Бібліотека №115

30.03.2012

 Кожного року, в чудові весняні дні, в бібліотеці проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це свято згуртовує дітлахів, з ним пов’язана радісна творчість і серйозна розмова про книги, розважальні ігри, вікторини, конкурси та спілкування з друзями.Цього року Всеукраїнський тиждень дитячого читання -2012 в нашій бібліотеці проходить під гаслом «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає». А розпочався він цікавою літературною грою «Забави Вінні-Пуха» (до 130 річчя від дня народження А. Мілна), під час якої читачі-учні 4 класу ЗОШ № 119 згадали казку «Вінні-Пух і всі, всі, всі» та її героїв. Розділившись на дві команди «Червона кулька» та «Рожева кулька» - діти брали участь у вікторині «За мотивами казки…». Були також загадки про тварин які живуть у книзі, кросворд за змістом повісті, гра «Намалюй хвіст». Діти згадали, які пісеньки складав Пух, і змагались на краще виконання Гомонілок, Кричалок, Пихкалок та ще чимало чого під караоке. А на закінчення всі із задоволенням ще раз переглянули мультфільм «Вінні Пух іде у гості».

 У програму заходів Тижня було включено книжкову виставку «А у книги день народження також є!» (на якій були представлені книжки-ювіляри року), відео салон з переглядом мультфільмів «Зі сторінок казок - на голубі екрани». Маленькі читачі здійснили  захоплюючу літературну подорож разом з цікавою книжковою виставкою-вікториною «Великі пригоди малих чоловічків». Насолодитись казковим розмаїттям К. Чуковського (якому виповнюється 130 років від дня народження) допомогла книжкова виставка-персоналія «Казкове розмаїття Корнія Чуковського» та медіа година «Слава великому казкарю!».
Тож – до зустрічей в бібліотеці!

 

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

 


 

 

29.03.2012

Медіа година «Слава великому казкарю»

Під час тижня дитячого читання діти старшої групи дитячого закладу № 768 познайомились з творчістю Корнія Івановича Чуковського, відомого дитячого письменника, якому в цьому році виповнилось 130 років від дня народження.  Дітлахи погортали книжки  з казками письменника, роздивились книжкову виставку «Казкове розмаїття Корнія Чуковського», прослухали розповідь бібліотекаря про казкаря та заповіді для читання казок Чуковського: читати їх треба уголос, не один раз і гуртом, що вони і зробили. А на закінчення позмагались у розгадуванні відео-вікторини за казками ювіляра.
І всім було і весело, і втішно, і гарно!

 

alt

alt

alt

 
 

15.03.2012

Він був істинний українець; не забудеться  краєм за свої правдиві і милі, як Україна, картини і живі  картинки…
І. Рєпін
 
15 березня в читальній залі бібліотеки № 115 для дітей відбувся мистецький ранок присвячений 150-річчю від дня народження академіка живопису Миколи Пимоненка «Народні мотиви живопису українського художника Миколи  Пимоненка»
(1862-1912)
 
Мистецький ранок «Народні мотиви живопису українського художника Миколи  Пимоненка» дозволив присутнім добре роздивитись та «прожити» полотна Миколи Пимоненка, пізнати неповторний спектр української душі.
 
Під час зустрічі учні 6 класу ЗОШ №259 переглянули слайд-щоу, яке репрезентує творчість, яка виходить за межі часу, у який жив митець, демонструє багатобарвну живописну панораму життя українського народу кінця ХІХ-початку ХХ століття.
 
Більше дізнатися про Миколу  Пимоненка, збагатившого скарбницю українського мистецтва, створивши полотна світової цінності, допоміг  огляд веб-сайтів, зроблений бібліографом.

 

alt 

alt 

 
 

16.02.2012

                                    

        alt Цікаво і незвичайно пройшло чергове заняття клубу „Чомусик»,  яке було проведено у вигляді інтелект-кафе «Я пізнаю світ».

        В ігровій формі учасники засідання -  учні 8 кл. ЗОШ № 259 – ознайомилися з енциклопедичними виданнями,  вчилися користуватися  довідковою літературою і мали можливість проявити свої творчі здібності

        Читальна зала була оформлена у вигляді кафе зі столиками та стійкою, де розташовані енциклопедії серії «Я пізнаю світ». Присутнім було запропоновано незвичайне меню, яке включало суп «Країни світу»,  котлети «Спортивні» та інше. З назви страв було зрозуміло, до яких енциклопедій потрібно звертатись, щоб «спожити» інтелект-калорії. За кожну правильну відповідь нараховувалась 1 інтелект-калорія.

      У всіх був гарний настрій, працювали з ентузіазмом. Виграла та команда, що «спожила» найбільше інтелект-калорій. Переможці отримали вітамінні призи та задоволення від перемоги.

alt   alt

 

19.12.2011

Миколай прийшов до нас:
В кожну школу, в кожен клас,
У веселий дитсадок, -
Він вітає всіх діток!

 

Всі знають, що саме 19 грудня  вся Україна святкує та прославляє Святого Миколая. З нагоди цього свята для учнів 1-а класу ЗОШ № 312 була проведена година духовності „Їде Святий Миколай в український  любий край”. 
Бібліотекар Пухно А .О. розповіла дітям про історію свята. Діти були дуже уважними та активними. А що то за радість-зустрітись із назвичайним гостем, посланцем самого Святого Миколая (отець Іоан Свято-Троїцького собору на Троєщині): особисто розповісти йому про свої найзаповітніші бажання, і порадувати доброчинця зимовими віршиками й пісеньками у власному виконанні.
До заходу також оформлена книжково-ілюстрована виставка, де діти ознайомились з цікавими легендами, розповідями, казками, загадками про Святого Миколая.
 

 title

 title

 
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter