Бібліотека №119

10.06.2022

 
Свято Неба і Землі – так в народі величають Трійцю. У природі царює справжній розмай: усе квітне, буяє, сповнене літніх ароматів. Тож не дивно, що бібліотека № 119 для дітей напередодні свята влаштувала бібліогалявину просто неба, під розлогими тінистими каштанами. Не забарилися і зацікавлені читачі - як діти, так і дорослі, - щоб долучитися до Дня Святої Трійці.
Виявляється, на Трійцю  природа промовляє до людини мовою комах, пташок, рослин. Не одне покоління українців вслухалося в цю мову, і всі ці спостереження вилилися в ланцюжок прикмет та обрядів. Ось і відвідувачі народознавчої галявини таємниче прислухалися до звуків природи і фантазували, знайомилися з літературою про народні звичаї і традиції, відгадували загадки про навколишній світ, читали вірші про літо. А різнокольорові пишні квіточки, виготовлені на майстер класі, стануть для читачів символом свята та надії.
 

09.06.2022

 
У Міжнародний день друзів бібліотека № 119 для дітей гостинно зустріла юних читачів. Спілкування з бібліотекарями про цінність дружби та взаємодопомоги, перегляд книжок про дружбу, розповіді про найближчих друзів, гра «Казкові друзі», майстер клас «Листівка для друга» - атмосфера довіри, теплоти,  щирості панувала у бібліотеці.
З любов’ю зробленими квітками-листівками діти привітають своїх найліпших друзів: сьогодні - тих, хто поруч з ними, а пізніше - тих, хто через війну наразі мешкає в інших місцях України або за кордоном. Але вони обов’язково повернуться додому, адже ми віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!
 

01.02.2022

Читаємо разом!
 
Голосні читання - це завжди весело, цікаво, пізнавально та корисно. Маленькі читачі бібліотеки № 119 для дітей залюбки взяли в них участь у Всесвітній день читання вголос. Діти не тільки слухали віршики та оповідання із серії «Веселка», «Сонечко», а і самостійно намагалися читати.
Імпровізований трон Читача став відзнакою для найкращих. А обрані для читання твори допоможуть малятам і надалі відкривати для себе чарівний світ дитячої книги.
 

26.01.2022

Тигреня – символ року
Майстер клас

На черговому занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» юні читачі бібліотеки № 119 для дітей створювали символ року – тигреня з кольорового паперу.
Читання казок та оповідань про смугасту дику кішку, загадки про тварин, перегляд цікавих мультиків – інтерактивне спілкування з бібліотекарями додало творчого натхнення маленьким майстрам. І виготовлені власноруч тигрики вийшли гарні, кожен зі своїм «хижим» поглядом та настроєм. Тож нехай ці чудові поробки стануть щасливими талісманами для читачів бібліотеки!
 

18.01.2022

«Суму Вінні-Пух не знає»
Літературний квіз

Юні читачі бібліотеки № 119 для дітей мали змогу виявити свою кмітливість і спостережливість, взявши участь у літературному квізі «Суму Вінні-Пух не знає», присвяченому 140-річчю від дня народження відомого англійського письменника Алана Мілна та Дню Вінні-Пуха.
Пригадавши захопливі історії про славнозвісного ведмедика, школярі наввипередки відповідали на запитання конкурсів, розгадували кросворд та, переглядаючи мультики, тішилися пригодами у Зачарованому Лісі разом з Вінні-Пухом і його друзями. М’які іграшки – герої казки, які підібрали бібліотекарі, надихнули дітлахів на гру-імпровізацію «В гостях у Вінні-Пуха».
Залюбки діти обирали для читання книжки Алана Мілна. Адже виявляється, той, хто щодня читає, чинить іще мудріше, ніж той, «хто на гостини зранку йде». Тому що, читаючи, він може посміхнутися, зажуритися, розкрити таємницю, поміркувати. А також - кожного дня мати чудовий настрій!
 
 

11.01.2022

Чарівні слова
Голосні читання

У Всесвітній день «дякую» бібліотека № 119 для дітей запросила вихованців  інклюзивної групи ДНЗ № 176 до світу чарівних слів.
Читання казок, віршів та оповідань про чемність, гра-побажання «Ввічливі слова», гра роздум «Кому і за що ми можемо сказати «Спасибі», «Абетка ввічливості», мультфільми про вдячність і доброту. Малята залюбки здійснили мандрівку Країною щирості, теплоти і позитивних емоцій та подякували бібліотекарям за зустріч і книжки, що обрали для читання.
 

28.12.2021

Барвиста ялинка
Майстер клас

Що може більш потішити дитину, ніж власноруч зроблена святкова поробка?

І творча майстерня «Мисли кольорово!» бібліотеки № 119 стала майстернею новорічних прикрас, а маленькими майстрами-аматорами – вихованці інклюзивної групи ДНЗ № 176.
Використовуючи різнокольорові трубочки для соку, дошкільнята старанно створювали барвисті ялинки-іграшки, якими вдома прикрасять свої ялинки разом із батьками. Натхнення діткам додали віршики про зиму, які вони пригадали разом із бібліотекарями, та перегляд цікавих новорічних мультиків.
 
Тож вітаємо із Новорічно-різдвяними святами!
Нехай здійсняться всі ваші мрії! І у наступному році
бібліотека завжди буде найкращим другом і порадником!
 
 

23.12.2021

«Равликові» читання з Лесею Мовчун
Творча зустріч

«Равликові» читання з відомою письменницею Лесею Мовчун у бібліотеці № 119 для дітей тривають! І поціновувачі книжки та читання, учні 4-го класу ЗЗСО № 207, залюбки здійснили подорож у казку. Мандруючи у казковому метро зі станціями «Монстряча», «Театральна», «Загадкова», «Зимова», діти долучилися до чудових поезій пані Лесі, познайомилися з мовними цікавинками – фразеологізмами, стали акторами театру пантоміми. А на станції  «Презентаційна» письменниця представила свою нову книжку «Куций, Хвостик і марудики» - повчальну казкову історію, у якій багато гумору та кумедних героїв і яку із задоволенням будуть читати юні відвідувачі бібліотеки.
 

17.12.2021

«Блакитна п’ятниця»
Кольорові читання

Під час Національного тижня читання бібліотека № 119 для дітей влаштувала кольорові читання «Блакитна п’ятниця». Незважаючи на те, що блакитний колір символізує спокій та терпіння, бібліотечні цікавинки викликали у відвідувачів жвавий інтерес та активність. Різноманітні книжки українських і зарубіжних письменників з блакитними обкладинками, «Блакитний казковий квіз», гра-асоціація «Блакитні фантазії», поетичний калейдоскоп «Блакитні вірші» - діти залюбки поринули у світ блакитного читання, яке заохотило до подальшого знайомства з іншими літературними творами.
#ТижденьЧитання  #Кольорові_читання  #ЗнайдиСвоюКнижку
 
 

16.12.2021

«Миколай про діток знає все, подарунки кожному несе»
Народознавча мандрівка

Незабаром в Україну прийде чарівне зимове свято – День Миколая-Чудотворця. А читачі бібліотеки № 119 для дітей - учні 2-го класу ЗЗСО № 207 – уже відчули атмосферу прийдешнього свята, коли здійснили народознавчу мандрівку «Миколай про діток знає все, подарунки кожному несе».
Зацікавлено школярі слухали легенди про Святого Миколая, життя якого було сповнене добрими справами і який є охоронцем дітей. Мультфільм «Різдвяна казка» запросив читачів до офісу Миколая-Чудотворця, звідки вони разом зі Святим подорожували світом. Вірші про зиму та народні свята, що напам’ять читали діти, стали приємними подарунками для бібліотекарів. А від бібліотеки школярі отримали книжки та листівки-ялинки, де напишуть Святому Миколаю свої бажання, одним з яких обов’язково буде «Яку книгу я хочу під ялинку?».
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter