Бібліотека ім. С. Олійника

19.01.2022

 
Кожна нація має свої закладки в пам’яті, які змушують в єдиному пориві битися мільйони сердець цілого народу. Одним з таких свят для України є День Соборності.

У бібліотеці ім. С. Олійника для учнів НВК № 39 відбувся патріотичний урок «Закладки в пам’яті».
Бібліотекарі розповіли, що протягом багатьох століть Україна не мала власної державності і єдиної території. Тільки завдяки тисячам національно свідомих, самовідданих борців за Україну та її волю відбулося об’єднання українських земель.

Прийнявши участь в патріотичних іграх діти зрозуміли, що лише в єдності дій та соборності душ можна зберегти велич України, якою і надалі будуть пишатись нащадки.
 

13.01.2022

 
До бібліотеки ім. С. Олійника завітали члени клубу «Іванна» на творчий вечір з нагоди 140-річчя видатного українця, науковця, патріота і духовного лідера Івана Огієнка.

Бібліотекар розповіла, що його називають людиною енциклопедичних знань, праці й обов’язку. Адже свій природжений хист ученого, педагога, громадського діяча він однаковою мірою успішно застосовував і як мовознавець та літературознавець, і як редактор та видавець, і як перекладач та поет, і як ректор та міністр, і як православний митрополит та історик української церкви.
Для членів клуба був запропонований інформативний відеоролик, який показав, як протягом усього свого життя Огієнко служив відродженню та захисту української мови та культури в цілому.
 

04.01.2022

 
В бібліотеці ім. С. Олійника відбувся літературний диспут «Читач – співавтор письменника» до 90-річчя від дня народження Умберто Еко.
Бібліотекарі розповіли цікаві факти з життя і творчості письменника. В ході диспуту користувачі обговорили, як книги автора вплинули на їх життя. Адже читання і співпереживання – найпростіший шлях до співавторства.

Пізнавальна вікторина «Що ми знаємо про творчість Еко?» допомогла прийти до спільного рішення, що потрібно більше читати, щоб отримувати нові знання та знаходити цікаві ідеї.
 

17.12.2021

 
Блакитний — колір мрії та ідеальності. Звідси поняття «блакитна мрія», як блакитне волосся Мальвіни з казки «Буратіно». На #кольорові_читання в бібліотеці ім. С. Олійника в  #блакитну_п’ятницю  завітали юні поціновувачі книг. Дiти з задоволенням слухали казкові історії від бібліотекаря, відгадували загадки за мотивам казок та подорожували сторінками чарівних книг до дивовижної країни Твоя Книга.
#тижденьчитання #знайдисвоюкнижку #кольорові_читання #блакитна_п’ятниця
 
 
 

16.12.2021

 
У бібліотеці ім. С. Олійника в рамках гуртка «Етика_Lab» відбувся святковий захід «В очікуванні дива» до Дня Святого Миколая.
 
Діти дізнались про історію свята, як це свято святкують в Україні. А також була проведена цікава вікторина, яка допомогла створити атмосферу добра і дружби та подарувала всім позитивний настрій.
Дітки із задоволенням читали вірші, співали та з гордістю розповідали про добрі справи і як вони себе вели протягом року.

Бібліотекарі привітали дітей зі святом смачними подарунками.
 

30.11.2021

 
У бібліотеці ім. С. Олійника в рамках гуртка «Етика_Lab» відбулося чергове заняття «Рецепти добрих справ» до Всеукраїнського дня добрих справ.
 
Бібліотекарі розповіли про історію виникнення цього дня. Допомогли дітлахам зрозуміти, що  лежить в основі благодійності та як робити добро безкорисливо. Адже благодійність розвиває ціннісну сферу дитини і вона гостріше відчуває добро — не лише те, що робить вона, але й те, що роблять для неї.
Після перегляду мотивуючих мультфільмів «Глобальні цілі» та «Казочка про добро, що повертається» розкрили дитяче сприйняття благодійності доступною для дітей мовою та надихнуло дітлахів на доброчинність. Вони, по-дорослому, розповідали свої рецепти добрих справ  та кожний вирішив провести екологічну акцію «Чиста школа».
 

21.10.2021

 
Бібліотека ім. С. Олійника провела креативний захід «Створення хорошого настрою» для дошкільнят.
За допомогою дитячих книг бібліотекарі допомогли зрозуміти дітлахам, що гарний настрій має смак. У кожного він свій. І єдиного рецепту не існує. Казкові герої вчать, що самі звичайні речі та події можуть допомогти створити казковий настрій.
Цікаві питання вікторини, веселі руханки не залишили нікого без позитивного настрою.
 

23.09.2021

«Від Баха до сьогодення»
Музикальна вечірка
 
Для учнів молодшого віку гімназії № 39 бібліотека ім. С. Олійника підготувала музикальну вечірку «Від Баха до сьогодення».
Бібліотекарі познайомили дітей з прекрасним і дивовижним світом музики, розповіли історію її розвитку, починаючи від Баха і до сьогодення. Наголосили, що книга здатна спрямувати увагу слухача, допомогти йому зрозуміти особливості музичної форми та може познайомити із задумом композитора.
Шалений інтерес визвали музикальні конкурси. Діти проявили себе у виконанні сучасних та українських пісень, показали свої здібності в танцювальному марафоні та проявили ерудованість у відгадуванні загадок на задану тему.
 

21.09.2021

 
    У день нової книги читачі бібліотеки ім. С. Олійника мали для себе змогу відкрити нові імена, адже кожна нова книга – це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівняну радість.
 
 
 

   Запрошуємо всіх охочих до бібліотеки, де ви знайдете цікаву літературу і поринете в світ задоволення.
 
 

15.09.2021

 
В бібліотеці ім. С. Олійника відбулось чергове засідання гуртка «Етика_Lab» у формі рольових ігор. Коли ми говоримо про правила поведінки, не можна не сказати про внутрішній світ, тобто той, який стоїть за нашими вчинками, словами та жестами. Він диктує нам і манеру вдягатись, і стиль, і «правила гри» з іншими людьми. Пояснили дітям, що ж таке емоційний інтелект? Це вміння усвідомлювати почуття, керувати ними, мотивувати себе.
Нікого не залишив байдужим майстер клас «Розвиток емоційного інтелекту». Приміряючи на себе ролі з казок, наші гуртківці, вчились протиставляти добро і зло, благородність і підлість, працьовитість і лінь: вміння усвідомлювати стан своїх емоцій та розуміти почуття інших людей.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter