Бібліотека №119

З голосу нашої Кліо

28.04.2010

З голосу нашої Кліо

 
В бібліотеці № 119 для дітей для учнів 9-го класу ЗОШ № 147 була проведена історична година „З голосу нашої Кліо” до 300-річчя прийняття першої Конституції України.
Творцем однієї з перших у світі державних конституцій під назвою „Конституція прав і свобод Запорізького Війська” був гетьман Пилип Орлик.

У статтях цієї Конституції яскраво відображено тогочасні ідеали української нації. Вона стала для свого часу маніфестом державної волі українського народу перед усім цивілізованим світом.
 
 alt
 

 

 
 

Ганс Хрістіан Андерсен

Ганс Хрістіан Андерсен


    Є у світі країaltна, яку ми всі добре знаємо з раннього дитинства. Це Данія. Вона захоплює нас тому, що в ній жив і писав найвідоміший казкар світу Ганс Хрістіан Андерсен.

 

 

Детальніше...

 

До Міжнародного дня птахів

До Міжнародного дня птахів

alt   До Міжнародного дня птахів 1 квітня працівниками бібліотеки № 119 для дітей була проведена природознавча вікторина „У пташиному царстві” із циклу заходів „Мандрівка у дивосвіт” з учнями 4-х класів ЗОШ №213.

Детальніше...

 

Живе Тарас в душі народу, то нам не буде переводу

 „Живе Тарас в душі народу, то нам не буде переводу”
 
  10 березня до 196-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка в бібліотеці № 119 для дітей було проведено літературно-художній ранок „Живе Тарас в душі народу, то нам не буде переводу”. У святі взяли активну участь учні 3-х класів загальноосвітньої школи № 147.
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter