Бібліотека №119

28.02.2023

 
   З нагоди Дня зубної феї та Всесвітнього дня імунітету до бібліотеки № 119 завітали вихованці ДНЗ № 176.
 
 
 
  Розмова про правила особистої гігієни, книжки та мультфільми про дбайливе ставлення до свого здоров’я, міні-тренінг «Чистимо зуби правильно!», майстер клас з кумедної аплікації «Веселі щіточки» - маленькі читачі залюбки отримали корисні, пізнавальні та трішечки розважальні поради.
 
 
 
 

 

27.02.2023

 
Масниця – свято пробудження природи, свято оновлення та надії на щасливе майбуття, свято приходу весни. А оскільки саме жайворонок приносить першу звісточку про весну і перше тепло, на занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» відвідувачі бібліотеки № 119 виготовляли весняних жайворонків з кольорового паперу.
Разом з бібліотекарями діти пригадали традиції та звичаї святкування Масниці. А натхнення у творчості юним майстрам додало те, що патріотичних жовто-блакитних пташечок вони створювали не лише для себе, а і для наших захисників. Тож нехай щирі дитячі побажання «долетять» до воїнів на крилах весняних жайворонків, які також символізують ПЕРЕМОГУ СИЛИ СВІТЛА над темрявою!
 

21.02.2023

 
Бібліотека № 119 разом з учнями спеціалізованої школи № 207 долучилися до святкування Міжнародного дня рідної мови на занятті ігрової студії «Мовні витребеньки». Квіз «Кмітливі Мовознайки», пізнавальні конкурси, ребуси, гра-асоціація «Які бувають слова?», анаграми «Спритні літери», «Зміни слово» не просто зацікавили школярів, а і додали їм творчого настрою та заохотили до подальшого вивчення української мови через гру.
 
 

20.02.2023

 
До Дня Державного Герба України бібліотека № 119 провела для учнів ЗЗСО № 213 історичний екскурс «Наш герб – тризуб, це воля, слава, сила». Вже багато століть наш герб єднає українців та надає нам сил. Це символ держави, що пройшов довгий і водночас трагічний шлях, з яким український народ утверджував, а зараз відвойовує віковічну мрію про державність, соборність і незалежність.
Розповідь бібліотекарів про історію виникнення українського герба, культуру та звичаї українського народу, навчально-пізнавальна мультимедійна презентація «Державний герб України», анімаційний фільм «Тризуб. Легенди України», вікторина «Чи знаєш ти свою країну?», розмальовки «Державні символи України» - юні читачі слухали, спілкувалися, вивчали, досліджували, творили.
 

06.02.2023

 
З нагоди Дня безпечного Інтернету працівники дитячої бібліотеки № 119 поспілкувалися з юними читачами щодо безпечного та помірного користування Інтернетом, адже дітям складно самостійно впоратися з потягом до онлайн-життя та інтернет-залежністю.
Корисні відеопідказки «Увага! Павутиння Інтернету!» про позитивні і негативні наслідки Інтернету, гра-вікторина «Мандрівка у мережі», розмова про інтернет-культуру та правила інтернет-спілкування – разом з бібліотекарями діти складали «Кодекс розумного користувача Інтернету». А твори Олександра Есаулова про пригоди принцеси Інформи, які бібліотекарі порекомендували для читання, нагадали, що друкована книжка – одна з найкращих альтернатив віртуальному простору.
 

03.02.2023

 
Всесвітній день читання вголос – це чудова нагода долучити дітей до читання та книжки. І ні повітряні тривоги, ні відключення світла, які, на жаль, доводиться переживати малятам, не можуть цьому завадити. Тож зустріч із маленькими читачами цього разу відбулася не в бібліотеці № 119, а в укритті ДНЗ № 176. Голосні читання, ілюстровані цікавою презентацією; міні-інсценівка української народної казки «Півник та двоє мишенят», де ролі виконували вихованці садочку за допомогою паперових лялькових поробок; гра-вікторина «Казковими стежинками» - спілкування з бібліотекарями відвело діток від страшних сучасних реалій та налаштувало на позитив.
Країна, в якій зростає покоління, що читає попри все, НЕПЕРЕМОЖНА!
 

30.01.2023

 
Бібліотека № 119 особливу увагу приділяє юним читачам, які вимушено переїхали до Києва через війну, та дітям з багатодітних сімей. Спілкування з такими дітьми передбачає, передусім, своєрідну книготерапію і підтримку.
Розповіді дітей про улюблені рідні місця, які вони, на жаль, залишили; читання  бестселера «Книга-мандрівка. Україна», перегляд мультсеріалу «Книга-мандрівка. Нескорені» про наших сміливих людей, завдяки яким ми зберігаємо державність, про нашу нездоланну Батьківщину; інтелектуальна гра «Впізнай українське місто за світлиною»; складання пазлів «Моя країна - Україна» (до Міжнародного дня пазлу) – зустріч зацікавила читачів та заохотила до подальшого відвідування бібліотеки.
 

19.01.2023

 
    Іграшки, зроблені своїми руками, – це завжди для дітей щось особливе. А створити їх можна з будь-якого екологічного матеріалу. Тож юні відвідувачі бібліотеки № 119 на занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» виготовляли оригінальні вироби з паперових стаканчиків.
 
 
 
 
  
  Під час майстер класу «Символ року» панувала дружня атмосфера, діти ділилися своїми вміннями та враженнями. Натхнення їм також додали книжки, підібрані бібліотекарями. Нехай же сувенір «Кролик-позитивчик» стане для дітей своєрідним оберегом і  талісманом!
 
 

11.01.2023

 
Казковий настрій, започаткований чарівними зимовими святами, очікував на вихованців групи з особливими освітніми потребами ДНЗ № 176 у бібліотеці № 119.
Адже маленькі читачі завітали на зустріч із чудовими творами славетного французького письменника Шарля Перро, до 395-річчя від дня його народження.
Голосні читання казок, гра-асоціація «Торбинка казкаря», вікторина «Віршики-відгадайки», перегляд мультфільму «Кіт у чоботях» про пригоди винахідливого і кмітливого котика та його кольорові розмальовки - спілкуючись із бібліотекарями, дошкільнята залюбки мандрували дивосвітом відомого казкаря, у якому добро завжди перемагає зло.
 

28.11.2022

 
До Дня добрих справ (Щедрого вівторка), що відзначається в Україні 29 листопада, бібліотека № 119 для дітей влаштувала невеличкий флешмоб «Веселка доброти». Відвідали «Поні клуб», де пригостили мешканців міні- зоопарку смачними гостинцями. Провели урок доброти у школі, де разом з учнями обговорили, що значить бути добрими, згадали добрі вчинки головних героїв з українських народних казок, у яких добро завжди перемагає зло.
Гра «Якщо людина добра», мультфільми про добрі справи, майстер клас «Гілочки добра» - школярі залюбки здійснили мандрівку до Країни Доброти, Милосердя, Дружби. Тож даруємо добро, підтримуємо один одного, перемагаємо!
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter