Бібліотека №1

26.02.2024

 
Читачі бібліотеки № 1 у Волонтерському центрі «Перший спалах» взяли участь у благодійній творчій зустрічі з українським поетом, співаком, композитором, воїном - Живосилом Лютичем, Лауреатом Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Сьогодні Лютич – солдат окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького. Автор понад 400 пісень розповів, як з’явилась на світ унікальна пісня «Меч Арея», яку полюбили наші воїни, котрі співають її, йдучи у бій із запеклими ворогами. Цикл пісень він присвятив своїм побратимам, Кіборгам, Бахмуту. Лютич підіймає бойовий дух наших захисників і захисниць! Героїзм, мужність, стійкість і незламність українських воїнів наближають нашу Перемогу! Слава Нації!
 
 

21.02.2024

  До Міжнародного дня рідної мови бібліотека № 1 провела для дітей ДНЗ № 12 ранок «Рідна мова калинова», що розпочався поетичним словом і піснею.
 
 
 
  Із цікавістю читайлики знайомились з книжечками, що допомагають у вивченні рідної мови.
 
 
 
   Дітлахи поповнили словниковий запас граючи у різні ігри, розгадували акровірш, вивчили скоромовку, подивились мультфільм «Уроки тітоньки Сови», склали речення з букв. Щоб рідне слово лунало в кожній українській родині, вивчаймо рідну мову разом! 
 

20.02.2024

 
До Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні бібліотека № 1 запросила читачів на патріотичну годину «Герої не вмирають!». Відвідувачам запропоновано літературу, що розповідає про боротьбу українських громадян за свої права на Євромайдані. Хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні, котрі пішли на смерть, заради нашого майбутнього.
 
 

19.02.2024

   До Міжнародного дня спонтанного прояву доброти бібліотека № 1 провела для ВПО Волонтерського центру “Перший спалах” інформаційну годину “Твори добро!”.
 
 
 

    Учасникам заходу були представлені книги, що мотивують людей на добро; обговорили, чому важливо залишатись мотивованим у наш важкий час.
   Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповнюються співчуттям та повагою один до одного. Долучайтеся творити добро – це просто і необхідно!
 
 

24.01.2024

 
До Дня Соборності України бібліотека № 1 провела для старшокласників СШ № 277 урок історії «І в цю велику, страшну годину, з’єднай в єдину всю Україну!». Захід розпочався з виконання Державного Гімну України. Школярі ознайомились з літературою, яка поглибить знання з історії, дізнались, що означає термін «соборність» і, коли відбувся Акт Злуки УНР та ЗУНР, прослухали цитати видатних українців про соборність, читали вірші. Акт Злуки став символом наступних поколінь борців за Україну. Ідея соборності була і залишається національною цінністю українців.
 
 

15.01.2024

 
До 190 річчя від дня народження українського поета Степана Руданського, бібліотека № 1 провела літературні читання для учнів молодшого віку СШ № 23. Діти ознайомились з життям та творчістю поета, читали байки, гуморески, слухали пісню «Повій, вітре, на Вкраїну!», яка стала народною. Творчість Степана Руданського і сьогодні продовжує нас чарувати задушевністю своїх ліричних поезій, веселим і водночас вражаючим сміхом гуморесок.
 
 

25.12.2023

 
Бібліотека № 1 разом із ГО «Мікрорайон Биківня» запросили читачів та мешканців у ЖК «Лісова Казка» на благодійний ярмарок «Зимова магія». Присутні ознайомились з книгами про звичаї українського народу, обряди та традиції. І дорослі, і діти взяли участь у театралізованому дійстві читання колядок, що були відомі ще до початку християнських часів в Україні. Як гідні нащадки своїх предків ми повинні знати, шанувати та берегти свою культуру, бо від цього залежить наша духовність та майбутнє рідної землі. Гості ярмарку донатили на підтримку ЗСУ. Разом до Перемоги!
 
 
 

07.12.2023

    До Дня Святого Миколая бібліотека № 1 провела для ДНЗ № 12 ранок «Мій казковий Миколаю, подаруй нам МИР, благаю!».
 
 
 
 
     Читайлики ознайомились із книжечками, які розповідають про Святого Миколая і його добрі справи. Дітлахи відгадували загадки, декламували вірші, співали, грали в рухливу гру «Морквинка для віслючка», який був другом Святого Миколая, подивились мультфільм «Пригоди Миколая». Всі разом звернулись до Святого Миколая і благали подарувати МИР Україні.   
 
 

05.12.2023

    У Національний тиждень читання бібліотека № 1 провела для мешканців ЖК «Лісова Казка» мікрорайону Биківня літературну подорож «Час читати!».
 
 
 
   Читачі познайомились з казками, оповіданнями, віршами зимової тематики. Яскраві ілюстрації допомогли відчути красу і магію казок.
 
 
 
   Твори зацікавили і дорослих, і дітей веселими історіями і не лише розважили їх, а заохотили до читання! Всі бажаючі взяли участь у майстер-класі з виготовлення казкових героїв.

 
 

20.11.2023

 
Для відвідувачів гуртка «Теплі долоньки» бібліотека № 1 провела осінній арт-майданчик. Дітлахи на свіжому повітрі читали вірші про осінь, відгадували загадки про царицю яскравих фарб і врожаю, збагатили досвід про природу і значення опалого листя для коріння дерев, а потім кожен створив картину «Осінні фарби».

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter