Бібліотека №115

02.06.14

Канікули! Ура!
 
Другого червня в бібліотеці №115 для дітей відбулась акція «День кульки» до Міжнародного дня захисту дітей, яка розпочала бібліотечне літо – літо з книгою.
 
Діти з цікавістю розглядали виставку художніх робіт вихованців художньої студії «Капітошка» «Я малюю казку» та книжкову виставку «Сяйте усмішки сонцем зігріті».
 
А далі учні 3-го класу школи №249 завзято розв’язували казкову плутанину. Переможці отримали в подарунок чудові книжки та магніти «Кращі друзі бібліотеки». Всі відвідувачі бібліотеки отримали в цей день чудові, різнокольорові повітряні кульки.
 
Зустріч з нашими читачами закінчилась, а літо з книгою тільки-но розпочалось.
Тож, приєднуйтесь, з нами весело!
 
 
 
 
 
 
 

 
 

14.05.2014

„Дети войны…
Смотрят в небо глаза воспаленные.
Дети войны...
В серце маленьком горе бездонное”
И. Резник

Дитинство опалене війною

Все далі і далі відходять в глибину років події Великої Вітчизняної війни. Все більше часу віддаляє юне покоління від тих трагічних днів нашої історії. Змінюється відношення до війни у сучасному суспільстві. Але пам’ятати і знати про це має кожен.
 
Відзначаючи 69-у річницю Великої Перемоги, в нашій бібліотеці пройшла година-спомин „Дитинство опалене війною” для учнів 5 класів ЗОШ № 259. Разом з Кудрявцевим О. І. та Шерепицьким А. В. (полковники у відставці, колишні військові кореспонденти) читачі здійснили історичний екскурс у минуле. Діти з цікавістю та захопленням слухали розповіді про страшні роки війни, задавали питання, читали вірші про Перемогу, із задоволенням фотографувались з гостями.
 
 На честь свята Перемоги для читачів експонувалась книжково-ілюстративна виставка „Їх подвиг не згасне в віках”, яка привернула увагу присутніх. Емоційного забарвлення заходу надала пісня „Дети войны” у чудовому виконанні Міли Нітич.
Наприкінці зустрічі гості познайомили учнів зі своїми творами : книгою „Діти війни” та збірками поезії, які потім подарували на згадку для бібліотеки.
 
Пам’ять поколінь живе і житиме, поки ми будемо говорити і читати про них.
 

24.04.2014

В бібліотеці № 115 зібрались учні шкіл Деснянського району на  засідання  клубу „Чомусик” присвяченого річниці чорнобильської катастрофи „Хроноскоп: Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять”. Віртуальний екскурс в те далеке 26 квітня 1986 року для них провела екскурсовод Національного музею „Чорнобиль” Супрунчук Олександра Павлівна. Вона розповіла про хронологію катастрофи, причини та наслідки аварії, про місто-примару Прип’ять. Познайомила читачів з такими поняттями, як: „радіактивне отруєння”, „саркофаг”, „екологічні біженці”. Розповідь ілюструвалась слайд-шоу з даної тематики. Захід проходив в інтерактивної  формі. Учні задавали питання та висловлювали свої думки про значення атома в житті людини, вплив радіації на стан здоров’я, про пожежників, які першими вступили у боротьбу з лихом.
 
Про все це можна прочитати в літературі та періодичних виданнях з фонду нашої бібліотеки, що представлені на книжковій виставці „Чорнобиль. По кому дзвонить колокол?”. Наприкінці зустрічі діти поділились на команди та взяли участь у невеликому змаганні з питань охорони навколишнього середовища. Переможці отримали сувеніри.
 
 

23.04.2014

Інтелектуально-мистецька гра «Знавці мистетцва-2014»

23 квітня 2014 року Освітньої - культурний центр «Дивосвіт» спільно з бібліотекою для дітей № 115 провели інтелектуально-мистецьку гру «Знавці мистетцва-2014» для вихованців гуртків цього Центру. Гра була присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.
 
Діти показали  високий рівень знань з творчої діяльності Тараса Григоровича Шевченка, як художника.
Багато питань гри були присвячені творчості видатного митця. Втомлені, але дуже задоволені переможці гри тримали грамоти та подарунки.

 
 

16.04.2014

«Малювали писанку красиво,
Щоб жила родинонька щасливо,
Щоби на рік писанки писати
На Великдень людям дарувати»

Великодня писанка – справжнє диво

Лунають Великодні дзвони. Країна готується до Світлого Христового Воскресіння. Тож і наші читачі, вихованці художнього гуртка культурно-освітнього центру «Дивосвіт» спробували опанувати мистецтво створення пасхальних сувенірів. Спочатку бібліотекар розповіла їм про історію виникнення пасхального яйця, яке є головним атрибутом свята. Після цього маленькі майстри із задоволенням подивились мультики «Казка», «Писанка-Чарівне яйце» та мультфільм за казкою О. Олеся «Грицеві курчата».
 
 
А потім, з великим натхненням взялися до роботи: виготовлення великодніх витинанок у вигляді пасхальних писанок. Окрім бажання виконавцям було потрібно неабияке терпіння та уважність. За допомогою Надії Василівни Сокольчук (керівник гуртка) всі труднощі були подолані і ось перед нами дивовижні чудові, барвисті витвори мистецтва. Гарний настрій дітей напередодні свята став найкращим подарунком для всіх.

 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter