Бібліотека №119

27.02.2023

 
Масниця – свято пробудження природи, свято оновлення та надії на щасливе майбуття, свято приходу весни. А оскільки саме жайворонок приносить першу звісточку про весну і перше тепло, на занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» відвідувачі бібліотеки № 119 виготовляли весняних жайворонків з кольорового паперу.
Разом з бібліотекарями діти пригадали традиції та звичаї святкування Масниці. А натхнення у творчості юним майстрам додало те, що патріотичних жовто-блакитних пташечок вони створювали не лише для себе, а і для наших захисників. Тож нехай щирі дитячі побажання «долетять» до воїнів на крилах весняних жайворонків, які також символізують ПЕРЕМОГУ СИЛИ СВІТЛА над темрявою!
 

21.02.2023

 
Бібліотека № 119 разом з учнями спеціалізованої школи № 207 долучилися до святкування Міжнародного дня рідної мови на занятті ігрової студії «Мовні витребеньки». Квіз «Кмітливі Мовознайки», пізнавальні конкурси, ребуси, гра-асоціація «Які бувають слова?», анаграми «Спритні літери», «Зміни слово» не просто зацікавили школярів, а і додали їм творчого настрою та заохотили до подальшого вивчення української мови через гру.
 
 

20.02.2023

 
До Дня Державного Герба України бібліотека № 119 провела для учнів ЗЗСО № 213 історичний екскурс «Наш герб – тризуб, це воля, слава, сила». Вже багато століть наш герб єднає українців та надає нам сил. Це символ держави, що пройшов довгий і водночас трагічний шлях, з яким український народ утверджував, а зараз відвойовує віковічну мрію про державність, соборність і незалежність.
Розповідь бібліотекарів про історію виникнення українського герба, культуру та звичаї українського народу, навчально-пізнавальна мультимедійна презентація «Державний герб України», анімаційний фільм «Тризуб. Легенди України», вікторина «Чи знаєш ти свою країну?», розмальовки «Державні символи України» - юні читачі слухали, спілкувалися, вивчали, досліджували, творили.
 

06.02.2023

 
З нагоди Дня безпечного Інтернету працівники дитячої бібліотеки № 119 поспілкувалися з юними читачами щодо безпечного та помірного користування Інтернетом, адже дітям складно самостійно впоратися з потягом до онлайн-життя та інтернет-залежністю.
Корисні відеопідказки «Увага! Павутиння Інтернету!» про позитивні і негативні наслідки Інтернету, гра-вікторина «Мандрівка у мережі», розмова про інтернет-культуру та правила інтернет-спілкування – разом з бібліотекарями діти складали «Кодекс розумного користувача Інтернету». А твори Олександра Есаулова про пригоди принцеси Інформи, які бібліотекарі порекомендували для читання, нагадали, що друкована книжка – одна з найкращих альтернатив віртуальному простору.
 

03.02.2023

 
Всесвітній день читання вголос – це чудова нагода долучити дітей до читання та книжки. І ні повітряні тривоги, ні відключення світла, які, на жаль, доводиться переживати малятам, не можуть цьому завадити. Тож зустріч із маленькими читачами цього разу відбулася не в бібліотеці № 119, а в укритті ДНЗ № 176. Голосні читання, ілюстровані цікавою презентацією; міні-інсценівка української народної казки «Півник та двоє мишенят», де ролі виконували вихованці садочку за допомогою паперових лялькових поробок; гра-вікторина «Казковими стежинками» - спілкування з бібліотекарями відвело діток від страшних сучасних реалій та налаштувало на позитив.
Країна, в якій зростає покоління, що читає попри все, НЕПЕРЕМОЖНА!
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter