Бібліотека №119

16.06.2024

 
З нагоди Дня батька у бібліотеці № 119 для дітей на занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» відбувся майстер клас «Моє серденько для тата». Поетична хвилинка з читанням віршів про сім’ю, розповіді дітей про своїх татусів, натхненна творча робота – у дружньому спілкуванні час промайнув непомітно. З ніжністю, любов’ю, вдячністю юні відвідувачі виготовили вітальні листівки зі щирими побажаннями, які зігріють батьківські серця у цей надзвичайно важкий для кожного українця час.
 
 
 

10.06.2024

 
З нагоди Міжнародного дня друзів (International Friends Day) до бібліотеки № 119 на книготерапію «Ти + Книжка!» завітали діти, що вимушено переїхали до столиці через війну, зі своїми друзями, з якими вони познайомилися не тільки в школі, а й у бібліотеці. Книжки українських та зарубіжних письменників про дружбу, корисні поради «Як не побити глеки?», філворд «Найкращий друг», асоціативний кущ «Дружба», майстер клас з виготовлення браслетиків дружби з бісеру – юні читачі залюбки поринули в атмосферу позитиву та підтримки, яка так необхідна для всіх дітей у наші тривожні дні.
 
 

10.06.2024

        З нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища та Всесвітнього дня океанів бібліотека № 119 провела літературно-екологічне занурення «Глибинний світ океанів» для найменших читачів – вихованців ДНЗ № 534.
 
 
 
    Пізнавальна бесіда «Мешканці підводного царства», вправа-асоціація «На що схожі океани?», ігри-дослідження «Для кого океан – дім?» та «Рятівники океану», мультфільм «Октонавти та рій медуз» – зацікавлені читайлики залюбки слухали, грали та спілкувалися.   
 
 
 
    Гарного настрою дітлахам додав майстер клас «Блакитні капелюшки», адже паперові медузи вийшли дуже кумедними. Тож разом із бібліотекарями дошкільнята розкрили таємниці водної планети та поповнили знання з природознавства. 
 

31.05.2024

 
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей бібліотека № 119 влаштувала для вихованців ДНЗ № 176 terra-позитив «Щоб дзвенів дитячий сміх!». Книжки про права дітей, викладені у зрозумілій та доступній формі, загадки про улюблених героїв українських казок,  квест-пазл «Світ щасливого дитинства» – зацікавлені читайлики залюбки слухали, грали та жваво спілкувалися. А подарунком для дітей стало «Сонечко миру і дружби», гуртом виготовлене на майстер класі.
 
 
 

24.05.2024

    Напередодні Дня столиці та Дня Києва юні читачі бібліотеки № 119 здійснили мандрівку за книжково-віртуальним маршрутом «Топ-20 цікавинок столиці України».
 
 
 
   Пізнавальна бесіда «Столичні фішки», медіаподорож «Пам’ятки середмістя Києва», анаграми «Київ люди прикрашають», ліричний віршограй «Про рідне місто поетичними рядками» – школярі поринули в унікальну атмосферу столиці нашої Батьківщини. А намальовані дітьми символи міста стануть талісманами на Перемогу для незламного Києва.
 
 
 
 
 

22.05.2024

   З нагоди Дня слов’янської писемності і культури на заняття ігрової студії «Мовні витребеньки», що відбулося у дитячій бібліотеці № 119, завітала відома письменниця, знана в Україні мовознавиця, головна редакторка журналу «Крилаті» Леся Мовчун.
 
 
 
   Презентація словника фразеологізмів «Чому два чоботи - пара?», цікавинки з журнальної рубрики «Мова веселкова», захопливі пригоди Лєрки Севрючки з «Мовної лікарні». 
 
 
 
   Пізнавальні історії про дивовижний світ слів з «Абетки грамотності» – дружня зустріч з улюбленою авторкою заохотила школярів не тільки до читання, а й до поглибленого знайомства з історією української мови, особливостями культурного спілкування та подальшого вдосконалення рідної мови.
 

20.05.2024

 
У дитячій бібліотеці № 119 відбувся природознавчий етюд «Велика користь від маленької бджілки» до Всесвітнього дня бджіл та Міжнародного дня біологічного різноманіття. Для юних читачів бібліотекарі підготували цікаві факти про життя золотистих комашок, прочитали пізнавальну казку «Звідки береться мед?». Позитивного настрою додали мультфільм «Бджоленята» та настільна гра «Шалені бджоли». Творчу креативність діти виявили на майстер класі «Медовий вулик». І вже незабаром на папері з-за хмар визирнуло золотисте сонечко, зацвіли дивовижні квіти, над якими задзижчали бджілки. Створені поробки стануть, зокрема, власними ілюстраціями дітлахів до книжок про природу, які вони обрали у бібліотеці для читання.
 
 

16.05.2024

 
До Всесвітнього дня вишиванки у бібліотеці № 119 відбулося заняття творчої студії «Мисли кольорово!». Сьогодні, у часи тяжких випробувань для нашої Батьківщини, українська вишиванка перетнула усі можливі кордони та з національного символу перетворилася на міжнародний символ свободи, незалежності та людської гідності. Про це бібліотекарі говорили з дітьми.
 
Відеопрезентація «Україна вишивана», інтерактивний філворд «Символи вишиванки», літературна добірка «Таємниче мереживо кольорів» ознайомили відвідувачів з історією та традиціями свята, народними легендами про вишиванки. Книжки Анжеліки Рудницької «Український Всесвіт» і Оксани Караванської «Стильна книжка для панянки» відкрили, зокрема, юним читачкам секрети мистецтва вишивання та сучасної моди. А на майстер класі «Ім’я, закодоване у вишивку» діти створили аплікації з повітряного пластиліну з орнаментами для своїх імен, що будуть оберегами на їх щасливу долю та мирне життя.
 

10.05.2024

     З нагоди Дня матері в Україні та Міжнародного дня сім’ї працівники бібліотеки № 119 для дітей відвідали Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району та провели для його вихованців годину доброти «Усе починається з мами».
 
 
 
 
      Бібліотекарі розповіли про історію цих свят, ознайомили з літературою, присвяченою мамі та родині, запропонували гру  «Найчарівніші слова» і запросили вихованців центру до майстер класу  «Вітальний букетик».
 
 
 
    Діти та молодь залюбки створювали яскраві квіткові аплікації для своїх матусь. Виготовлений зі старанням та душею подарунок стане для кожної мами справжнім сюрпризом, а особливо порадує, що цей подарунок з великою любов’ю і вдячністю її дитина зробила власноруч.

 

 
 

09.05.2024

      До Дня Європи юні читачі дитячої бібліотеки № 119 здійснили бібліовояж «Кожна книга - це країна».
 
 
 
 
     Інтерактивна гра «Письменники Європи», книжкова добірка «В подорож за героєм!», літературний бліц «Продовж ім’я казкового персонажу», квіз «Відгадай твір за уривком», філвод «Book-симпатія» - школярі зацікавлено мандрували європейськими країнами, виявляли свою ерудицію, отримали нові знання та дізналися, що європейці мають різні мови і традиції, але спільні цінності, які об’єднують з ними українців, - це свобода і незалежність, прагнення миру і процвітання.

 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter