Бібліотека №115

12.06.2017

«Бережи себе»
Урок безпеки

«У цьому світі завжди є небезпека для тих, хто її боїться» (Б. Шоу). А для того, щоб не боятися небезпеки, слід знати, як її приручити. Про те, як попередити небезпечні випадки, як заздалегідь озброїтися проти них та про те, що роботи у разі небезпеки нашим читачам вихованцям літніх шкільних таборів ЗОШ № 321 та ЗОШ № 259 розповідав у бібліотеці фаховий спеціаліст старший інспектор відділу зв’язків із громадськістю управляння патрульної поліції, шкільний поліцейський Безпальчук Сергій Іванович.

Зацікавлено та захоплено дивилися діти на серйозного великого та поважного представника закону.
Правила поведінки на дорозі, про небезпеку спілкування з незнайомцями, про те, що робити, якщо ти загубився та, де шукати допомоги – про все це та ще багато цікавого доступно розказав поліцейський сьогодні напрочуд слухняним бешкетникам.

Багато дисципліновано піднятих рук, багато цікавих питань, чимало цікавих історій викликала у дітей сьогоднішня зустріч. Розпалений жвавою дискусією поліцейський поділився з дітьми й секретами патрульної служби та продемонстрував спец. засоби свого робочого обладнання.

До уваги всіх присутніх бібліотекарки підготували та представили  виставку - пораду «Правила безпеки».

Пам’ятайте, що основою безпечного життя є не покарання та муштра, а власна відповідальність, повага та піклування про навколишнє.
 

09.06.2017

«Подорож до Країни міцного здоров’я»
Урок-подорож

Сьогодні для вихованців літнього шкільного табору ЗОШ № 259 бібліотека відчинила двері до Країни міцного здоров’я, основними проспектами та вулицями якої, діти пройшли у супроводі соціальної педагогині Центру у справах сім’ї та жінок Деснянського району.

Виявилося, що діти спортивні, активні і вже досить обізнані з принципами здорового способу життя, тому жваво брали участь у розмові, ділилися власним досвідом захворювань і лікувань.
Глибоко і детально про здоровий спосіб життя, хвороби, ліки, медицину, користь і небезпеку ви дізнаєтеся ознайомившись з книжками підготовленої бібліотекарками виставки «Абетка здоров’я».

Найкращі діти – здорові діти! Тому всі беріть із собою по книжці та мерщій на море та в гори!
 

08.06.2015

«Сонячні квіти»
Майстер-клас

Сонце знову побажало нам кращого і, напевно, поїхало у відпустку на море. Але сонячний настрій завжди чекає на вас у бібліотеці!

Для вихованців шкільного табору ЗОШ № 311 бібліотека влаштувала цілу пізнавально-розважальну програму. Бібліотекарка показала та розказала про книжкові тренди літа, дала кілька корисних порад щодо того, що краще читати влітку за шкільною програмою і про ті книжки, від яких море стає ширшим, гори вищими, фантазії сміливішими, пригоди незабутніми. Бібліотечний кінозал зібрав малих читачів біля великого екрану з добіркою улюблених мультфільмів. А майстер-клас, на якому ми вчилися робити величезні пухнасті сонячні квіти, направив верткі руки непосидливих дітей у корисне русло.

Приходьте на сонце до бібліотеки!
 

07.06.2017

Квітка з сюрпризом
Майстер-клас

Чим найкраще заповнити вільний час? Творчістю! А чим заповнене наше літо? Квітами!

«Ще більше творчості і ще більше квітів!» – під таким гаслом проходять літні канікули у бібліотеці. Майстер-клас по виготовленню паперових троянд ми влаштували сьогодні для вихованців літнього табору приватної лінгвістичної гімназії. Усі учасники майстер-класу старанно різали, клеїли, крутили, в’язали і, в результаті, розцвіли та забуяли новими вміннями та фантазійними плодами власної роботи. Якість кожної троянди перевірена та гарантована командою плямистих солодких сонечок-цукерок, які оселилися в кожній квітці.

Запрошуємо на наступний майстер-клас, який відбудеться вже завтра об 11.00. І знову очікуємо на буйство квітів.

Їж, читай, твори!
 

02.06.2017

«Нехай же щирий сміх дитячий
Над Україною луна»

Святкова програма до Міжнародного дня захисту дітей

Дитячий день у дитячий бібліотеці святкували особливо гучно. За участі Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району для наших читачів, вихованців літніх шкільних таборів ЗОШ № 259, № 276, приватної лінгвістичної гімназії, дітей Українського товариства глухих відбувся великий святковий концерт. Дякуємо юним артистам за майстерно підготовлену концертну програму, пісні, танці, за подаровану феєрію свята та приємно вражені яскраві дитячі очі глядачів.
Бібліотека зізнається в коханні до кожної дитини і обіцяє бути корисною та дружньою до неї, а також, нагадує, що День захисту дітей, - це не просто веселе свято, а нагода наголосити на необхідності захищати права і свободи кожної дитини.

Бажаємо всім дітям світу щасливого, мирного та безтурботного життя!
 

01.06.2017

День без заборон

Подивіться на фото! У бібліотеці справжній переворот. «Усе змішалося в домі Облонських…» - як казав класик. А все чому? Бо у бібліотеці день без заборон!
Цікаву та насичену програму до першого дня літа і остаточно закріплених у своїх правах канікул, підготували бібліотекарки для читачів. Екскурсії книгосховищами, вікторини, ігри, солодощі, жарти та вільне місце за кафедрою бібліотекарок, яке разом з усіма повноваженнями, мали змогу зайняти наші читачки та читачі.

Сміливо перевіряли свої знання ще свіженькі відмінники, граючи у літературну гру «Покрути колесо фортуни та перевір знання з літератури». Найдопитливіші вирушили у таємничі та зазвичай закриті від очей відвідувачів книгосховища та отримали змогу повною мірою оцінити багатства фондів своєї бібліотеки. А наші найкращі читачі вже зі знанням справи взяли участь у майстер-класі «Бібліотечне ремесло».
Не забули ми відзначити і Всесвітній день молока молочною вікториною, метою якої була не лише перевірка знань наших читачів, а і популяризація молочних продуктів та інформування про діяльність, пов’язану з молочним виробництвом. Вікторина про молоко приносила своїм учасникам цукерки, тож, хто тепер скаже, що молочні продукти не корисні.
 

01.06.2017

Temper school
Презентація програми літнього табору для підлітків

Вітаємо всіх із першим днем літа! Найтепліша, найяскравіша, найвільготніша пора року завжди надихає на подорожі, дослідження, відкриття та звершення. Пропонуємо вам поринути у вабливий світ літа разом із бібліотекою та нашими партнерами – командою навчально-ігрового проекту Temper Games.

31 травня у бібліотеці відбулася презентація програми літнього табору для підлітків – Temper school. Temper school – простір альтернативної освіти, в якому організатори проекту, волонтери та учні літньої школи разом шукатимуть нові підходи до навчання, відпочинку, нові форми взаємодії та самовираження, зручні для всіх і кожного окремо.
Програма передбачає: курс тренінгів, наукові досліди, спілкування англійською, тижневий похід у Межиріченський національний парк та ще багато цікавих та пізнавальних розваг. Зверніть увагу, що деякі заходи програми літнього табору відбуватимуться в бібліотеці кожної неділі в рамках клубу «Велика перерва».

Альтернативна освіта спрямована на розвиток потенціалу дитини, підвищену увагу до інтересів та думок особистості, на допомогу у самовираженні, ґрунтується на побудові довіри між студентами та викладачами та заперечує будь-які форми оцінювання та ранжування.
Літо – найкращий час для руйнування рамок, систем та бар’єрів, тож, приєднуйтеся до альтернативного літа та кола своїх однодумців!
 

25.05.2017

«Що читати влітку?»
Бібліокалейдоскоп

Вітаємо!!! Канікули! Кажуть, що дощ – це на щастя, тож, рясно залитий травневою зливою останній дзвоник – передвісник того, що канікули будуть гарячими.

А бібліотека тримає руку на пульсі і ще до закінчення останньої навчальної чверті, піклуючись про те, щоб ніхто не засумував довгими літніми днями, підготувала для читачів кілька літніх книжкових виставок, поличок із літературою, за списками позакласного читання та багато літературних порад.
На бібліокалейдоскоп «Що читати влітку?» ми запросили учнів 1-2 класів ЗОШ № 312. Бібліотекарка представила школярам найактуальніших для їхнього віку та інтересів авторів та авторок з їх дитячими творами, поговорила про те ,чому ми всі так любимо читати, а діти поділилися тим, коли і яка атмосфера найсприятливіша для читання на їхню думку.

Пам’ятайте, що книжка – це найліпший друг вільного часу і не забувайте покласти її у свою канікулярну валізу!
 

17.05.2017

Бібліотечний FREE-MARKET

Бібліотека пропонує всім читачам взяти участь у безкоштовному ярмарку «Книжковий FREE-MARKET», що проходить у залі абонементу молодшого відділу обслуговування користувачів. За умовами акції ти можеш принести іграшки й прочитані книжки та обміняти їх на щось потрібне та цікаве на власний смак, подароване тобі іншими читачами.
Акція успішно триває вже кілька днів. Отримувати щось новеньке завжди приємно, а ділитися та допомагати один одному – тим більше. Крім того, практика реюзингу (повторного використання) є одним із способів піклування про навколишнє середовище.

До вашої уваги пропонуємо вам цікаву та корисну, з усіх боків річ, тож, приєднуйтеся!
 

12.05.2017

«Сімейні уявлення підлітка»
Тренінг в рамках лекторію з морально-правового виховання

До Дня сім’ї у бібліотеці пройшов тренінг з учнями 8 класу ЗОШ № 249 «Сімейні уявлення підлітка», в рамках річної програми лекторію з морально-правового виховання. Жваву, злободенну для підліткового віку, дискусію про стосунки, довіру, повагу, близькість, конфлікти та способи їх вирішення модерувала соціальний педагог Центру сім’ї та жінок Деснянського району.
Учасники тренінгу обговорювали те, як будувати стосунки на принципах рівноправності, солідарності та взаємоповаги. Перспективи та плани  майбутнього, проблеми сучасного та минулого підігріли атмосферу до гарячих температур. Ми, у свою чергу, цінимо спроби наших читачів критично мислити та формувати і відстоювати власну думку.

Наступного разу говоритимемо та сперечатимемось про самореалізацію особистості. Долучайтесь!
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter