Галерея мистецтв

  
 
Шановні користувачі!

Центральна районна бібліотека ім. П. А. Загребельного запрошує
бажаючих на розмовні курси
англійської мови з носієм для молоді.
Заняття буде проводити Френк Грабанскі (США),
  двічі на тиждень у вечірні години.
Записатися до групи можна за тел.: +380961343157
(з 17.00 до 19.00)
Місця обмежені, телефонуйте!

 


 

17.01.2020

«МАЛЬОВАНА СТРІЧКА»
Вернісаж

Громада Деснянського району отримала унікальну можливість познайомитись з «Мальованою стрічкою» - Всеукраїнським історико-художнім проєктом, створеним українськими художницями творчого об’єднання «Мисткині».

"Мальована стрічка" – це освітньо-пізнавальний проєкт, який подає історію в незвичному для України форматі –  форматі коміксу. Глядачі знайомляться з історичними особистостями, традиціями, побутом, костюмами в особливій формі.

В експозиції  представлені серія робіт "Княгиня Ольга. Мальована Стрічка", та "Іоан Маzepa. Мальована стрічка".
Вперше, для учасників заходу Галереї мистецтв, відбулася презентація серії коміксів «Повість Минулих Літ. Аскольд. Початок Русі. Мальована стрічка» (за мотивами повісті Анатолія Горового). Поринути в атмосферу, що панувала у часи Аскольда присутнім  допомогло театралізоване дійство, у виконанні  автора  повісті та Олега Топилка, історика -науковця. Барабанний ритм від гурту "Mama's Drummers" збагатив і підсилив дійство.
Завершився вечір показом-дефіле вихованців «Будинку творчості» оригінальних етнічних  костюмів та сучасного стилізованого українського вбрання.

Захід пройшов за підтримки Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

В рамках реалізації проєкту "Мальована стрічка" плануються інші цікаві заходи. Тож слідкуйте за анонсами!
 

21.11.2019

   

 

23.10.2019

«Хочу і буду: МОВА Потреб»
Майстер клас
 
     Мова потреб - універсальна мова, яка актуальна для всіх, незалежно від віку, статі, віросповідання, культури, країни проживання та виховання.
      У Галереї мистецтв відбувся майстер клас «Хочу і буду: МОВА Потреб». Разом з тренером - практичним психологом Центру у справах сім`ї та жінок Деснянського району міста Києва - Саратовцевою Наталією, учасники познайомились з мовою потреб та як нею користуватися.
    Якщо ми добре розуміємо свої потреби, ми можемо краще  зрозуміти потреби інших.
 
 

    Ритм сьогоднішнього життя дуже швидкий…
    Проте варто зупинитися та задати питання в першу чергу собі: які мої потреби, що я хочу і що потрібно робити для досягнення свого «хочу».

   
 
 

31.05.2019

«Моя професія – актор…»
Творчий вечір

Добра традиція спілкування в Муніципальній Галереї мистецтв  з відомими представниками української культури триває.

Творчий вечір з народним артистом України Богданом Бенюком був організований за сприяння народного депутата Верховної Ради України Андрія Іллєнка та депутата Київради Петра Кузика.

Багато років ми бачимо Богдана Михайловича на театральній сцені, екранах кінотеатрів та телевізорів. Сотні великих і малих ролей, робота з різними режисерами, найширший діапазон від шекспірівської трагедії до водевільного бурлеску. І  жодної акторської хиби. Здається, це просто дар божий. А насправді складові цього дару, як в будь-якому мистецтві - десять відсотків таланту і дев’яносто відсотків прихованої від публіки важкої щоденної праці.
Богдан Бенюк відкрито розповідав про свій мистецький шлях, про вміння сміятись і плакати на сцені так, щоб разом з актором плакали та сміялись глядачі, про те  які моменти творчості під вогнями рампи сприймають, як фрагменти справжнього життя з їх непідробними емоціями. Звісно, кочове акторське життя сповнене не лише репетиціями та виступами, а й кумедними випадками, які не зміг би вигадати й найвидатніший драматург, про які актор розповідав з віртуозною майстерністю та гумором.  
З нетерпінням чекаємо нових зустрічей з актором і на театральній сцені, і в кіно, і в Галереї мистецтв Деснянського району міста Києва.
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter