Бібліотека №151

30.09.2019

 «Книжний дім – відкритий всім»
 Бібліоекскурс
 
        До Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотеці відбувся бібліоекскурс «Книжний дім - відкритий всім» для першокласників школи № 277.
       Галасливі та допитливі дітлахи з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря про перші книги та історію створення найдавніших бібліотек,  дивувалися різноманітністю яскравих дитячих книг на полицях та виявили бажання стати читачами бібліотеки.
 
 
 

    Знайомство школярів з бібліотекою пройшло в дружній та радісній атмосфері, як для дітей, так і для нас бібліотекарів.

     
 
 

09.07.2019

«Родина починається з любові…»
Родинне свято

9 липня в бібліотеці до дня родини зібралися читачі різних вікових категорій із родин, якими опікується Центр сім’ї, дітей та молоді Деснянського району, за проєктом «Бібліотека – територія єднання».

Бібліотекарі  підготували для користувачів цікаві розповіді про важливість збереження українських родинних цінностей, які згодом переростають в звичаї та традиції українського народу. Діти взяли участь в народознавчій вікторині, яка була присвячена українським сімейним традиціям та родинним цінностям інших народів світу.
Майстер клас по створенню «родинного букета квітів» сподобався, як дівчаткам, так і хлопчикам.

Чи може бути щось приємніше, ніж відчуття, що ти є членом сім’ї? Особливо це важливо для дітей, адже для них родина – це осередок щасливого дитинства.
 

30.05.2019

«Головне про право дитини …»
Година спілкування
 
          До Міжнародного Дня захисту дітей у бібліотеці пройшла година спілкування за проектом «Я маю право» для учнів 5-х класів ЗЗСО № 276. Бібліотекарі познайомили школярів з документами представленими  в «Правовому куточку», які гарантують дітям рівні права у сфері виховання, освіти, фізичному та духовному розвитку.
 
 

 

        З інтересом учасники конкурсу  «Інтелектуальний штурм» змагалися в ерудиції  та обізнаності в питаннях з правознавства. Наприкінці заходу  спільно з бібліотекарями кожен з учасників заходу з радістю зробив паперовий голуб - символ миру в нашому суспільстві.

 
 

24.05.2019

«Слава Вам, брати – просвітителі!»
Пізнавальна година
 
      До Дня слов’янської писемності і культури бібліотека провела пізнавальну годину «Слава Вам, брати – просвітителі!» для різних категорій читачів.
     Бібліотекарі розповіли про діяльність святих рівноапостольних Кирила і Мефодія – просвітителів, які відіграли визначну роль у розвитку й становленні слов’янської писемності і культури. Із представленого бібліотекарями тематичного перегляду книг читачі дізналися про просвітництво братів.
 
 

   Користувачі з вдячністю оцінили науковий подвиг просвітителів, який сприяв майбутньому становленню й української писемності.

 
 

24.04.2019

«Ярослав Мудрий – Великий князь Київський»
Краєзнавчий урок

24 квітня бібліотека для учнів старших класів ЗЗСО №277 провела краєзнавчий урок «Ярослав Мудрий – Великий князь Київський», присвячений 1000-річчю від початку правління Ярослава Мудрого.
 
Бібліотекарі презентували тематичну виставку, яка інформативно розкрила період князювання Ярослава Володимировича, що відзначився великим піднесенням Давньоруської держави.
З розповіді бібліотекаря та відео - матеріалу школярі довідалися про Ярослава Мудрого, як однієї з великих особистостей світової історії, яка зуміла розширити територію держави, укріпити її кордони, встановити контакти з європейськими країнами та дбати про розвиток освіти в державі.

Пройшло тисячоліття з того часу, коли великий Київський князь Ярослав Мудрий давав наказ своїм синам:« Якщо будете у ненависті жити, у сварках та бійках, то самі загинете і загубите землю своїх батьків та дідів, котрі здобували її трудом своїм великим...». Як ця настанова актуальна і нині!
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter