Бібліотека №119

09.08.2022

 
    У Всесвітній день книголюбів (Book Lovers Day), який щорічно відзначають 9 серпня, бібліотека № 119 для дітей запросила юних читачів.
 
 
 
 
 
  Діти висловлювали враження від своїх улюблених книжок, і сперечалися хто з них найбільший книголюб за кількістю прочитаних книжок. Бібліотекарі запропонували пригадати улюблені дитячі казки граючи в ігротеку “В гостях у казки”.
 

05.08.2022

 
  Зараз, під час військового стану, дуже важливо дотримуватись правил безпеки, пов’язаних з війною. Але не треба забувати і про інші правила, що збережуть життя.
 
 
 
 
  Тому з нагоди Міжнародного дня світлофора, що відзначається 5 серпня, бібліотека № 119 для дітей запросила на галявину безпеки юних відвідувачів. Книжки «Лейтенант Доброта», «Правила дорожнього руху», «Твої дороги», «Бережи себе, малюк!», рухлива гра «Шляхове – недорожнє», інтерактивна гра “Хто я?”, майстер клас з виговлення книжкових закладок «Мій друг - Світлофор» нагадали діткам про правила дорожнього руху та обачну поведінку на вулицях.
 
 
 
 
  По завершенню заходу діти закріпили свої знання малюнками на асфальті «Незвичайний дорожній знак».
 

07.07.2022

 
   День родини в Україні – свято, що нагадує про цінність сім’ї, особливо зараз, під час війни. І літній родинний майданчик, влаштований бібліотекою № 119 для дітей, став острівком позитиву у нашому складному сьогоденні.
 
 
 
 
  Юні відвідувачі розповідали про своїх рідних, обговорювали з бібліотекарями значення родини, пригадували прислів’я про сім’ю, читали вголос вірші про родину та Україну, адже любов до Батьківщини починається саме з родини.
 
 
 
А «Родинне дерево», створене на майстер класі, стало чудовим привітанням до свята.
 

28.06.2022

 
До Дня Конституції України бібліотека № 119 для дітей влаштувала правознавчий майданчик «Державні символи України». Доступне обговорення основних засад нашої Конституції, її значення для незалежності країни, історія затвердження Державних символів – бібліотекарі допомогли юним відвідувачам розширити правові знання.
І як завжди, не оминули увагою творчу складову: діти малювали жовто-блакитний Прапор і Герб-тризуб, складали з пазлів мапу України, співаючи українські народні пісні. З Днем Конституції України!
 

24.06.2022

 
У бібліотеці № 119 для дітей розпочалися заняття безкоштовної мовної студії «Вивчай українську граючи» у партнерстві з мовним коучем, викладачкою української мови Наталією Нізельською. На основі всесвітньо відомої розвивальної гри «Scrabble» юні відвідувачі складали слова, аналізували їх, вводили в речення.
Запрошуємо на заняття студії щовівторка і щочетверга о 12.00 дітей 9-11 років. Буде пізнавально та цікаво!
 

10.06.2022

 
Свято Неба і Землі – так в народі величають Трійцю. У природі царює справжній розмай: усе квітне, буяє, сповнене літніх ароматів. Тож не дивно, що бібліотека № 119 для дітей напередодні свята влаштувала бібліогалявину просто неба, під розлогими тінистими каштанами. Не забарилися і зацікавлені читачі - як діти, так і дорослі, - щоб долучитися до Дня Святої Трійці.
Виявляється, на Трійцю  природа промовляє до людини мовою комах, пташок, рослин. Не одне покоління українців вслухалося в цю мову, і всі ці спостереження вилилися в ланцюжок прикмет та обрядів. Ось і відвідувачі народознавчої галявини таємниче прислухалися до звуків природи і фантазували, знайомилися з літературою про народні звичаї і традиції, відгадували загадки про навколишній світ, читали вірші про літо. А різнокольорові пишні квіточки, виготовлені на майстер класі, стануть для читачів символом свята та надії.
 

09.06.2022

 
У Міжнародний день друзів бібліотека № 119 для дітей гостинно зустріла юних читачів. Спілкування з бібліотекарями про цінність дружби та взаємодопомоги, перегляд книжок про дружбу, розповіді про найближчих друзів, гра «Казкові друзі», майстер клас «Листівка для друга» - атмосфера довіри, теплоти,  щирості панувала у бібліотеці.
З любов’ю зробленими квітками-листівками діти привітають своїх найліпших друзів: сьогодні - тих, хто поруч з ними, а пізніше - тих, хто через війну наразі мешкає в інших місцях України або за кордоном. Але вони обов’язково повернуться додому, адже ми віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!
 

01.02.2022

Читаємо разом!
 
Голосні читання - це завжди весело, цікаво, пізнавально та корисно. Маленькі читачі бібліотеки № 119 для дітей залюбки взяли в них участь у Всесвітній день читання вголос. Діти не тільки слухали віршики та оповідання із серії «Веселка», «Сонечко», а і самостійно намагалися читати.
Імпровізований трон Читача став відзнакою для найкращих. А обрані для читання твори допоможуть малятам і надалі відкривати для себе чарівний світ дитячої книги.
 

26.01.2022

Тигреня – символ року
Майстер клас

На черговому занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» юні читачі бібліотеки № 119 для дітей створювали символ року – тигреня з кольорового паперу.
Читання казок та оповідань про смугасту дику кішку, загадки про тварин, перегляд цікавих мультиків – інтерактивне спілкування з бібліотекарями додало творчого натхнення маленьким майстрам. І виготовлені власноруч тигрики вийшли гарні, кожен зі своїм «хижим» поглядом та настроєм. Тож нехай ці чудові поробки стануть щасливими талісманами для читачів бібліотеки!
 

18.01.2022

«Суму Вінні-Пух не знає»
Літературний квіз

Юні читачі бібліотеки № 119 для дітей мали змогу виявити свою кмітливість і спостережливість, взявши участь у літературному квізі «Суму Вінні-Пух не знає», присвяченому 140-річчю від дня народження відомого англійського письменника Алана Мілна та Дню Вінні-Пуха.
Пригадавши захопливі історії про славнозвісного ведмедика, школярі наввипередки відповідали на запитання конкурсів, розгадували кросворд та, переглядаючи мультики, тішилися пригодами у Зачарованому Лісі разом з Вінні-Пухом і його друзями. М’які іграшки – герої казки, які підібрали бібліотекарі, надихнули дітлахів на гру-імпровізацію «В гостях у Вінні-Пуха».
Залюбки діти обирали для читання книжки Алана Мілна. Адже виявляється, той, хто щодня читає, чинить іще мудріше, ніж той, «хто на гостини зранку йде». Тому що, читаючи, він може посміхнутися, зажуритися, розкрити таємницю, поміркувати. А також - кожного дня мати чудовий настрій!
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter