Бібліотека ім. В. Кучера

Невмирущий подвиг переможців

7.11.2010  

Невмирущий подвиг переможців

      6 листопада Київ відзначав 67 річницю визволення від німецько-фашистських загарбників.

     До свята в бібліотеці ім. В. Кучера в рамках клубу "Золотий вік" відбулася літературно-музична композиція "Пам'ять живе в серцях українців". Для читачів дітей - війни дане свято викликало почуття радості, безмежної гордості за подвиг воїнів та, водночас, гіркий сум за сплачену страшну ціну Перемоги. На масовий захід був запрошений квартет "Журавка" з Святошинського району, який презентував для членів клубу концертну програму "Невмирущий подвиг переможців» та гурт "Гомін", які співали українські народні патріотичні пісні.

       Всі присутні мали можливість ознайомитись з тематичною розкладкою мтеріалів, якіють історичні події з 1941 по 1943 роки - "Ми будем довго пам'ятати і Вам забути не дамо". охоплю

      МИ  СХИЛЯЄМО  ГОЛОВИ  ПЕРЕД  СВЯЩЕННОЮ  ПАМ'ЯТТЮ  ЗАГИБЛИХ

 

 

 

До свята Покрова Пресвятої Богородиці

17.10.2010

До свята Покрова Пресвятої Богородиці

   17 жовтня в клубі «Золотий вік», що працює в бібліотеці  ім. В. Кучера,  до свята Покрова Пресвятої Богородиці, покровительниці запорізьких козаків відбувся театралізований вечір «Ми козацького роду нащадки».
   Читачі бібліотеки, які нещодавно  створили ансамбль під звучною назвою «Жайворонок» (керівник Кованчук В.Д.). презентували для членів клубу музичний концерт «Україна – козацька держава».В програму концерту були включені козацькі  пісні різних регіонів країни. В заході також брали участь артисти аматорського гурту «Гомін», у виконанні яких учасники вечора почули гумористичні вірші   та  музичні мініатюри етнічного характеру. Велике задоволення отримали відвідувачі:  в очах  ветеранів світились іскорки радості, звучали жарти…Бібліотекарі підготували для гостей  бібліографічний огляд  "Демократичні традиції в Україні", в якому  була представлена література  про розвиток  демократичних ідей від стародавніх часів до наших днів. Особлива увага  в огляді  приділена політичним діячам козацької доби.
 

Життя тільки починається!!!

19.09.2010

  Життя тільки починається!!!

   З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в літературній вітальні бібліотеки ім. В.Кучера в рамках роботи клубу "Золотий вік" відбулося свято пісні та поезії "Мої роки, моє багатство..."

  Люди літнього віку активно приймали участь у масовому заході, з задоволенням читали вірші та співали пісні з дуетом "Діброва" та членами гурту "Гомін".

   Гості свята ознайомилися з документами тематичної розкладки "Новини пенсійного законодавства" та обговорювали  проблеми людей похилого віку.

   Запрошуємо на наступне засідання клубу "Золотий вік" 17 жовтня 2010року  в 12.00 на літературно-музичну годину "Ми козацького роду нащадки".

 

 

ЛЮБІТЬ ПОЕЗІЮ ПРИРОДИ, БЕЗМЕЖНІСТЬ МОРЯ І СТЕПІВ

6.06.2010
 

Любіть поезію природи, безмежність моря і степів
 
  До Всесвітнього дня навколишнього середовища в рамках клубу «Золотий вік» в бібліотеці ім. В. Кучера відбулася літературно – музична година „Прилетіло літечко на рожевих крилечках.”
 Учасники клубу з болем говорили про те, як знищуються зелені насадження та гинуть тварини, забруднюється навколишнє середовище. Поетеса О.А.Штепа  читала свої вірші присвячені природі „Не можу йти я супроти природи”, „Ліс манив тремтливими березами”, „Запах полину” та інші. Всі учасники масового заходу спільно з гуртом „Гомін” співали пісні присвячені літу та барвам природи, обговорювали матеріали книжкової виставки  „В твій край з весни злітаються лелеки”.
  На наступне засідання клубу „Золотий вік” бібліотека запрошує у вересні місяці.
 
 alt
 alt
 
 

День скорботи

16.05.2010

День скорботи

 

alt "День скорботи" відбувся  в Биківнянському лісі, що під Києвом, на місці поховань більше, як 100 тисяч жертв тоталітарних репресій.

Детальніше...

 

Ім'я тобі - Жінка

 
Ім'я тобі - Жінка

 

  З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня в читальному залі бібліотеки ім. В. Кучера відбулася літературно - музична година "Ім'я тобі - Жінка". Подібне свято проходить не вперше, воно давно вже стало традиційним і, очікуваним. 8 березня, як прихід весни, день любові і поклоніння прекрасній  статі. Чоловіки, які приймали участь у святі, стверджували що справжня жінка завжди асоціюється із поняттям матері, подруги, наставниці, гарної господині, вона завжди гарна і самобутня. Святковий настрій створили яскраві виступи: поетеси О. А. Штепи, яка читала свої ліричні вірші; народних колективів "Чумаки", "Гомін" і гостей з народного хору Баришівського району Київської області Полєвої О. І. та  Краснощок  В. І. Концертна програма дуже сподобалась гостям і членам клубу "Золотий вік". Гостей свята чекала приємна можливість познайомитись з книжковою виставкою "А жінка в світ приходить для любові" та взяти книги додому.

                                          
 

А в небі зірок багато, а тільки твоя - єдина

А в небі зірок багато, а тільки твоя - єдина
 

 В день святого Валентина в читальному залі бібліотеки ім. В. Кучера в рамках роботи клубу "Золотий вік" відбулося літературно - музичне свято "А в небі зірок багато, а тільки твоя - єдина". Люди літнього віку, згадуючи минуле ділилися своїми спогадами про перше кохання, що прийшлося на суворі воєнні та повоєнні роки. Незважаючи на важкі часи, що випали на їхню молодість, вони з радістю розповіли про ті романтичні почуття, про трепетне відношення та повагу один до одного, які їм вдалося зберегти і до сьогоднішніх днів. Можливо саме тому вони з задоволенням читали ліричні вірші та слухали і співали пісні про кохання спільно з колективами народної пісні "Жайворонок", "Чумаки" та "Гомін", а після презентації виставки ""Любов, що водить сонце і світила" взяли читати художні твори про любов.

 
 alt
 alt
 alt
 

                  

 

А за тую волю золотую, пролляв народ свою кров святую

 
А за тую волю золотую, пролляв народ свою кров святую

   24 січня 2010 року у рамках роботи клубу  "Золотий вік", в бібліотеці ім. В.Кучера, відбувся літературно - музичний захід "А за тую волю золотую, пролляв народ свою кров святую" присвячений Дню Соборності України. Члени клуба, більшість з яких люди пенсійного віку, читали вірші, обмінювалися думками про сучасне та минуле України. Працівниками бібліотеки була проведена презентація  виставки "Кращі з кращих за свободу сміливо стали без вагань", музичні колективи "Чумаки" та "Гомін" заспівали стрілецькі пісні. Під час проведення літературно-музичного свята користувачі бібліотеки ознайомилися з важливими історичними подіями на Західній Україні та усвідомили  вплив стрілецької пісні на формування культури нашої держави. 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter