Бібліотека №1

07.07.2022

 
   Це дивовижне прадавнє свято, Івана Купала, приходить до нас у середині літа, коли сонце стоїть високо - високо і щедрим промінням купає українську землю.
 
 
 
 

   Бібліотека №1 запросила читачів із багатодітних родин, малозабезпечених, ВПО з Херсона на народознавчу годину " Ой на Івана, та й на Купала". Читачі дізнались про традиції та обряди цього свята. Прослухали легенди купальської ночі, пісні, які виконували наші пращури. А на майстер класі виготовляли обрядовий віночок.
 
 

20.01.2022

«В єдності наша сила!»
Урок історії

Бібліотека № 1 провела для учнів старшого віку урок історії «В єдності наша сила!» до Дня Соборності України.
Захід розпочали з виконання Гімну України. Бібліотекарка розповіла про історію свята. Діти зачитали прислів’я та приказки про єдність, удосконалили знання з історії та українознавства.

На заході були присутні читачі, які народились в різних куточках нашої держави, тому символічний «Живий ланцюг» усіх об’єднав.
 

17.01.2022

Народознавча година

Бібліотека №1 провела народознавчу годину для відвідувачів гуртка «REP» за книгою Братів Капранових «Веселих свят!».

Діти дізнались про цикл зимових свят, ознайомились з  історією, традицією святкування, стравами, іграми та піснями. Радісно розповідали про зимові свята, які полюбляють!
Рік Новий прийшов, а зимові свята продовжуються! Учасникам гуртка проведено майстер-клас «Символ року - Тигреня».

До нових зустрічів у бібліотеці!

 
 

20.12.2021

Літературно-музичний ранок

Бібліотека № 1 провела для вихованців ДНЗ № 175 літературно-музичний ранок «Мій Святенький Миколаю, приходи скоріш, благаю!».

Казковий янгол сповістив, що свято наближається! Він приніс книжечку для малят Ольги Савченко - Гнатюк «Святий Миколай», з якої всі дізнались про добрі справи та дива Святого Миколая.
Діти відгадували загадки, грали в рухливі ігри «Сніжинки на долоні», «Які бувають ялинки?», розповідали вірші, танцювали і завершили свято грою «Оркестр», виконуючи хором пісню і граючи на іграшкових інструментах.
 

09.11.2021

 
У День української писемності та мови бібліотека №1 провела для дошкільнят мовограй " Буква до букви - і виникло слово! " Маленькі читачі поповнили словниковий запас, граючи у дидактичні ігри, збагатили культуру мовлення, виконуючи завдання "Кольори веселки". Дітлахи відгадували загадки, вчили промовки, скоромовки, лічилки, що допомагають розвинути у дітей чуття до звукових барв рідної мови.

 

24.10.2021

 
Бібліотека № 1  провела екологічну годину  для відвідувачів гуртка " REP " до Міжнародного дня Чорного моря.
Бібліотекарка розповіла про історію свята, географічне розташування Чорного моря, найбільшу глибину, які річки впадають, про флору і фауну, а також про екологічні проблеми. Читачам проведено майстер клас " Танок медуз ", бо саме ці морські тварини є корисними для очищення води Чорного моря. Найактивніша читачка презентувала книги про Чорне море. Запрошуємо всіх охочих до нашого гуртка!!!
 

14.09.2021

 
  Бібліотека № 1 провела майстер клас для відвідувачів гуртка «REP». Читачі слухали розповідь про пору року – осінь, відгадували загадки, знайомились із прислів’ями.
 
 
 
 
 
 
  Разом дітлахи збирали барвисте листячко для аплікації. Маленькі майстрині наполегливо і завзято різали, клеяли. Аплікації  вийшли чудові! Запрошуємо всіх охочих до нашої творчої майстерні!    
 

08.09.2021

    У Міжнародний день грамотності бібліотека № 1 провела мовознавчу годину для читачів різних вікових категорій. Бібліотекарка ознайомила учасників заходу з історією дня грамотності, з літературою, яка допоможе поліпшити знання, бо писати і говорити грамотно, це елементарна цінність сьогодення. Відвідувачі перевірили свій рівень знань словниковим диктантом.
 
 
 

   Грамотність - не лише вміння читати, писати, правильно говорити, зрозуміло висловлювати свої думки, а й спосіб сприйняття світу. Завітайте до бібліотеки, щоб удосконалити свою грамотність!
 
 

02.09.2021

«Майстриня слова»
Голосні читання

     До 70-річчя від дня народження української поетеси Наталії Поклад, бібліотека №1 провела голосні читання для учнів 4 класу ССЗШ № 277.
 
 
   Бібліотекарка ознайомила дітей із біографією поетеси та її творчістю. Поетична атмосфера заходу спонукала школярів виразно читати вірші Наталії Поклад.
 
 

29.07.2021

 
   Бібліотека - філія № 1 завітала до маленьких друзів ДНЗ № 175 і провела інтерактивний казковий майданчик до Міжнародного дня дружби.
 
 
 
 
   Діти взяли участь у вікторині "Швидко казку пригадай!" Чудово, що малюки вже знають казки різних країн про дружбу! Маленькі читачі інсценували українську народну казку "Ріпка", яка навчила їх разом долати життєві труднощі. Діти читали вірші про дружбу, співали пісні, танцювали, грали у гру "Знайди друга!". На згадку про зустріч бібліотекарка подарувала казки про дружбу.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter