Бібліотека №151

18.02.2016

18 лютого в бібліотеці №151 відбувся вечір-вшанування Героїв Небесної Сотні, організований спільно з Соціальним центром сім’ї, дітей та молоді Деснянського району.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, що загинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну в якій не страшно житии і народжувати дітей.

На заході була представлена книжково-патріотична експозиція присвячена Небесній Сотні.  Зворушливо поділився спогадами, про побратимів-майданівців та ті буремні дні,  один із учасників революції гідності журналіст Зінченко Володимир Борисович, що зазнав поранень під час протистоянь. До глибини душі всіх присутніх схвилював документальний фільм «Зима, що нас об’єднала».
 
Учасники заходу вшанували  пам’ять Героїв!
 
 

3.08.2015

3 серпня 2015 року бібліотекою № 151 спільно з Деснянським районним у м. Києві центром соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді для дітей - відвідувачів Центру було проведено інтелектуальну гру "Юний ерудит".
 
Різноманітні ігри та конкурси, розроблені та проведені працівниками бібліотеки, були спрямовані на підвищення освіченості учасників, стимулювання дітей до читання та стимулювання бажання отримання нових знань.
Після підведення підсумків гри співробітниками Центру було проведено нагородження переможців.
Після заходу за традицією було проведено екскурсію нашою бібліотекою.

Із гарним настроєм та новими знаннями повернулися дітлахи додому, а для тих, хто прагнув до нових знань, у нашій бібліотеці знайшлися цікаві видання.
 

17.07.2015

17 липня бібліотекою № 151 спільно з Деснянським районним у м. Києві центром соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді, було проведено інтелектуальну гру «Ці забавні тварини» для дітей - відвідувачів Центру.
 
Чисельні інтелектуальні, ігрові та танцювальні конкурси сприяли піднесенню командного духу серед учасників, надали дітям нові знання про фауну нашої планети та сприяли отриманню позитивних вражень. За результатами конкурсу було проведено нагородження переможців та учасників.
Після завершення гри діти мали можливість взяти участь в екскурсії нашою бібліотекою, ознайомитися з тематичною розкладкою "Цікаве про тварин" та дізнатися багато корисної інформації про роботу бібліотеки.
 

22.06.2015

22 червня 2015 року біля сотні маленьких мешканців - відвідувачів дитячого табору відпочинку при спеціалізованій школі № 247 відвідали лекційно-конкурсну програму "Великі права маленької дитини" з циклу заходів з дитячої правової освіти "Знай свої права, дитино". Захід був проведений бібліотекою № 151 за підтримки Деснянського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Діти отримали важливу інформацію з питань свого правового захисту, дізналися про Декларацію з прав дитини та про те, що таке Конституція, закон, декларація тощо, що означають вони для держави та для кожного громадянина окремо. 
В конкурсно-ігровій формі, за допомогою роздаткового матеріалу, напрацьованого бібліотекою № 151 Деснянської ЦБС, діти із великим ентузіазмом закріпили отриманні знання, що будуть корисні для них протягом усього життя.
 
 
 
 

19.06.2015

19 червня 2015 року на заході "Захищайте нас" із циклу "Знай свої права, дитино" наймолодша та найчисельніша аудиторія з усіх, хто відвідував наші заходи з правового інформування дітей - відвідувачі дитячого табору відпочинку у школі І-ІІІ ступенів № 119 (вул. Закревського, 15-Б), мала можливість детально ознайомитись з Декларацією прав дитини та дізнатися про свої основні права,гарантовані цією міжнародною декларацією, проголошеною Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1959 року.

 

Цикл заходів "Знай свої права, дитино" організований та проводиться спільно бібліотекою № 151 Деснянської ЦБС та Деснянським районним у м. Києві центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою правового інформування підростаючого покоління. Діти, котрі відвідали зазначені заходи змогли не тільки дізнатися про свої права, а й зрозуміти необхідність відповідного правового гарантування для дітей всіх народів світу.

 

З вищенаведеною метою допомагають впоратись кваліфіковані виступи юриста Центру та цілий ряд розроблених та впроваджуваних бібліотекою № 151 практичних вправ з використанням роздаткового матеріалу та оригінального аудіо ряду. Кожний із заходів є по-своєму унікальним і враховує персональні потреби аудиторії.

 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter