Бібліотека №115

16.02.2012

                                    

        alt Цікаво і незвичайно пройшло чергове заняття клубу „Чомусик»,  яке було проведено у вигляді інтелект-кафе «Я пізнаю світ».

        В ігровій формі учасники засідання -  учні 8 кл. ЗОШ № 259 – ознайомилися з енциклопедичними виданнями,  вчилися користуватися  довідковою літературою і мали можливість проявити свої творчі здібності

        Читальна зала була оформлена у вигляді кафе зі столиками та стійкою, де розташовані енциклопедії серії «Я пізнаю світ». Присутнім було запропоновано незвичайне меню, яке включало суп «Країни світу»,  котлети «Спортивні» та інше. З назви страв було зрозуміло, до яких енциклопедій потрібно звертатись, щоб «спожити» інтелект-калорії. За кожну правильну відповідь нараховувалась 1 інтелект-калорія.

      У всіх був гарний настрій, працювали з ентузіазмом. Виграла та команда, що «спожила» найбільше інтелект-калорій. Переможці отримали вітамінні призи та задоволення від перемоги.

alt   alt

 

19.12.2011

Миколай прийшов до нас:
В кожну школу, в кожен клас,
У веселий дитсадок, -
Він вітає всіх діток!

 

Всі знають, що саме 19 грудня  вся Україна святкує та прославляє Святого Миколая. З нагоди цього свята для учнів 1-а класу ЗОШ № 312 була проведена година духовності „Їде Святий Миколай в український  любий край”. 
Бібліотекар Пухно А .О. розповіла дітям про історію свята. Діти були дуже уважними та активними. А що то за радість-зустрітись із назвичайним гостем, посланцем самого Святого Миколая (отець Іоан Свято-Троїцького собору на Троєщині): особисто розповісти йому про свої найзаповітніші бажання, і порадувати доброчинця зимовими віршиками й пісеньками у власному виконанні.
До заходу також оформлена книжково-ілюстрована виставка, де діти ознайомились з цікавими легендами, розповідями, казками, загадками про Святого Миколая.
 

 title

 title

 
 

Снід обирає молодих

СНІД обирає молодих     

  7 грудня в бібліотеці № 115 відбувся захід, присвячений  Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.  На ньому були присутні учні 9 класу ЗОШ № 159 та працівник Деснянської соціальної служби для молоді Руденко Олексій Леонідович.

  Соціальне відео, яке демонструвалось, дало практичні життєві поради підліткам, як уникнути небезпечних ситуацій, які можуть призвести до інфікування, якими можуть бути  ці ситуації. Дискусія викликала зацікавленність обох сторін. Хлопці та дівчата ставили безліч запитань на які отримали змістовні відповіді. Бібліотекар, в свою чергу, звернула увагу підлітків на тематичний перегляд -  „Його ім’я – підступний СНІД”, література з якого також користувалась неабияким попитом та стала корисною для виконання шкільних завдань.
 

Духовна святиня українського народу

12.10.11         

Цікаво і незвичайно пройшло чергове заняття клубу „Чомусик” „Духовна святиня українського народу” присвячене Софії Київській. Провела його в інтерактивній формі заступник директора музею історії Києва Мороз Людмила Володимирівна. Проходила зустріч з учнями 6-го класу ЗОШ № 259 у вигляді вікторини, що дозволила школярам бути не пасивними спостерігачами і слухачами, а й активними учасниками процесу. Це в свою чергу, декому, дало можливість отримати 12 балів у щоденник. Присутні також дізнались, чому дата 1000-річчя заснування Софії Київській не визнається науковими колами, а також ще багато чого оригінального з історії Києва. До уваги учасників зустрічі був запропонований перегляд слайд-шоу „Екскурсія до Софії та по памятним місцям Києва”. З літературою про славнозвісний собор присутні ознайомились під час бібліографічного огляду.

 

 

В гості до Книжкового міста

06. 10. 11

В гості до Книжкового міста

Щоб дізнатися про бібліотеку та познайомитись з її книжковими скарбами, завітали до нас дітлахи дитячого закладу № 769. Вони цікаво та з користю провели цей час : подорожували книжковим містом, брали участь у невеличкій розвазі «візок  книжок» , присвяченій джерелу знань-книзі. Веселі ігри та пісні допомогли діткам поринути у світ книжкових фантазій, познайомитися з деякими видами книжок (збірки казок і віршиків, пісенники, розмальовки та інше). Діти взяли участь у казковій вікторині і з великим задоволенням подивились улюблені мультики.

 

 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter