Бібліотека №119

09.05.2023

 
У День Європи учні спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Лісові дзвіночки» здійснили у дитячій бібліотеці № 119 літературний круїз «У книжковій круговерті».
Мандри країнами Європейського Союзу, книжки із серії «Казки Європи», квіз «Пізнаємо Європу», філворд «Казкові герої дружніх країн» - знайомство з країнами Європи дуже зацікавило юних читачів, принесло їм багато нових знань, позитивних емоцій та заохотило до подальшого читання.
 

05.05.2023

Арт-година «Улюблені герої - різнокольорові» у бібліотеці № 119, на яку з нагоди Дня розмальовки завітали діти з особливими освітніми потребами, долучила малят до образотворчого мистецтва через книжки.
 
 

Подорож сторінками українських казок, літературна вікторина «Герої для розмальовки», гра-асоціація «Веселка кольорів», улюблена анімація – маленькі читачі з захопленням грали, фантазували, творили та отримали чудову антистрес-терапію, що так потрібна у нашому нелегкому сьогоденні.
 
 
 
 
 

03.05.2023

 
3 травня, у Всесвітній день Сонця, у дитячій бібліотеці № 119 для вихованців з особливими освітніми потребами ДНЗ № 176 був проведений медіа-етюд «Промінь сонця візьми у долоньку».
 
Цікавинки про Сонце, голосні читання віршів та оповідань з книжкової серії «Сонячне коло», жартівливі загадки, пізнавальний мультфільм «Дивовижна зірка Сонце», майстер клас «Сонячні промінці» - маленькі читачі залюбки мандрували світом тепла і позитиву. Тож бажаємо нашим діткам тільки сонячних та мирних днів!
 

27.04.2023

 
До Дня «Розкажи історію» та Міжнародного дня настільних ігор юні читачі бібліотеки № 119 опановували через гру мистецтво сторітелінгу на занятті студії «Мовні витребеньки».
Створення спільної історії, мовно-літературні ігри «Асоціації», «Знайди героїв», «Випадкові слова» - діти відчули себе майже письменниками-новачками, виявили фантазію й креативність, розширили знання з української мови та переконалися, що без електронних ґаджетів також можна цікаво, пізнавально, творчо провести дозвілля.
 

24.04.2023

 
  Голосні читання «Книжковий єралаш» відбулися у бібліотеці № 119 для вихованців з особливими освітніми потребами ДНЗ № 176, серед яких були і дітки – вимушені переселенці.
 
 
 
 

  Цікаві казки, оповідання та вірші, вікторина «Марафон казок», літературна гра «Меседж від героя», майстер клас «Книжкова закладка на згадку» - маленькі читачі залюбки слухали, міркували, майстрували.


 
 

14.04.2023

 
       На занятті творчої майстерні «Мисли кольорово» відвідувачі бібліотеки № 119 виготовляли святковий оберіг «Великодній віночок». Кольоровий папір, ножиці, клей і найголовніше - бажання та фантазія - юні майстри і майстрині залюбки створювали свої оригінальні сувеніри.
 
 
 
 
 
     Натхнення дітям додала цікава розповідь бібліотекарів про походження Великодніх свят, значення символів і кольорів великодніх писанок. Тож зробленими власноруч поробками читачі прикрасять свої домівки з вірою та надією на щасливе майбуття.
 
 

13.04.2023

 
Пізнавальну народознавчу годину «Барви Великодня» провели працівники бібліотеки № 119 для учнів початкових класів.
Література про звичаї та традиції свята, мультимедійні презентації «Великодні мотиви» і «Святкування Великодня в країнах Європи», філворд-загадка «Писанковий дивокрай» - діти дізналися багато цікавинок про улюблене свято. А створені на майстер класі великодні листівки-долоньки, сповнені надії на Перемогу, стануть для наших мужніх захисників підтримкою та привітаннями від щирих дитячих сердець.
 

06.04.2023

 
До світу української народної казки запросили юних читачів працівники бібліотеки № 119 для дітей. Голосні читання казок, літературний квіз «Хто багато читає, той багато знає», book-гра «З якої казки?», філворд «Відгадай героя» - школярі пригадували улюблені казки, разом з бібліотекарями обговорювали прочитане, робили висновки, адже кожна казкова історія вчить любити рідну землю, творити добро, боротися проти зла і прагнути справедливості.
 
 

05.04.2023

  У Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки працівники бібліотеки № 119 провели для школярів урок безпеки.
 
 
 

  Відеопрезентація «Обережно – міни!», буктрейлер за посібником «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт», створений бібліотекарями, повчальна вікторина «Мінна безпека: факт чи фейк?», філворд «Тривожна валізка», розмальовки хороброго песика Патрона – діти дізналися про основні правила мінної безпеки.
 
 
 
  А диктант від Патрона, організований на Українському радіо і який рекомендували бібліотекарі, ще раз нагадав юним читачам, що дотримання цих простих правил рятує людське життя.

 
 

30.03.2023

 
Під час Всеукраїнського тижня дитячого читання у бібліотеці № 119 для дітей відбулася літературна мандрівка, присвячена сучасній українській письменниці, художниці Марині Павленко з нагоди її ювілея.
Відеопрезентація «Авторка зі шкільної програми», подорож сторінками творів письменниці, детективна гра-вікторина «Ні дня без таємниць» за мотивами книги «Русалонька з 7-В, або прокляття роду Кулаківських» - відвідувачі бібліотеки читали, грали, міркували.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter