Бібліотека №151

21.03.2016

21 березня, в перший день весняних канікул,  до бібліотеки № 151 завітали школярі,  щоб узяти участь в інформаційній хвилині, присвяченій Всесвітньому дню лісового господарства. На  заході  бібліотекарі  представили тематичну розкладку  «Легені планети», поділилися знаннями про те, що ліси є будинком та  джерелом засобів існування  для 1, 6 млрд населення землі. Школярі розповідали про участь лісових насаджень у формуванні клімату планети, забезпечення киснем, переробці шкідливих викидів, зберіганню водних ресурсів. Але кожну секунду Земля втрачає більше 1, 5 га лісу. Нажаль, динаміка нашого економічного прогресу негативно віддзеркалилась на цьому безцінному надбанні людства.

Бережне ставлення не тільки один до одного, а також і до флори та фауни, яка нас оточує – це запорука нашого завтра. Таким став підсумок нашого екологічного диспуту.

 

18.02.2016

18 лютого в бібліотеці №151 відбувся вечір-вшанування Героїв Небесної Сотні, організований спільно з Соціальним центром сім’ї, дітей та молоді Деснянського району.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, що загинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну в якій не страшно житии і народжувати дітей.

На заході була представлена книжково-патріотична експозиція присвячена Небесній Сотні.  Зворушливо поділився спогадами, про побратимів-майданівців та ті буремні дні,  один із учасників революції гідності журналіст Зінченко Володимир Борисович, що зазнав поранень під час протистоянь. До глибини душі всіх присутніх схвилював документальний фільм «Зима, що нас об’єднала».
 
Учасники заходу вшанували  пам’ять Героїв!
 
 

3.08.2015

3 серпня 2015 року бібліотекою № 151 спільно з Деснянським районним у м. Києві центром соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді для дітей - відвідувачів Центру було проведено інтелектуальну гру "Юний ерудит".
 
Різноманітні ігри та конкурси, розроблені та проведені працівниками бібліотеки, були спрямовані на підвищення освіченості учасників, стимулювання дітей до читання та стимулювання бажання отримання нових знань.
Після підведення підсумків гри співробітниками Центру було проведено нагородження переможців.
Після заходу за традицією було проведено екскурсію нашою бібліотекою.

Із гарним настроєм та новими знаннями повернулися дітлахи додому, а для тих, хто прагнув до нових знань, у нашій бібліотеці знайшлися цікаві видання.
 

17.07.2015

17 липня бібліотекою № 151 спільно з Деснянським районним у м. Києві центром соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді, було проведено інтелектуальну гру «Ці забавні тварини» для дітей - відвідувачів Центру.
 
Чисельні інтелектуальні, ігрові та танцювальні конкурси сприяли піднесенню командного духу серед учасників, надали дітям нові знання про фауну нашої планети та сприяли отриманню позитивних вражень. За результатами конкурсу було проведено нагородження переможців та учасників.
Після завершення гри діти мали можливість взяти участь в екскурсії нашою бібліотекою, ознайомитися з тематичною розкладкою "Цікаве про тварин" та дізнатися багато корисної інформації про роботу бібліотеки.
 

22.06.2015

22 червня 2015 року біля сотні маленьких мешканців - відвідувачів дитячого табору відпочинку при спеціалізованій школі № 247 відвідали лекційно-конкурсну програму "Великі права маленької дитини" з циклу заходів з дитячої правової освіти "Знай свої права, дитино". Захід був проведений бібліотекою № 151 за підтримки Деснянського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Діти отримали важливу інформацію з питань свого правового захисту, дізналися про Декларацію з прав дитини та про те, що таке Конституція, закон, декларація тощо, що означають вони для держави та для кожного громадянина окремо. 
В конкурсно-ігровій формі, за допомогою роздаткового матеріалу, напрацьованого бібліотекою № 151 Деснянської ЦБС, діти із великим ентузіазмом закріпили отриманні знання, що будуть корисні для них протягом усього життя.
 
 
 
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter