Бібліотека №119

28.04.2025

    У Міжнародний день настільних ігор дитяча бібліотека № 119 влаштувала для своїх відвідувачів play-батл «Час пізнавальних розваг».
 
 
 

    Відеопрезентація «Ігротека: від минулого до сучасності», настільні ігри «Дженга», «Доббл», «Вибухові кошенята», «Хто я?», рухлива гра «Твістер» - діти дружно та гамірно провели час, потренували зорову пам'ять, стратегічне і тактичне мислення. Юні читачі переконалися, що без електронних гаджетів також можна корисно відпочити, а настільні ігри у бібліотеці - це чудове доповнення до читання книжок.
 
 
 
 
 

24.04.2025

   З нагоди 105-річчя від дня народження Дмитра Білоуса - знаного поета, перекладача, педагога та популяризатора української мови - працівники бібліотеки № 119 запросили учнів ЗЗСО № 207 у захопливий світ рідного слова.
 
 

  Поетичні загадки та акровірші з книжкової добірки «Чари барвінкові», фразеологічні головоломки «Про кого так говорять?», метаграма «Розсипані букви», філворд «Впізнай мене» - п’ятикласники залюбки захопилися ігровим і нескладним вивченням української мови та дізналися багато мовних цікавинок із творів письменника, який заохочує шанувати і плекати рідну мову, дбати про її чистоту та культуру мовлення.
 
 
 
 
 

17.04.2025

 
Напередодні свята Великодня бібліотека № 119 на занятті гуртка «Етнопалітра» провела для своїх відвідувачів народознавчу гутірку «Писанкові традиції».
Книжкова добірка «Народні весняні свята», відеопрезентація «Великодні звичаї українського народу», анімаційний фільм «Історія писанки» із серії «Моя країна Україна» - юні читачі разом із бібліотекарями пригадали обряди Великодня, різновиди та орнаменти писанок, що передаються від покоління до покоління. А писанки, створені на майстерці «Великодній символ», прикрасять домівки дітей та стануть оберегом родинного затишку, тепла, мирного життя.
 

16.04.2025

 
Дитяча бібліотека № 119 влаштувала для своїх читачів казково-історичну екскурсію за мотивами книги Марини Павленко «Василина та трипільський слід» до Дня пам’яток історії та культури.
Подорож сторінками книжки, історична презентація «Знайомство з трипільцями», анімаційний фільм про велику трипільську спадщину «Дерево роду», гра «Добери символ», філворд «Археологічні знахідки» - школярі збагатили свої знання про давній народ, що жив на теперішніх українських землях тисячі років тому, дізналися про його загадкову культуру та ремесла, ще незвідані до кінця. А виготовлені на майстер-класі мерч-закладки «Котики» стануть у нагоді дітям при читанні не тільки книжки про кішку Василину, а й інших цікавих творів у бібліотеці.
 

14.04.2025

 
Напередодні Міжнародного дня екологічних знань, Дня довкілля та Дня проліску бібліотека № 119 разом з маленькими відвідувачами провела природничі дослідження «Таємниці ботаніки».
Голосні читання віршів про природу та уривків з казкової екоповісті Олени Скуловатової «Сміттярики», книжкова добірка «Світ навколо нас», пізнавально-екологічна бесіда «Як гукнеться, так і відгукнеться», літературна гра «Рослини нашого лісу», майстерка з аплікації «Первоцвіти - перші усмішки весни» - зацікавлені читачі уважно слухали, спілкувалися з бібліотекарями та дізналися, що навіть діти можуть стати захисниками природи, дбаючи про чистоту навколишнього середовища.
 

03.04.2025

 
У Міжнародний день дитячої книги у бібліотеці № 119 для дітей було дуже гамірно, адже відбувалося книжкове новосілля. До уваги читачів було представлено різноманіття книжок - від казкових пригод до пізнавальних історій, з якими їх знайомили бібліотекарі.
Маленькі читачі здійснили цікаву книгомандрівку, під час якої пригадували улюблені твори та літературних героїв і залюбки слухали уривки з нових книжок.

Бібліотека запрошує всіх поціновувачів читання на ознайомлення з книжковими новинками!
 

01.04.2025

 
Чи всі птахи можуть літати, чому у них є пір’я, чи бувають у птахів зуби? Про це дізналися маленькі читачі дитячої бібліотеки № 119 - вихованці з особливими освітніми потребами ДНЗ № 176 - під час природознавчої подорожі «Крилаті друзі» у Міжнародний день птахів.
Голосні читання «Пригоди у пташиному царстві», бесіда-розмірковування «Птахи навколо нас», аудіогра «Хто щебече?», вікторина «Пташині знавці», мультфільм «Кулик», майстер-клас «Кольорові горобчики» - дошкільнята залюбки слухали, грали, творили, відкривали для себе цікавинки світу пернатих та їх користь для природи і людини.
 

24.03.2025

    З нагоди Дня цуценят до бібліотеки № 119 завітали вихованці ДНЗ № 534 на заняття творчої майстерні «Мисли кольорово!».
 
 

   Віршики з книжкової добірки «Віддані Гавчики», пізнавальна гра «Мокрі носики», мультфільм «Щеня-рятівник Піп», майстер-клас з аплікації «Кумедні хвостики» - дошкільнята почули багато цікавої та корисної інформації про песиків, розповіли про своїх домашніх улюбленців і створили забавних чотирилапих друзів з кольорового паперу.
 
 
 
 



 
 

20.03.2025

 
Під час Національного тижня читання поезії дитяча бібліотека № 119 провела для своїх читачів поетичний ранок, присвячений 95-річчю від дня народження  видатної української поетеси Ліни Костенко.
Ліричний флешмоб «Вірш про мене», перегляд музичних відеокліпів на слова Ліни Костенко, інтерактивні ігри «Влови риму» та «Редактор», декламування напам’ять уподобаних віршів та виставка «Малюємо поезію» - школярі дізналися про особливості римування, відкрили у собі поетичні таланти, ознайомилися із творами «залізної леді» української поезії, які вселяють незворушну віру у нашу перемогу та гордість за націю героїв.
 

14.03.2025

    У Міжнародний день планетаріїв дитяча бібліотека № 119 запросила своїх читачів до космічної подорожі «Зоряне небо Київського планетарію».
 
 
 
    Книжковий калейдоскоп «Дивовижний Всесвіт», пізнавальна відеопрезентація «Ближче до зірок», анімаційні фільми «Як українець вчив NASA літати» із серії «Книга-мандрівка. Україна» та «Планети Сонячної системи.
 
 
 
 
   Цікаві факти», тематична гра-майстерка «Парад планет» - юні мандрівники ознайомилися з історією Київського планетарію - одного з найбільших планетаріїв Європи, залюбки поринули у фантастичні пригоди, розкрили таємниці космосу та поповнили свої знання з астрономії.

 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter