Бібліотека ім. С. Олійника

В бібліотеці ім. С.Олійника пройшла година – спомин „У вічній пам’яті народній не завершилася війна"

7.05.2010

У вічній пам’яті народній не завершилася війна

  У бібліотеці ім. С. Олійника пройшла година-спомин „У вічній пам’яті народній не завершилася війна”, присвячена 65-йрічниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. В заході взяло участь 16 учнів загальноосвітньої школи № 213. Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиноюмовчання, а потім ще раз згадали ті буремні воєнні роки. Адже чим далі віддаляєнас час від подій тієї війни, тим вагомішим постає перед сучасникамибезсмертний подвиг покоління, яке розгромило фашизм і врятувало людство відрабства.
  Під час заходу звучали записи пісень „Священная война”,  „Пісня про Дніпро”,"День победы”.
  Війна – завжди прокляття, завжди біль людський. З цією думкою, із закликом боротисяза мир у всьому світі завершила годину учениця Дарія Герасименко, прочитавши вірш „Народи! Пильнуйте мир”.
 

 

Про серйозне – жартома

08.04.2010

Про серйозне – жартома 

  

  З нагоди дня народження Степана Олійника, українського поета – гумориста, в бібліотеці пройшла година гумору ”Про серйозне – жартома”.
  З нагоди дня народження Степана Олійника, українського поета – гумориста, в бібліотеці пройшла година гумору ”Про серйозне – жартома”.Присутні ще раз поринули у світ народної сміхової культури: байок, анекдотів, прислів’їв та приказок. Звучали записи жартівливих творів Григорія Квітки - Основ’яненка, Степана Руданського у виконанні Народного артиста України Анатолія Паламаренка.
Також звучали фрагменти запису гумористичних оповідок Остапа Вишні, Павла Глазового та Євгена Дударя – майстрів слова, які продовжили традиції класиків українського гумору.
  Життєві історії Степана Олійника супроводжувалися його віршами у виконанні працівників бібліотеки та учасників заходу. Так, читачі бібліотеки Г.А.Арестова прочитала славнозвісну „Дорогу даму”, а В.С.Клюєва – „Номенклатурного Мацапуру”, а на закінчення вечора - Якименко М. А. прочитав гуморески Степана Івановича „Сам себе перехитрив”, „У клубі” та декілька власних творів.  

 

 alt
 alt
 

Поезія – це свято, як любов (Олійника)

 
  19 березня  в бібліотеці імені Степана Олійника з нагоди 80-річчя від дня народження Л. В. Костенко, української поетеси та громадської діячки, пройшла година поезії „Поезія – це свято, як любов”.  В заході брали участь учні 147-ї загальноосвітньої школи. Присутні мали нагоду ближче доторкнутися до  життєвого та творчого шляху талановитого майстра слова. Адже під час заходу звучали записи віршів у виконанні самої поетеси, демонструвалися фотокартки з її архіву.
   Багато віршів Ліни Костенко покладено на музику, то ж звучали записи її пісень у виконанні відомої співачки Зої Слободян. Не залишили байдужими учнів уривки з поеми Ліни Василівни „Маруся Чурай” у виконанні артистки Нелі Даниленко.  Закінчилася година оглядом літератури та презентацією бібліографічного покажчика „Життя іде і все без коректур”, який склали  працівники ЦРБ №141 до ювілею поетеси. 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter