Чи знайомі вам ці відчуття: довго крутитеся в ліжку, прокидаєтеся серед ночі й рахуєте слоненят, а вранці – ніби й не спали? На тренінгу «Ходить сон край вікон та не йде до хати», що відбувся у ЦРБ ім. П. А. Загребельного, бібліотекарі разом з фахівчинями ГО Центру психологічної допомоги «Конфіденс» шукали відповіді на ці питання.
Учасники отримали корисні поради від лікарки-педіатра Тетяни Кравець. А ще - виконували практичні вправи з тілесно-орієнтованої терапії разом із сімейною психотерапевткою Ольгою Хижняк, занурюючись у світ колискових та ділилися власним досвідом і насолоджувалися атмосферним чаюванням.
Отже запросити здоровий сон до своєї оселі можливо!
Якщо ви пропустили зустріч, слідкуйте за нашими оновленнями – попереду ще багато цікавого!
Щиро дякуємо ГО "Центр психологічної допомоги "Конфіденс" за співпрацю!
|
Нині ЦРБ ім. П. А. Загребельного вперше приймала талановиту письменницю, лауреатку численних літературних конкурсів – Олену Скуловатову! Авторка представила близько десяти своїх книжок для дітей, кожна з яких відкриває новий світ пригод, фантазії та глибоких емоцій.
Особливий відгук у маленьких читачів викликали книги «Дітлахи. Незламні історії» та «Казки з укриття».
«Дітлахи. Незламні історії» – це щемливі, але сповнені світла розповіді про сучасних дітей, які, попри всі випробування, залишаються допитливими, веселими та відкритими до світу. Ця книга допомагає зрозуміти й проговорити емоції, підтримує дітей у непростий час.
«Казки з укриття» – дев’ять теплих, казкових історій, що їх розповідають мешканці будинку на вулиці Сонячній під час повітряних тривог. Ці казки, написані на тлі війни, дарують дітям віру в добро, фантастичні пригоди й силу людської єдності.
Дякуємо Олені Скуловатовій за чудову зустріч та подаровані книги, а нашим читачам – за цікаві запитання та теплі відгуки!
До Дня українського добровольця у ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся патріотичний ранок «Вони для нас виборюють життя!».
Разом із школярами ми згадали мужніх захисників, які за покликом серця стали на захист України ще у 2014 році, а також тих, хто і сьогодні боронить нашу державу від ворога.
Діти дізналися про історію добровольчого руху в Україні – від Запорізької Січі до Легіону Українських Січових Стрільців та сучасних добровольчих батальйонів. Ми говорили про героїзм і силу духу українців, які без вагань змінили своє мирне життя на військову справу заради майбутнього країни.
На завершення учасники заходу переглянули тематичне відео та пройшли інтерактивне опитування для закріплення знань про День українського добровольця.
Пам’ятаймо і шануймо тих, хто виборює для нас свободу!
|
Цікаво подана інформація є стимулом набуття знань та бажання саморозвитку. Особливо якщо ця інформація стосується певної, поки що маловідомої для слухача, сфери.
Сьогодні охочі мали змогу долучитися до нашого нового проєкту співпраці з Музеєм Ханенків, під загальною назвою «Мистецтво Ренесансу через призму епохи».
Вишукана, глибока і напрочуд жива лекція приголомшила своєю досконалістю і логічним викладенням матеріалу. Вона покликала усіх присутніх вкотре замислитись над поняттями гуманізму і людини - як найвищої цінності.
Але це лише початок. Завдяки Маргариті Стафійчук, старшій науковій співробітниці Музею Ханенків, наші користувачі матимуть змогу крок за кроком відкривати для себе неповторну та унікальну культуру, яка залишила по собі безліч шедеврів.
Чекайте наступної зустрічі і слідкуйте за нашими анонсами!
Сонячного весняного дня у ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся урок-застереження для дітей «Первоцвіти просять захисту».
Під час заходу маленькі природолюби дізналися, чому ранньоквітучі рослини опинилися під загрозою зникнення, які наслідки має збирання первоцвітів. Діти активно обговорювали, які квіти є рідкісними, розгадували тематичні загадки та брали участь у творчій майстерні, створюючи символічні паперові первоцвіти.
Тож закликаємо усіх відповідально ставитися до перших весняних квітів та долучитися до їхнього збереження!
|
|