Бібліотека №115

Снід обирає молодих

СНІД обирає молодих     

  7 грудня в бібліотеці № 115 відбувся захід, присвячений  Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.  На ньому були присутні учні 9 класу ЗОШ № 159 та працівник Деснянської соціальної служби для молоді Руденко Олексій Леонідович.

  Соціальне відео, яке демонструвалось, дало практичні життєві поради підліткам, як уникнути небезпечних ситуацій, які можуть призвести до інфікування, якими можуть бути  ці ситуації. Дискусія викликала зацікавленність обох сторін. Хлопці та дівчата ставили безліч запитань на які отримали змістовні відповіді. Бібліотекар, в свою чергу, звернула увагу підлітків на тематичний перегляд -  „Його ім’я – підступний СНІД”, література з якого також користувалась неабияким попитом та стала корисною для виконання шкільних завдань.
 

Духовна святиня українського народу

12.10.11         

Цікаво і незвичайно пройшло чергове заняття клубу „Чомусик” „Духовна святиня українського народу” присвячене Софії Київській. Провела його в інтерактивній формі заступник директора музею історії Києва Мороз Людмила Володимирівна. Проходила зустріч з учнями 6-го класу ЗОШ № 259 у вигляді вікторини, що дозволила школярам бути не пасивними спостерігачами і слухачами, а й активними учасниками процесу. Це в свою чергу, декому, дало можливість отримати 12 балів у щоденник. Присутні також дізнались, чому дата 1000-річчя заснування Софії Київській не визнається науковими колами, а також ще багато чого оригінального з історії Києва. До уваги учасників зустрічі був запропонований перегляд слайд-шоу „Екскурсія до Софії та по памятним місцям Києва”. З літературою про славнозвісний собор присутні ознайомились під час бібліографічного огляду.

 

 

В гості до Книжкового міста

06. 10. 11

В гості до Книжкового міста

Щоб дізнатися про бібліотеку та познайомитись з її книжковими скарбами, завітали до нас дітлахи дитячого закладу № 769. Вони цікаво та з користю провели цей час : подорожували книжковим містом, брали участь у невеличкій розвазі «візок  книжок» , присвяченій джерелу знань-книзі. Веселі ігри та пісні допомогли діткам поринути у світ книжкових фантазій, познайомитися з деякими видами книжок (збірки казок і віршиків, пісенники, розмальовки та інше). Діти взяли участь у казковій вікторині і з великим задоволенням подивились улюблені мультики.

 

 

Агнія Барто "Іграшки"

14.04.2011 р.

  Емоційно відпочити малюки та учні можуть у ігровій зоні читального залу дошкільників та учнів 1-4 класів.
  Тут завжди багато іграшок, поряд з якими влаштувалися цікаві кольорові книжкові виставки. Наприклад, книжкова виставка „Іграшковий дивокрай бережи, люби, пізнай”; за допомогою якої можна підтримувати позитивне ставлення дітей до іграшок та дій з ними, збагачувати знання про них, стимулювати бажання берегти. Біля неї зі старшими дошкільниками та учнями 1 класів проводили літературну гру „Перетвори вірш про іграшку на казку”, під час якої діти демонстрували свої творчі здібності.
Незвичайною для читачів стала виставка однієї книги за книгою Агнії Барто „Іграшки”. Кожна сторінка розкрита за допомогою іграшок, які розмістились на великих яскравих пуфах. Ця яскрава, колоритна виставка привертала особливу увагу. Адже іграшка – незмінний атрибут дитинства. Як стверджує народна мудрість:
  Хочеш бути здоровим – грайся,
  Хочеш бути розумним – грайся,
  Хочеш бути щасливим – грайся.


 

 

Тиждень дитячого читання

23.03.2011

Тиждень дитячого читання

       Цікаво та весело пройшла літературна гра за повістями Сергія Дзюби "Кракатунчик - кленовий бог" і "Гопки для Кракатунчика" (за проектом "Відкриваємо Україну") з читачами ЗОШ № 119 3-го класу.

        Гра складалась з трьох турів. В першому турі "Друзі Кракатунчика" діти повинні були назвати якомога більше чарівних персонажів з різних казок, з якими дружать звичайні діти. Справитись з цим завданням учням допомогла викладка літератури "Чарівні друзі з чарівних книжок". А виходячи з того, що книгу прочитали усі і добре освоїли, то завдання другого і третього турів теж не здалися важкими. Але все ж таки з перевагою в один бал перемогла команда "Кракатунчик".

    Чи всі діти вже зустріли свого кленового бога чи ні, гадати не будемо. Аби це сталося, запропонуємо зустріч з письменником Сергієм Дзюбою та його Кракатунчиком.

 

 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter