Бібліотека №1

13.06.2024

 
Бібліотека № 1 запросила до читайликів ДНЗ № 12 саперів Добровольчого формування територіальної громади № 31 Деснянського району провести тренінг із мінної безпеки. Військові фахівці навчили дітей як поводитись із вибухонебезпечними предметами. Малюки дізнались про героїчну та мужню роботу сапера, познайомились з книгами, які допоможуть дітям пізнати основи життєдіяльності. Тренінг навчив дітлахів дбати про безпеку свою і друзів.
 
 

30.05.2024

      До Міжнародного дня захисту  дітей бібліотека № 1 запросила читайликів ДНЗ № 12 на презентацію книги дитячої письменниці Наталії Короп «Дерево, яке стало Гітарою».
 
 
 
 
    Авторка розповідала дітям історію, що сталося з Деревом і про початок чогось нового, невідомого, але бажаного. Дітям було цікаво поспілкувались із письменницею, почути і побачити гру на гітарі в її виконанні. 
 

26.05.2024

 
У День Києва бібліотека № 1 та дитяча бібліотека № 119 взяли участь в благодійному святі «Моя Биківня», яке відбулось у ЖК «Лісова Казка».

Працівники бібліотек традиційно підготували різні активності, створили простір для дітей та дорослих.
Усі відвідувачі свята мали змогу почути про історію і сучасність мікрорайону Биківня та народного артиста України, гордість Биківні – Борислава Брондукова. Під час виступу відбувся благодійний аукціон книг на підтримку ЗСУ.
Гості заходу долучилися до майстер-класу «Вітаємо, НЕЗЛАМНИЙ Києве!», де з любов’ю вирізали з кольорового паперу листя каштану – символ Києва і писали свої побажання місту та УКРАЇНЦЯМ.

Ми пишаємося тим, що маємо можливість допомагати нашим захисникам та підтримувати дух нашого міста. Нехай наша спільна праця буде внеском у майбутнє Києва, яке буде безпечним та мирним.
 

16.05.2024

 
До Всесвітнього дня вишиванки бібліотека № 1 провела для читайликів народознавчу годину в музеї ДНЗ № 12. Діти прослухали інформацію про історію вишиванки, її сакральне значення для українців; познайомились із українськими повір’ями;  разом вивчили віршик про вишиванку; слухали  та співали пісню. Вже багато сторіч вишиванка несе у собі духовне багатство, мудрість та традиційний зв'язок багатьох поколінь, який не переривається ніколи. Вишиванка – символ української душі, наш оберіг і символ краси.
 
 

06.05.2024

    Бібліотека № 1 разом з ініціативною групою мікрорайону Биківня провели благодійний Великодній ярмарок на підтримку наших Захисників у шпиталях. Захід розпочався народознавчою годиною бібліотекарки про звичаї, обряди та традиції українців святкування Великодня.
 
 
 
 
   Присутні поглибили знання про символ життя, добра, надії, магічний оберіг нації – «писанку», познайомились із єдиним у світі музеєм «Писанка». Бажаючи взяли участь у майстер-класі, у веселих конкурсах для дітей, насичена анімаційна програма сприяла чудовому настрою. Зібрані  кошти передали волонтерам, які опікуються пораненими воїнами у шпиталях. Бажаємо всім мужнім Захисникам одужання! Разом до ПЕРЕМОГИ!   
 

29.04.2024

    Бібліотека № 1 взяла участь у благодійному заході «PET DAY» на підтримку беззахисних тварин, який організувала ініціативна група мікрорайону Биківні.
 
 
 

   Читачі та мешканці прийшли на зоосвято зі своїми песиками і демонстрували здібності вихованців під оплески. Присутні поглибили знання про четверолапих, прослухавши інформацію бібліотекарки, а від зоопсихологів та кінологів була надана кваліфікована допомога. Бажаючі взяли участь у майстер-класі, вікторині про тварин, розважальних іграх, конкурсах. Всі зібрані благодійні внески передадуть на підтримку беззахисних тварин. 

 

18.04.2024

    До Міжнародного дня вдячності волонтерам бібліотека № 1 провела для читачів Волонтерського центру «Перший спалах» зустріч із  військовим, директором БФ Музею волонтерського руху України – Громовим Сергієм.
 
 

    У перші дні повномасштабного вторгнення Сергій робив усе, щоб столиця встояла, аби захистити її мешканців і допомогти військовим. Минулого року він разом з однодумцями створив Музей волонтерського руху України. Також розповів і показав присутнім обереги різних областей України, де кожен має свою історію.
 
 

   Бібліотекарка ознайомила читачів-волонтерів із новою книгою О. Войцехівської «Варто спробувати! Роздуми про волонтерство». Читачі обмінялись досвідом, що спонукало їх стати волонтерами для підтримки військовим і цивільним у важкий час війни. Разом до ПЕРЕМОГИ!

 

05.04.2024

    З нагоди Всесвітнього дня здоров’я бібліотека № 1 провела для читачів спортивний майданчик «Здоров’я для всіх!».
 
 
 

    Здоров’я – життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал.
    Бібліотекарка розповіла про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини. Учасники заходу обмінювались досвідом, розповідали, яким спортом займаються і, як  важливо бути здоровим. Практично виконали комплекс рекомендованих спортивних вправ і відчули бадьорість, енергію, настрій.
Піклуватися про своє здоров’я – це актуально, модно і престижно!

 

21.03.2024

   Для читачів бібліотеки № 1 у Волонтерському центрі «Перший спалах» був проведений тренінг «Спокій і ресурсність у часи викликів», який провела практична психологиня ЦПО «Оберіг» – Юлія Любшина.
 
 
 

   Бібліотекарка познайомила присутніх із книгами сучасних авторів соціологів, психологів та іншими. Психологиня проводила вправи на подолання стресу і вчила, як швидко впоратися з емоціями і заспокоїтися, запропонувала релаксаційні методики від стресу, дала поради, як налаштуватись на міцний і здоровий сон, відвідувачі мали змогу зазирнути у себе за допомогою МАК - карток. Тренінг навчив і допоміг долати психоемоційні стани ментального здоров’я. 

 

11.03.2024

 
Бібліотека № 1 взяла участь в благодійному ярмарку «Лісові веснянки» для мешканців мікрорайону Биківня. Відвідувачі заходу поглибили знання про обрядовість українців, діти читали веснянки, відгадували загадки про прихід весни, знайомились з книгами про українські звичаї та традиції. Для дітей та дорослих була цікава розважальна програма з подарунками. Бібліотека провела акцію «Напиши листа воїну!», де кожен міг подякувати нашим захисникам за їх героїзм і мужність, а потім листи передали волонтерам. Разом ми – Сила!
 
 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter