Бібліотека ім. С. Олійника

01.12.2023

   У Всесвітній день боротьби зі СНІДом бібліотека ім. С. Олійника спільно з учнями старшої школи провели інформаційну годину «Знання, як засіб профілактики СНІДу» та розглянули останні наукові відкриття та сучасні методи профілактики, висвітлили питання обізнаності щодо СНІДу та його попередження.
 
 
 
 
 
   Під час тренінгу «Розкрий міфи – збережи життя» було чудово бачити активність школярів та бажання ділитися знаннями і думками, вивчати взаємодіяти з питань СНІДу.
 
 
 
 
   Учні продемонстрували знак солідарності з людьми, що живуть з ВІЛ, вдягнувши червоні стрічки. Отримані знання стимулюють працювати над підвищенням свідомості про цю серйозну проблему. Будьмо обізнані та обережні!


 
 

24.11.2023

   У рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» бібліотека ім С. Олійника разом з учнями старшої школи, обговорюючи проблему насильства, порушили табу та поговорили відверто про причини і наслідки.
 
 
 

   У ході заходу юнацтво взяли участь у дебатах, де вони відтворили різні ролі: агресора, жертви, свідка. Ця інтерактивна гра дозволила їм глибше зрозуміти важливість теми та висловити свої погляди на цю проблему. Учасники заходу погодились, що право на свободу від насильства – одне з основних прав жінок та чоловіків. Особливою частиною тренінгу був флешмоб «Жовта стрічка», який є символом підтримки ненасильницького супротиву на окупованих територіях.
 
 

   Такі важливі заходи, безумовно, не лише сприяють формуванню відповідального ставлення до проблеми насильства, але і підкреслюють важливість об`єднання для створення безпечного та дружнього оточення.

 
 

15.11.2023

    Бібліотека  ім. С. Олійника відвідала учнів молодшої школи № 147 та розповіла історію появи книги. Діти разом з бібліотекарями вирушили у захопливу подорож у світ слова та літератури.  
 
 
 
   У ході заходу діти дізналися, як змінювалася книга від печерних малюнків до сучасних видань. Дітлахи з цікавістю поринули у книжковий світ літератури та дізнались багато нового про важливість читання та набули порад, щодо обрання своїх перших книжок. 
 
 
 
   Бібліотекарі провели майстер-клас «Долоні доброти» до Міжнародного дня добра, де дружньо разом з дітками зробили усміхнене сонечко. Захід став чудовим об’єднанням навчання та креативності,  в якому діти відкрили для себе чарівний світ книг та проявили себе творчо.
 

13.11.2023

      У бібліотеці ім. С. Олійника відбувся тренінг з домедичної допомоги «Тактична медицина». На заході була присутня опіковий хірург Мойса Марія Миколаївна, яка розповіла та продемонструвала на практиці декілька способів накладання компресійних пов’язок на рану, прийоми тампонування глибоких ран, методи використання гемостатичних препаратів.
 
 
 

   На тренінгу розглянули, які речі мають завжди бути у аптечці, як ефективно ними користуватися. Навчали гостей основним принципам тактичної медицини, продемонстрували накладання турнікету, розповіли про наявну у бібліотеці літературу, якою вони зможуть поглибити ці знання. Навички першої медичної допомоги є необхідними для кожного, особливо в умовах війни. По завершені тренінгу кожен учасник отримав важливі знання, які можуть стати потрібними у непередбачуваних обставинах.
 
 

26.10.2023

   З нагоди Дня української писемності та мови бібліотека ім. С. Олійника завітала до школи № 147 на мовознавчий марафон «Слово заради майбутнього».
 
 
 
   Бібліотекарі розповіли, що мова пройшла різні шляхи творення, так деякі з них взяли початок у народних обрядах і віруваннях, адже мова – одне із багатьох див, створених людьми. Юні користувачі з ентузіазмом прийняли участь в марафоні, який допоміг сформувати розуміння того, що українська мова – наш скарб без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава.
 
 
 
 
   Під час мовознавчого змагання пролунало багато українських пісень про рідну мову, віршів, загадок та легенд.
    На майстер-класі діти в жовто-блакитних фантазіях відобразили гордість за нашу країну.
 

11.10.2023

 
З нагоди Міжнародного дня дівчат бібліотека ім. С. Олійника завітала до учнів школи № 147 на годину роздум «Дівчата у світі: маленькі історіі великих вчинків». Бібліотекарка розповіла захоплюючі історіі з життя юних дівчаток та привела приклади успішних жінок, які досягли великих цілей, зробили важливий внесок у різні сфери діяльності, про жінок-вчених, якими пишається весь світ. Бажаючі поділились своїми думками щодо прав та проблем дівчат. Під час тренінгу «Як стати впевненою в собі?» учасники вивчали та розвивали навички самовпевненості. Практичні вправи навчали реагувати на страхи та незручності і бути сильнішими в майбутньому.
 
 

05.10.2023

 
В бібліотеці ім. С. Олійника був створений мистецький простір «Магія рукоділля та культурного спадку» за участю членів  клубу «Іванна». Відвідувачі мали нагоду розглянути красу та деталі представлених полотен, які втілюють в собі багато вікових традицій. Майстрині поділилися досвідом та дали практичні поради в створенні особистих робіт.
Бібліотекарі розповіли про розмаїття декоративного мистецтва, де художнє вишивання посідає одне з провідних місць. Дякуємо кожному хто взяв участь у цій творчій годині.
 

02.10.2023

 
З нагоди Дня Захисників та Захисниць України та ушанування спадщини українського козацтва в бібліотеці С. Олійника для школярів школи № 147 пройшов історичний мікс «Україна – колиска козацької волі», під час якого читачі дізналися багато цікавої інформації про виникнення козацтва, про мужніх та незламних воїнів сьогодення, які ціною власного життя виборюють майбутнє України. Учні прийняли активну участь у вікторині «Знай своїх Захисників і Захисниць», де мали чудову можливість не тільки позмагатися, але й поглибити свої знання та висловити вдячність тим, хто захищає і готовий стояти на варті захисту нашої країни. Діти проявили свою творчість в малюнках та продемонстрували своє бачення справжніх героїв.
 
 

15.09.2023

     У рамках проєкту «Жіночий вимір перемоги» у бібліотеці ім. С. Олійника до Міжнародного дня рівної оплати праці пройшла година спілкування «Жіноче лідерство в історії та сучасності: надбання та виклики». Бібліотекарі розповіли про історії успіху, як жінки досягають великих висот у різних галузях, про незвідані горизонти жіночого лідерства та впливу.
 
 

   Під час заходу відбулася захоплююча дискусія, де з учасниками розглянули актуальне питання про рівність в оплаті праці, що це не лише справедливо, але й сприяє розвитку суспільства в цілому. Провели тренінг «Розвиток лідерських навичок : кроки до успіху», спрямований на підвищення усвідомленості та активної участі у питаннях гендерної рівності, де учасники заходу дізнались про практичні кроки, які кожен може зробити, щоб сприяти рівній оплаті праці.
 
 

     Кожен із учасників поділився своїми враженнями від тренінгу та обґрунтував свою власну думку, щодо гендерної рівності та підтримки жіночого лідерства у громаді.
 
 

01.09.2023

 
Бібліотека ім. С. Олійника разом з військовими провели патріотичний ранок «Україна та її герої» до Дня знань для учнів школи № 207. Школярі відкрили  для себе багатогранний світ українського патріотизму та національної гордості. Дітлахи ознайомились з книжками та ділились своїми враженнями. Також маленькі українці заспівали для захисників Гімн України і хвилиною мовчання вшанували тих, хто поклав своє життя заради майбутнього та незалежної України!
Під час заходу діти мали змогу дізнатися більше про історію та культуру України, а також виразити свої почуття гордості за нашу країну.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter