Бібліотека ім. В. Кучера

07.05.2019

«Українці у Другій світовій війні»
   Вечір пам’яті
                                                                                                     Ми сердечно вітаємо вас,
                                                                                                     Ветерани війни світової!
                                                                                                     Ви Європу творили для нас
                                                                                                     З мирним небом над головою.

                                                                                                                  Мельников В.


      До Дня пам’яті та примирення і до Дня Перемоги у Другій світовій війні у бібліотеці відбувся вечір пам’яті «Українці у Другій світовій війні» за проектом «Україна – історія, сьогодення, майбутнє!» для учнів  ЗЗСО  №218.
    Бібліотекарем було презентовано: тематичну виставку «Встеляйте квітами дороги бійцям, що мир несли по всій планеті» та мультимедійний матеріал «Українці в Другій світовій війні».
    Учасники заходу слухали, проникливу та душевну розповідь, дитини війни, Кулинич Галини Михайлівни присвячену українцям, що боролися проти фашизму.
      Український народ зробив надзвичайно великий внесок у досягнення перемоги над фашизмом і заплатив за це чи не найвищу ціну в Європі.
        Ми зобов’язані пам’ятати про це все життя, не заради минулого, а заради майбутнього.
 

23.04.2019

 «Чорнобильський вітер у душах» 
Інформаційна година
                                                         
       26 квітня минає 33 роки від дня страшної трагедії – вибуху на Чорнобильській АЕС. В бібліотеці відбулась інформаційна година «Чорнобильський вітер у душах» для юнацтва.
     Користувачам бібліотеки була представлена тематична книжкова виставка, присвячена причинам та наслідкам Чорнобильської катастрофи. Читачі мали можливість переглянути документальні відео-матеріали: «Чорнобиль – причини трагедії», «Життя тварин у Чорнобильській зоні».
 
 

    Вже давно віддзвеніли чорнобильські дзвони, а ми все ще пам’ятаємо тих, хто пішов у вогонь і ціною власного життя зупинив вогневу стихію, що вирувала над аварійним енергоблоком.   
                                      

 
 

21.04.2019

«Обіймемо Землю красою й любов'ю!»
Поетичний зорепад
 
 «Блакитні простори, зелені ліси –
Ніде не знайти такої краси…   
Ти наша домівка, планета Земля    
Ти гарна зблизька, й красива здаля.»
Безносенко Д.
 
      До Міжнародного дня Землі у бібліотеку завітали члени клубу «Золотий вік» на поетичний зорепад «Обіймемо Землю красою й любов'ю!».
      Гості заходу з цікавістю ознайомились з презентованою бібліотекарем тематичною виставкою «Моєї Вкраїни квітуча Земля», переглянули мультимедійні матеріали: «День Землі» та «Сім природних чудес України», прослухали уривки віршів відомих поетів, присвячених природі рідної землі.        
 
 
 
       Присутні пригадали страшну і трагічну екологічну катастрофу для України і всієї людської спільноти – аварію на Чорнобильській АЕС, хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів наслідків трагедії. Учасники заходу поділилися думками про те, як зробити питну воду чистішою, а вулиці Лісового масиву більш охайними.  
      Бережімо нашу Землю! Всюди, на кожному кроці, всі разом і кожний окремо…
 
 

11.04.2019

«Здоров’я жінки – запорука кожної родини»
 Зустріч з лікарем мамологом
                                                                     
     В останні роки жінки часто чують про необхідність обстеження у лікаря-мамолога. Але найчастіше багато хто не знає, чим саме може допомогти мамолог і чи так вже необхідно до нього звертатися.
 
 

    У Всеукраїнський тиждень громадського здоров'я в бібліотеці відбулася зустріч користувачів з лікарем – мамологом Йолкіною Іриною Володимирівною.
 
 

      Учасники заходу дізналися про те, що своєчасна діагностика кардинально підвищує шанси зупинити прогресування хвороби, як  проводити обстеження молочних залоз самостійно.
Тематична розкладка літератури доповнила цікавими матеріалами розповідь.
Сучасні жінки знаходьте час для себе та дбайте про своє здоров'я.


 
 

25.03.2019

«Визначні місця Великобританії та  Японії»
Віртуальна подорож

           В бібліотеці ім. В. Кучера відбулась віртуальна подорож «Визначні місця Великобританії та Японії» за проектом «Бібліотека як освітній простір» для юнацтво гуртка «Діалог культур».
 
 

         Співробітники навчально-культурного центру «Схід – Захід» ознайомили учасників заходу з презентацією англійською та японською мовами «Визначні місця Великобританії та Японії», а література доповнила цікавими матеріалами їх розповідь.
 
 

      Під час майстер-класу школярі вчилися  проводити короткі інтерв’ю англійською мовою та створювали комікси в японському стилі героїв аніме.
      Завершився захід дружнім чаюванням за японським звичаєм.

 
 

20.03.2019

«Екологія: ми відповідальні за майбутнє!»
Еко-година
 
У бібліотеці відбулась еко-година «Екологія: ми відповідальні за майбутнє!» , який провела викладач Київського університету імені Бориса Грінченка Саньковська Ірина з учнями ЗЗСО №218.

У напрямку екологічного виховання школярів відбулась жвава дискусія, про підрахунки економії води, втрати електроенергії у міській квартирі за місяць, збору та утилізації відпрацьованих елементів живлення…
Зробили висновки на користь свідомого вибору продукції місцевих виробників. Із задоволенням обирали учні дизайн екологічної торби для покупок.
Тематична розкладка література доповнила цікавими матеріалами розповідь.
 

17.03.2019

  «Медова свічка»
Майстер-клас
     
          У бібліотеці пройшов майстер-клас для дітей із багатодітних родин та дітей учасників ООС.
          Майстриня розповіла про сімейні традиції та навчила виготовляти свічки з натуральних та доступних матеріалів.

       Листки вощини виглядали, як справжні бджолині соти, і діти не лише відчули, якою неповторною є на дотик вощина, а й навчилися виготовляти з цього матеріалу свічки. Кожен учасник власноруч виготовив свічку. М’який медовий запах, який йшов від неї, зробив приємним не лише настрій майстер-класу, але й заполонив бібліотеку.
 

12.03.2019

«Музична душа України: Володимир Івасюк» 
 Мистецький вечір

                                                                  Він з тих, у кого дата лиш одна,
                                                                  І шлях один: зі славою в безсмертя.
                                                                  Талант його у сніп народ єднав.
                                                                  Таких пісень із пам’яті не стерти
!
                                                                                                         Ганна Верес

   

        До 70-річчя від дня народження Володимира Івасюка, українського поета та композитора на мистецький вечір «Музична душа України: Володимир Івасюк» завітали школярі ЗЗСО № 218.

       Учасники заходу з захопленням переглянули мультимедійний матеріал «Володимир Івасюк - оберіг української пісні» та поринули в чарівний світ пісень Буковинського соловейка.

    Учні взяли активну участь у мистецькій вікторині «Володимир Івасюк – основоположник української естрадної музики» та отримали інформаційні буклети.
     Пісні Володимира Івасюка вже стали класикою української естради, які пройшли перевірку часом, у них звучить милозвучна гармонія і тремтить ритм, властивий лише Івасюковій пісні.


 
 

06.03.2019

«Піднебесна країна - Китай»
Відео-подорож 

       6 березня  бібліотека запросила юних читачів здійснити віртуальну подорож «Піднебесна країна - Китай» за проектом «Бібліотека як освітній простір» до року Китаю в Україні. Із задоволенням школярі «мандрували » по Китаю та знайомились з багатовіковою історією, унікальною культурою і незвичними традиціями.
 
 
 

     Натхнення надав майстер-клас з виготовлення паперових коробочок для смаколиків до свята 8 березня. Саме головне – усі отримали велике задоволення від «відео – подорожі» процесу створення власних «шедеврів» безумовно від книг і від спілкування.
 
 

      Завітайте до бібліотеки! Читайте цікавинки про Китай та пізнавайте історичні та сучасні традиції цієї екзотичної країни!

 
 

03.03.2019

«Живуть, Кобзаре любий, поміж нас і голос твій, 
і пензель твій, і слово»

Літературний вечір
 
«Народ знає Тараса, любить Тараса,
Співає його пісні, пересилає з уст в уста
оповіді про нього, як про живого сучасника
і учасника нашої дійсності».

Рильський М.
 
Національною гордістю українського народу є творчість Тараса Григоровича Шевченка.

З нагоди 205-річниці з дня народження великого українського поета в бібліотеці відбувся літературний вечір за проектом «Бібліотека як освітній простір», на який завітали учасники клубу «Золотий вік».

Читачі бібліотеки з зацікавленістю оглянули виставку «Ми збережемо твої, Тарасе, заповіти», що розкриває творчість Тараса Шевченка, як поета світового рівня, майстерного художника і великого патріота рідної землі.
Читання поезій Шевченка та виконання пісень на його вірші створили особливу атмосферу цієї зустрічі.

Тож давайте з вдячністю згадаємо Великого Кобзаря і уклонімося його світлій пам’яті!
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter