Бібліотека №119

Миколая щедре свято є дарунками багате

17.12.2010

 

                   Миколая щедре свято є дарунками багате                           

"Святий Миколаю,
Всій нашій родині
Подаруй щасливо
Жити на Вкраїні"

 

  Щороку пам’ять про чудеса Святого Миколая символічно оживає, коли у його день діти цілого світу дістають подарунки. В Україні, крім того, це ще й веселе народне свято.
  17 грудня в бібліотеці для дітей № 119 напередодні Свята Миколи-чудотворця був проведений літературно-художній ранок  «Миколая щедре свято є дарунками багате» для дітей 6-ої групи дошкільного закладу № 176 (вихователь Гурин Л. В.).
  Маленькі гості потрапили у справжню зимову казку: яскраво виблискувала іграшками ялинка, таємниче приваблювали очікувані подарунки, чудові дитячі малюнки і поробки прикрашали бібліотеку.
Бібліотекар Карпінська Н. О. розповіла діткам казочки і легенди про Святого Миколая.
  З історією свята та найбільш цікавими книжками з тематичної добірки «Хай кожен з діток пам’ятає ім’я Святого Миколая» малят ознайомила бібліотекар Шевченко С. Ю.
  Дошкільнята із задоволенням, дуже активно відгадували загадки про зимові свята, читали віршики і співали пісеньки про зиму, вітали всіх колядками та щедрівками, подарували на щастя паперових ангелочків, зроблених власноруч.
  На завершення свята малюки отримали цікаві подарунки від Українського Діда Мороза.
Тепер вони напевно знають: то дарунки від Святого Миколая, який не оминає жодної чемної, слухняної дитини в Україні.

 

 

 

Чи знаємо ми, що таке демократія

12.10.2010

Чи знаємо ми, що таке демократія
„Великий дім – Держава,
лад у ньому - Закон”
  12 жовтня в бібліотеці № 119 для дітей для учнів 1-х класів була проведена бесіда „Чи знаємо ми, що таке демократія?” в рамках Європейського тижня місцевої демократії в Україні.
   Уважно юні читачі слухали бібліотекаря читального зала Карпинську Н. О., яка розповіла  про те, що люди завжди намагалися знайти такий устрій життя, який найкраще б поєднував у собі свободу, справедливість і порядок. Таким державним устроєм, як показала історія, може бути тільки демократія, а найголовніший у державі розвиненої демократії – закон.З інтересом діти пригадали казки, в яких розповідається про встановлення народної влади, зокрема „Чарівник Смарагдового міста” О. Волкова, „Три товстуни” Ю. Олеші.
   Бібліотекар Шевченко С.Ю.  провела  огляд літератури, представленої на книжково-журнальній виставці „Твої права і обов’язки”. Наприкінці заходу організаторами та  дітьми був зроблено висновок : «  Наш демократичний Дім – Держава Україна – ще будується. І всім громадянам, дорослим і малим, треба бути її будівничими, дуже уважно пильнувати, щоб будівля вийшла і міцна, і простора, і світла.»
 
 

Україна, Україна, славний край козаччини

14.10.2010                                                

                                                                             

Скрізь гриміла ваша слава,
Що живе й донині.
Стала слава козацькая
Славою Вкраїни.

      

  В бібліотеці для дітей № 119 з нагоди Дня українського козацтва була проведена історична година „Україна, Україна, славний край козаччини” для учнів 4-х класів СШ № 147.
Разом з працівниками бібліотеки діти здійснили цікаву історичну подорож у славне минуле нашої Батьківщини, узнали, в які часи і за яких умов виникло українське козацтво, як утворилась Запорозька Січ, про боротьбу козаків проти панської Польщі, турецьких і татарських завойовників, про Визвольну війну українського народу під проводом уславлених гетьманів, про вирішальну роль козацтва у становленні нашої держави.
  Юні читачі ознайомилися з книжками, представленими на тематичній полиці „Колиска наша – ненька-Україна, сини її – преславні козаки”, згадали вірші, прислів’я, народні пісні, присвячені героїчним діянням українського козацтва. Захід пройшов змістовно, пізнавально і цікаво.

 

 

 

Мандрівка книжковим містом

Мандрівка книжковим містом

  Для дітей, що відпочивають у таборах, у бібліотеці були проведені бесіда „Мандрівка книжковим містом” і конкурс загадок „Що в лісі росте? Хто в лісі живе?”

  Учні з інтересом прослухали бесіду про бібліотеку - „Книжкове місто”, у якому є свої вулиці й площі, палаци й будинки, є свої мешканці – книги, про бережливе ставлення до книг, ознайомились з правилами користування книгами, книжковою виставкою „Мама, тато і я – читаюча сім’я”.

 Охоче діти відповідали на запитання літературної вікторини, відгадували загадки.

  

alt
alt

 

На крилах мужності

8.06.2010

На крилах мужності

  У бібліотеці була проведена година бойової слави „На крилах мужності” до 90-річчя від дня народження тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації Івана Кожедуба в рамках святкування 65-ї річниці Великої Перемоги.
  Святкування цієї ювілейної дати проводиться в Україні на державному рівні відповідно до спеціального доручення Президента України, розпорядження Кабінету Міністрів і Постанови Верховної Ради України.
  Неповторний життєвий досвід героя знайшов відображення у двох його книгах спогадів „Служу Батьківщині” та „Вірність Вітчизні”.
  Для кращого розуміння героїчного подвигу нашого народу у Великій Вітчизняній війні дітям були запропоновані книги з виставки „Дорога в безсмертя”.
  Виховуючи нині молоде покоління незалежної України, ми не маємо права забувати імена тих, хто може бути прикладом для нас.

 alt
 alt
 alt
 

  

 
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter