Бібліотека ім. С. Олійника

21.02.2024

 
Відзначаючи Міжнародний день рідної мови, бібліотека ім. С. Олійника організувала квест «Голос мови» для дітей молодшого віку. Діти в командах переходили від одного завдання до іншого, були мовними супергероями та словесними мандрівниками. Квест пройшов у доброзичливій обстановці, де діти з захопленням розв’язували цікаві мовні завдання та демонстрували свої знання. Знаходили предмети різного кольору, розгадували таємниці слів, виражали свої радісні емоції, що створило надзвичайно позитивну атмосферу. Захоплююче та корисне заняття сприяло розвитку мовленнєвих навичок та креативності.
 
 

20.02.2024

 
До Дня Героїв Небесної Сотні бібліотека ім. С. Олійника провела інформаційну годину «Незламність духу» для учнів старшої школи. Молодь переглянула відеоматеріал «Євромайдан: історія та головні події». В ході обговорення учні поділилися своїми враженнями та думками щодо того, як вони розуміють історичне значення цих подій, роль молоді та їх внесок в боротьбу за свободу.
Пам'ять про величезну самопожертву Героїв Небесної Сотні назавжди залишиться в серцях українців.
 

09.02.2024

    До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці бібліотека ім. С. Олійника провела бесіду-обговорення «Доленосне рішення» для дітей.
 
 
 
 
    Діти отримали корисну інформацію про видатні наукові відкриття, зроблені жінками, а також з’ясували, чому гендерні стереотипи шкодять як розвитку науки, так і всьому суспільству загалом. Під час тренінгу «Плекаймо свої таланти» учасники визначали свої сильні сторони для реалізації власного потенціалу та розкривали інтелектуально-наукові здібності.  
 

30.01.2024

 
Бібліотека ім. С. Олійника спільно з Власенко Інною Анатоліївною, кандидатом психологічних наук, викладачем університету ім. Б. Грінченка провели тренінг «Ефективна комунікація 1+1=3» для молоді.
Учасники тренінгу отримали корисну інформацію, необхідні вміння та практичний досвід для реалізації продуктивної комунікації. Під час заняття молодь мала змогу на практиці дослідити, як змінюється інформація при переході від спікера до спікера та виявити ключові компоненти для ефективної комунікації. Професійність психолога дозволила присутнім відкрито виразити думки, ввімкнути критичне мислення, навчитися ставити під сумнів припущення та бути розбірливими щодо інформації.
Ефективна комунікація – навичка, яка стане в нагоді впродовж всього життя у навчанні, роботі та особистому житті.
 

29.01.2024

 
Бібліотека ім. С. Олійника провела патріотичний урок «Героїчна сторінка історії» приурочений до Дня пам’яті Героїв Крут. Бібліотекарі ознайомили молодь з історичною подією, яка сталася на переламному моменті зародження Української держави. Розглянули історію та значення цієї події в контексті нашого сучасного життя. Школярі виявили неабиякий інтерес до теми та з задоволенням переглянули книги.
Переглянувши фільм «Герої Крут 1918» знайшлося чимало паралелей із сьогоднішніми подіями, коли українська держава знову бореться за свою незалежність.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто поклав своє життя за свободу України.
 
 

22.01.2024

 
Бібліотека ім. С. Олійника відвідала дітлахів другого класу, щоб розповісти їм про одне з найважливіших свят для нашої країни – День Соборності України. Бібліотекарі провели з дітьми символічну акцію «Живий Ланцюг Соборності», а також відзначили 105-річницю з дня підписання Акту Злуки між Західною та Східною Україною чудовим майстер класом «Від краю до краю». За допомогою патріотичних сердець дітлахи вивчали рідну країну та показували місця, які особливо близькі для них. Жовто-блакитна мапа демонструє чудовий образ нашої унікальної нації та що кожен регіон – це невід’ємна частина цілого. Нехай День Соборності буде святом не лише об’єднання територій, але й об’єднання сердець та думок.
 
 

07.01.2024

 
У бібліотеці ім. С. Олійника відбувся вечір-портрет «Голос ніжності і правди» до 125-річчя від дня народження Володимира Сосюри.

Літературний спадок видатного поета України збагатив горизонти нашого розуміння краси та сколихнув джерело глибоких почуттів національної гідності. Користувачі поділилися улюбленими віршами Сосюри, провели літературні обговорення та створили власні імпресії.
Також із задоволенням подивилися документальний фільм про багатогранного письменника та дізналися біографічні деталі, які дають змогу краще зрозуміти унікальну поезію.

Наше прагнення зберігати та поширювати творчість, яка переплетена з глибоким патріотизмом та відданістю національним інтересам.
 

29.12.2023

 
Бібліотека ім. С. Олійника провела майстер-клас із малювання «Зимова казка». Маленькі художники вкладали у кожен малюнок частинку свого серця, а бібліотекарі допомагали, надихали та сприяли виникненню справжніх шедеврів. Тепло та радість переплелися в творчому натхненні, де кожен відчував себе частиною особливого дійства.
 
 

25.12.2023

 
У бібліотеці ім. С. Олійника відбулося засідання клубу «Іванна», приурочене до 190 річчя від дня народження видатної Марко Вовчок – фатальній постаті української літератури. Бібліотекарі розкрили найяскравіші сторінки її життя та представили найвизначніші твори.
Творчість Марії Вілінської є важливою частиною нашої культурної спадщини та надзвичайно цікавою для дослідження. У своїх творах вона часто акцентувала увагу на жіночому питанні, розкриваючи його з різних сторін та не залишалась осторонь від соціальних сфер, висловлюючи свої патріотичні переконання через літературні образи. Захід став чудовою нагодою поглибити знання про світ літературних витоків, обмінятися враженнями та виразити своє бачення разом з іншими прихильниками літератури.
 

24.12.2023

 
Напередодні Різдва бібліотека ім. С. Олійника влаштувала незабутній захід «Чари Різдва» для маленьких читачів.
Бібліотекарі розповідали про важливість родинного об’єднання під час свят, традиції прикрашати дім, виготовляти різдвяні листівки та готувати особливі страви. Спільне читання різдвяних казок, захоплюючі розповіді та святкові вірші від дітей подарували всім веселі враження та радісні моменти.
Діти не лише збагатили знання про традиції Різдва, а й навчилися створювати чарівні подарунки своїми руками на майстер–класі «Різдвяний гостинець для найрідніших». Кожна дитина створила власний слоїк, який наповнила цукерками, любов’ю та теплими побажаннями до рідних.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter