Бібліотека №119

19.06.2023

   У День батька бібліотека № 119 запросила відвідувачів на патріотичну годину «Мій тато захищає Батьківщину».
 
 

   Розповіді дітей про своїх батьків, які захищають нашу країну від російського ворога зі зброєю в руках, які є волонтерами, літературні хвилинки з  читанням книг про батьків та родинy.
 
 
 
Майстер клас з виготовлення вітальних листівок «Мій тато - супергерой» - під час активного спілкування діти виявили свою любов до татусів, яких вони дуже цінують, якими пишаються, з якими хочуть зростати у мирній та вільній Україні.

 
 

15.06.2023

 
До Дня фотографії природи читачі бібліотеки № 119 для дітей стали учасниками фоточеленджу «Миттєвості природи».
Бібліотекарі розповіли про історію фотографії та професію фотографа, про винахід фотоапарата, ознайомили дітей з літературою на цю тематику. А юні фотохудожники представили добірку власних світлин, зроблених у різних мальовничих куточках, розповіли, чому уподобали саме ці краєвиди, спілкувалися, ділилися враженнями.
 

05.06.2023

   На велосипеді до бібліотеки! А чому б і ні? Саме у Всесвітній день велосипеда (World Bicycle Day) дитяча бібліотека № 119 організувала велопробіг з родинами юних читачів. Адже діти дуже полюбляють цей найекологічніший та водночас найдоступніший транспорт. Отже бібліотекарі запропонували читачам поєднати дві корисних справи: прогулянку на велосипеді та бібліотечну галявину.
 
 
 

   У мальовничому київському парку, через який пролягав веломаршрут, був зроблений book-релакс. Книжки про винахід велосипеда, спортивні досягнення, правила дорожньої безпеки і велокультури, цікава інформація від бібліотекарів - спілкування та відпочинок на природі були пізнавальними як для дітей, так і для батьків, які обмінювалися власним досвідом щодо здорового способу життя і порадами. Тож дбаймо про своє здоров’я, довкілля, читаймо та відвідуймо бібліотеку!


 
 

01.06.2023

      Напередодні Міжнародного дня захисту дітей бібліотека № 119 завітала на майданчик ДНЗ № 176.
 
 
 
  Цікава програма, підготовлена бібліотекарями, захопила дітлахів. Вони активно демонстрували спритність у спортивній грі, відгадували казки, дружно танцювали, наспівували веселі дитячі пісні, малювали на асфальті малюнки «Мирне небо – щасливе дитинство» та отримали у подарунок книжечки.
 
 

   Усміхнені, щасливі обличчя маленьких українців – це теж наша нескореність, незламність і вільне майбутнє!

 
 

29.05.2023

   У День столиці бібліотека № 119 запросила відвідувачів, які вимушено переїхали до Києва через війну, на пізнавальну подорож «Гостинний Київ».
 
 
 

   Віртуальна екскурсія «Київ – серце Європи», література з книжкової виставки «Читаємо ProКиїв», квіз «Київ історичний», філворд «Київські пам’ятки» - читачі охоче знайомилися з цікавинками столиці України.

 
 

28.05.2023

 
Напередодні Дня столиці та Дня Києва бібліотека № 119 влаштувала під розлогими квітучими каштанами - символами Києва - бібліомайданчик «Київ нескорений».
Літературна хвилинка «Легенди Києва», вікторина «Київ відомий та невідомий», арт-печворк «Бажаємо миру столиці!» - юні відвідувачі читали, відгадували, майстрували та з вірою у Перемогу щиро вітали нашу незламну столицю зі святом.
 

28.05.2023

 
Читачі бібліотеки № 119 здійснили пізнавальну літературно-краєзнавчу мандрівку «Місто на Дніпрових схилах», присвячену Дню Києва.
Голосні читання поезій про улюблене місто, презентація «Мальовничий Київ», гастрономічний відеогід «Смаколики Києва», майстер клас «Янгол-охоронець Києва» - юні кияни поринули в атмосферу затишної та чудової столиці нашої Батьківщини.
 

25.05.2023

    У День слов’янської писемності і культури працівники бібліотеки № 119 провели заняття ігрової студії «Мовні витребеньки» для учнів ЗЗСО № 207.
 
 
 
 
   Мозаїка цікавинок «Мова українська – з глибини віків», книжки про витоки української мови, літературні ігри «Малюємо словом Україну», «Народна мудрість», ребус «Мовне асорті» - юні читачі порівнювали прадавні та сучасні слова, дізнавалися про походження географічних назв нашої Батьківщини, поповнили свій словничок рідної мови.

 
 

18.05.2023

 
У Всесвітній день вишиванки дошкільнята з особливими освітніми потребами були запрошені до бібліотеки № 119 на народознавчу мандрівку «Вишивана Україна».
Вірші про нашу Батьківщину, відеосюжет «Легенди про вишиванку», майстер клас «Візерунки вишиванки – діткам на добро» - маленькі читачі, одягнені у національне українське вбрання, створювали святкові поробки з неповторними кольоровими орнаментами, які стануть для дітей оберегом родинного затишку та мирного життя.
 

17.05.2023

 
З нагоди Міжнародного дня музеїв відвідувачі бібліотеки № 119 для дітей здійснили віртуальну мистецьку мандрівку «Культурна спадщина, яку ми захищаємо. Музеї Києва».
Мультимедійна презентація «Подорож музеями Києва», інтерактивна розмова «Твої улюблені музеї столиці», філворд-вікторина «Музеєзнавець» - юні читачі долучилися до історичних, художніх, літературних, природничих колекцій нашої столиці; дізналися, як відновлюються  культурні заклади Києва, що постраждали від ворожих обстрілів, які музеї можна відвідати під час воєнного стану.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter