Бібліотека №151

01.11.2017

«Христофор Колумб – першовідкривач Америки»
Краєзнавчий урок
за проектом «Читаючи, подорожуй світом!»

1 листопада в бібліотеці №151 відбувся краєзнавчий урок «Христофор Колумб - першовідкривач Америки» для членів клубу «Сімейний книголюб». Захід  проведений сумісно з Деснянським районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відвідувачам бібліотеки була презентована книжкова виставка «Принади Південноамериканського континенту». Перегляд науково – популярного фільму «Невідома експедиція» надав можливість користувачам бібліотеки «разом з Колумбом пройти тисячі кілометрів, щоб відкрити «Новий світ». Батьки та їх діти разом з бібліотекарями, здійснили захоплюючу мандрівку шляхами всесвітньо відомого мореплавця.
Учасники заходу з цікавістю ознайомилися з інформацією про те, що великий мореплавець Колумб своїм відкриттям Американського континенту, також започаткував вивчення Південної Америки.
   Робота за проектом «Читаючи, подорожуй світом!» спонукає наших читачів до розширення географії туристичних маршрутів, більш глибокого пізнання історії та культурного різноманіття  народів багатьох країн та різних континентів.

 

07.08.2017

«Держава наша є і вічно буде»

7 серпня  бібліотека №151 для вихованців літнього оздоровчого табору, що діє при Центрі соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Деснянського району, провела історичний перегляд до Дня незалежності «Держава наша є і вічно буде». Завданням заходу стало бажання розширення та поглиблення знань про історичне минуле нашої держави, виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, розуміння своєї причетності до всіх подій, що відбуваються в Україні.
Бібліотекарі розповіли про нелегкий шлях утворення Української держави від Київської Русі, доби козатчини, про роль українських письменників та поетів, що прославляли Українську державу.
Учасники заходу залюбки відповідали на цикл запитань вікторини на патріотичну тематику та отримували призи від бібліотекарів. Переглядали мультиплікаційний фільм історичної тематики та в позитивному настрої вихованці табору дякували бібліотекарям за організований захід.
 

03.07.2017

«Посиденьки у колі шанувальників книги»
День родини

3 липня бібліотека № 151, як бібліотека сімейного читання не залишилася осторонь, а відзначила цей день, гостинно відкривши двері для батьків і дітей оздоровчого табору при Центрі Соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Деснянського району.
«День друзів бібліотеки» - захід на якому розповідали про те, як наш народ шанує сім’ю та родинні зв’язки, передаючи родинні цінності від батька до сина, від бабусі до онуки.

Для учасників заходу розповідали про книги, які вчать в усі часи дітей шанобливого ставлення та слухняності до батьків. Виставки - поради «Книжкові перлинки – для кожної дитинки», «Читаємо всією родиною», інформаційно доповнили розкриття теми заходу. Весело пройшов час в пізнавальній  грі  «Це – мій кращий друг і я» з якої діти запам’ятали  сімейні та родинні цінності, такі, як чесніcть, повага, доброта, любов, вірність, що прищеплюються в родині, без яких не буває дружби. 

Самі кмітливі та дотепні учасники заходу отримали подарунки від бібліотеки, а всі присутні – стали її друзями.
 

21.03.2017

«Його життя та творчість надихають людей до життя»
Вечір - вшанування

21 березня в ЦРБ ім. П. Загребельного відбувся вечір - вшанування пам’яті німецького композитора, піаніста та диригента Людвіга ван Бетховена під назвою «Його життя та творчість надихають людей до життя» за загальносистемним проектом «Читаючи, подорожуй світом!».
Вечір присвячений 190-річчю від дня смерті композитора, організувала та провела бібліотека №151 разом з Центром Соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Деснянського району.

На захід завітали люди з обмеженими можливостями, яким, як нікому близькі перипетії життя людини, яка досягла вершин на світовому музичному олімпі, втративши повністю слух.

Життєстверджуюча та життєдайна сила таланту музичних творінь композитора надихає на перемогу добра, надає сил до подолання перешкод в житті та прославляє саме життя. Така теза вечора, на який зібралися люди, для котрих життя Бетховена є прикладом в боротьбі з недугою та сподіваннями на найкраще. А бібліотека є якраз тим осередком, що робить та наближує ці сподівання до реальності.

Бібліотекарі представили підготовлену на захід цікаву презентацію життєвого та творчого шляху музиканта, звучали музичні твори, які прославили ім’я композитора на віки. Ознайомилися із історією написання композитором безсмертної «Місячної сонати», «Урочистої меси», «Героїчної симфонії» та про інші твори, що ввійшли в світову скарбницю шедеврів музичної класики.

Інформативно підсилити градус сприйняття від проведеного вечора допомогла зроблена фахівцями бібліотеки бібліографічна пам’ятка про видатного композитора.
 

01.12.2016

«Немає вищої святині, як чисте сяйво доброти»

«Умій відчувати поряд із собою людину,
умій розуміти її душу, бачити в її очах
складний духовний світ, радість, горе, біду, нещастя…
Умій співпереживати і співчувати.»

В.О. Сухомлинський.

1 грудня бібліотека №151 в тісній співпраці з Територіальним Центром служб сім’ї , дітей та молоді організувала та провела вечір добра та милосердя «Немає вищої святині, як чисте сяйво доброти» до Дня інвалідів.

В  прохолодний зимовий день до нас завітали люди, що потребують захисту та підтримки в цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що буде добре. На щастя, поряд з ними є ті хто хоче допомогти. Серед таких людей прагнемо бути і ми, бібліотекарі. В теплій, дружній атмосфері бібліотекарі ознайомили присутніх на вечорі з багатьма історіями життя відомих людей, які мали вади розвитку з дитинства, чи отримали їх протягом життя та вистояли і отримали перемогу над собою, над хворобою.
«Відомі люди з обмеженими можливостями» - бібліографічний огляд, що підготували фахівці бібліотеки надавав присутнім віри в людські сили та силу їх духу. Навіть фізичні вади не можуть перешкодити людині жити активним, повноцінним життям, домагатися поставлених цілей, творити, бути успішним і тому доказ – історії життя великих людей з обмеженими можливостями, як наших сучасників, так і попередників, які досягли успіхів всупереч тому, що повинно б їх зупинити. Серед таких особистостей, історія життя та творчості Німецького композитора Людвіга Ван Бетховена. В залі звучала музика, з екрану демонструвалися кадри  життєвих непростих історій, на розкладці книги про цих людей. Особливим акордом зустрічі став перегляд документального фільму « Я вірю в свою мрію» про Ніка Вуйчеча – людину, що народилася без рук та ніг, але своїм життям мотивує до життя інших.

Милосердя та доброта – як два крила, на яких тримається людство. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді – головні тези нашого вечора. Творити добро – значить бути щасливим. Це і намагалися ми зробити для наших гостей вечора.

 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter