Бібліотека №1

26.10.2023

    До Дня Української писемності і мови бібліотека № 1 провела мовознавчу годину «О мово, ніжна, колискова!» для читайликів ДНЗ № 12. На захід завітала київська поетеса – Віра Свистун.
 
 
 
   Пані Віра презентувала свою книжку «Теревені» та віршовану казку «Жилибули». Дошкільнят захопила розповідь і вони складали рими, слова, повторили голосні та приголосні, тлумачили словосполучення, вивчили українське народне прислів’я, що було у казці, збагатили свій словниковий запас.
 
 
 
   Бажаємо всім дітям разом із батьками читати книжки, щоб розмовляти літературною українською мовою.
 
 

02.10.2023

 
До Дня Захисників та Захисниць України  та Дня Українського Козацтва бібліотека № 1 провела для старшої школи № 277 патріотичну годину «Козаченьки, браття мої, лицарі завзяті!». Свято, яке засновано у 2014 році, вшановує як сучасних Захисників і Захисниць, так і воїнів минулих століть. Читачі ознайомились з виставкою «Незламні», на якій книги воєнної тематики сучасних авторів зацікавили присутніх, де історичні події розкривають характер кожного патріота України. На заході виступили наші Захисники – Бутко Максим та Рачковський Андрій. Вони розповіли про воєнні часи на Сході України, про свою громадянську позицію, обов’язок захищати свою країну, навіть про кумедні випадки, які трапляються на фронті. Старшокласники подарували Максиму, Андрію та побратимам обереги. Героям слава!
 
 

08.09.2023

   До Міжнародного дня грамотності бібліотека №1 провела мовознавчу ігротеку "Нетлінний скарб віків" для маленьких читачів ДНЗ №12.
 
 
 
 
   Діти ознайомились з  літературою, що навчає і допомагає бути грамотною людиною. На ігротеці читайлики збагачували свій словниковий запас, граючи в інтерактивні ігри, вчили скоромовки, відгадували загадки, брали участь у вікторині, навчились співати голосні і складати слова з букв.
 
 
 
   Бути грамотним - це не лише вміння читати, писати і правильно говорити, а й спосіб сприймання світу. Вивчаймо рідну мову разом, щоб бути грамотними!
 

07.09.2023

 
Бібліотека № 1 разом з Волонтерським центром "Перший спалах" взяли участь у тренінгу "Різновид травматичних подій та індивідуальна реакція особистості на них", який провела психологиня вищої категорії, спеціаліст в області арттерапії - Молдованчук Віолетта. Відвідувачі ознайомились з літературою, яка допоможе вирішувати труднощі, пов'язані з воєнними подіями у сфері психічного здоров'я. Психологиня провела тренінг і дала поради, що дозволяють піклуватись про своє здоров'я: розвивати власну стресостійкість, набуття знань, вмінь та навичок. Піклуємось про психологічне здоров'я і допомагаємо іншим! Разом до Перемоги!
 
 

29.08.2023

 
До Всеукраїнської акції "Сонях пам'яті" бібліотека № 1 запросила читачів ДНЗ № 12. Діти ознайомились з реальними подіями, що відбулись у 2014 році на Сході України, в Іловайську, саме на полях соняхів. З повагою і любов'ю до кожного Захисника, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, читайлики виготовили символ пам'яті "Сонях". Низький уклін вам, наші Захисники. Слава Нації!
 
 

24.08.2023

 
До Дня Незалежності України бібліотека №1 запросила читачів на презентацію патріотичної виставки «Незламні». Відвідувачі поглибили знання з історії свята, ознайомились з сучасною літературою про війну. Із книг читачі дізнались скільки випробувань випало реальним головним героям на особистих фронтах, які виборюють незалежність країни.
Сьогоднішній День - символ того, що Україна з гордістю залишається суверенною та НЕЗАЛЕЖНОЮ Державою!
 

17.08.2023

 
До Всесвітнього дня гуманітарної допомоги бібліотека № 1 запросила читачів Волонтерського центру "Перший спалах" на мотиватор "Поділись з нужденними!". Вже другий рік війни ЦБС Деснянського району активно співпрацює з Волонтерським центром "Перший спалах" і допомагає військовим та цивільним громадянам, ВПО : плетемо маскувальні сітки, проводимо з дітками арт-терапію, а поробки, малюнки передаємо нашим ЗАХИСНИКАМ на фронт, щоб зігріти їх серця, збираємо речі для переселенців, допомагаємо знайти дах для тих, хто втратив житло, донатимо на ЗСУ, допомагаємо тваринам тощо.
Ми згадали героїв із реального життя і обговорили, що саме мотивує волонтерів рятувати і захищати життя людей попри війну, ризики. Разом до Перемоги!
 

04.08.2023

   До Міжнародного дня Світлофора бібліотека № 1 провела урок-гру "Вивчай правила дорожнього руху!" з вихованцями ДНЗ № 12.
 
 
 
  Читайлики відгадували загадки, брали участь у вікторині, грали в інтерактивну гру "Світлофор", знайомились з книжками та журналами, що допомагають вивчити правила дорожнього руху.
 
 
 
 
     Дуже важливо дітям різного віку знати правила поведінки на дорогах і вулицях нашого міста.
 

28.07.2023

До Дня Української Державності бібліотека №1 запросила відвідувачів гуртка
"Теплі долоньки" на заняття з виготовлення патріотичних сувенірних символів.
 
 
 
 
Читачі з великим задоволенням взяли участь у майстер-класі.
 

05.06.2023

 
  Кожна дитина сьогодні потребує психологічної допомоги.
 
 
 
 
   Бібліотека №1 запросила відвідувачів гуртка "Теплі долоньки" на майстер - клас. Яскраве забарвлення аплікації додало читачам позитивних емоцій, чудового настрою.
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter