЦРБ № 141 був проведений науково-методичного семінар «Музей – це те, що нас єднає» . Присутні ознайомилися з історією Києво-Печерського монастиря - колиски чернецтва та  твердині православної віри на Русі. Відбулася презентація науково-популярного фільму «Князь – інок Микола Святоша». У стрічці розповідається про  першого   руського  князя, що прийняв чернецтво.    В заході брали  участь : співробітники науково-дослідних відділів Національного Києво-Печерського культурного заповідника, Франчук В.О.-Заслужений художник України, Лауреат Національної премії Т.Г.Шевченко, премії ім. Стуса, Брага Б.О.- режисер телеканалу «Глас», студенти-пенсіонери університету ІІІ –го віку громадської організації «Деснянська Слобода», читачі бібліотек   Деснянського району.

 

 

Західна Україна-край замків, святинь, водоспадів

29.04.2010

Західна Україна- край замків, святинь, водоспадів
 

alt

У читальному залі ЦРБ № 141 відбулася історико-краєзнавча  подорож «Західна Україна-край замків, святинь, водоспадів» за проектом «Відкриваємо Україну» для користувачів різного віку. На заході присутні прослухали огляд  тематичної книжкової виставки, здійснили віртуальну екскурсію місцевостями  районів : Волині, Галичини, Поділля, Карпат, Буковини, ознайомилися з замковими та монастирськими комплексами України, що зберіглися до наших днів, помилувалися неймовірною красою Манявського,Червоногородського та водоспаду Шипіт.

                  
 
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter