Бібліотека №1

13.03.2023

 
Бібліотека №1 та читачі Волонтерського центру "Перший спалах" взяли участь у психологічному тренінгу "Як подолати тривожність під час війни?", який провела психологиня Юлія Любшина. Бібліотекарка ознайомила учасників тренінгу з літературою, яка радить як проживати і відпускати свої емоції аби залишатись у ресурсі.
Психологиня провела тестування та надала практичні поради, як зберегти та підтримувати емоційний стан під час війни. Вивчайте психологію - вона допомагає краще пізнати себе, зрозуміти причини переживань і вміння справлятись із ними!
 
 

02.03.2023

  До 85-річчя від дня народження народного артиста України - Борислава Брондукова бібліотека №1 запросила ВПО та читачів - волонтерів у Волонтерський центр "Перший спалах" на вечір пам'яті видатного актора.
 
 

   З книги "Тринадцять сповідей", яку упорядкувала дружина - Катерина Брондукова, читачі дізнались про сім'ю, дитинство, друзів, навчання в театральному, "старт" у кіно, про кращі ролі.  
 
 
 
  Читачі ознайомились із 13 віршованих свідчень у коханні Борислава своїй дружині, які вона передала і подарувала всім учасникам заходу.
    У нашій пам'яті Він залишився Людиною, з великої літери та неперевершеним актором кіно.

 

02.02.2023

 
У рамках проєкту «Разом - МИ СИЛА!» бібліотека № 1 запросила читачів Волонтерського центру "Перший спалах" на діалог до Міжнародного дня загальнолюдського братерства.
Читачі ознайомились і обговорили важливий документ Генеральної Асамблеї ООН про загальнолюдське братерство заради миру у світі та спільного співіснування, про поріднення, дружбу, співробітництво, партнерство міста Києва з містами - побратимами. Сьогодні під час війни братерство є бар'єром проти ненависті, насильства та несправедливості. Разом до Перемоги!
 

25.01.2023

 
Бібліотека № 1 запросила дітей разом із батьками на заняття гуртка " Теплі долоньки" і провела майстер-клас "Гном". Гноми – казкові зворушливі персонажі, улюблені дитячі іграшки. У творчій майстерні відвідувачі опановували техніку поробок із тканини і власноруч створили потішного Гнома, який є оберегом оселі.

 

05.12.2022

 
5 грудня - Міжнародний День Волонтерів, який був заснований у 1985 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. ЦБС Деснянського району спільно з Волонтерським центром "Перший спалах" наближають ПЕРЕМОГУ В УКРАЇНІ!
Волонтери за покликом душі проводять заходи для ВПО з різних куточків України: патріотичні години, літературні подорожі, вікторини, ігри, майстер класи, а також плетуть маскувальні сітки, які так необхідні нашим Збройним Силам! Разом до Перемоги!
 

19.09.2022

 
Бібліотека №1 запросила відвідувачів гуртка " Читацький театр" у бібліокафе на захід "Українська співачка, якій аплодував весь Світ" до 150-річчя від дня народження Соломії Крушельницької.
Читачі дізнались про життєвий і творчий шлях української оперної зірки, слухали аудіозапис пісень та арій. Кожен підібрав літературу, яка поглибить знання про "Чарівну Баттерфляй".

 
 

12.09.2022

 
Бібліотека №1 запросила учасників гуртка " REP " на заняття опанувати техніку квіллінгу. Матусі з дітками з задоволенням виготовляли "Осінній букет. Айстри."

Саме айстри є фаворитами осінніх квітів. Райдуга барвів заграла в творчій майстерні. Запрошуємо всіх бажаючих оволодіти мистецтвом квіллінгу разом.

 

08.08.2022

 
   До Всесвітнього дня котів бібліотека № 1 запросила дітей на презентацію книги «100 фактів. Коти». Відвідувачі дізнались породи котів, звички, як треба доглядати за домашніми улюбленцями і багато корисних порад.
 
 
 
 
 
Читачі розповідали про своїх котиків. Потім всі охочі взяли участь у творчій роботі " Муркотик". Із чудовим емоційним настроєм намалювали пухнастиків. Піклуємось про котиків і вітаємо зі святом!
 

07.07.2022

 
   Це дивовижне прадавнє свято, Івана Купала, приходить до нас у середині літа, коли сонце стоїть високо - високо і щедрим промінням купає українську землю.
 
 
 
 

   Бібліотека №1 запросила читачів із багатодітних родин, малозабезпечених, ВПО з Херсона на народознавчу годину " Ой на Івана, та й на Купала". Читачі дізнались про традиції та обряди цього свята. Прослухали легенди купальської ночі, пісні, які виконували наші пращури. А на майстер класі виготовляли обрядовий віночок.
 
 

20.01.2022

«В єдності наша сила!»
Урок історії

Бібліотека № 1 провела для учнів старшого віку урок історії «В єдності наша сила!» до Дня Соборності України.
Захід розпочали з виконання Гімну України. Бібліотекарка розповіла про історію свята. Діти зачитали прислів’я та приказки про єдність, удосконалили знання з історії та українознавства.

На заході були присутні читачі, які народились в різних куточках нашої держави, тому символічний «Живий ланцюг» усіх об’єднав.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter