Бібліотека ім. С. Олійника

16.06.2024

 
Бібліотека ім. С. Олійника провела інформаційну годину з елементами тренінгу «Борись за себе» до Міжнародного дня боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту. Метою заходу було підвищення інформованості та надання практичних знань. Для того щоб підлітки могли ідентифікувати та розрізняти неналежну поведінку до себе переглянули відеоматеріал «Як розпізнати ознаки небезпеки». Бібліотекарка провела огляд літератури, що висвітлює проблему насильства, та особливу увагу приділила рекомендаціям щодо психологічної та юридичної підтримки, а також надала контактну інформацію організацій, які допомагають постраждалим. На освітньому тренінгу учасники дізнались про методи самозахисту, основи психологічної стійкості та важливість взаємної підтримки.
 
 

06.06.2024

 
У бібліотеці ім. С. Олійника до Міжнародного дня домогосподарки і домогосподаря пройшла зустріч «Маленькі хитрощі» для членів клубу Іванна. Бібліотекарки для учасників підготували актуальну літературу та відео-матеріал з лайфхаками консервації, а також влаштували затишне чаювання. Бажаючи щиро поділилися своїми найкращими рецептами та родинними секретами закочуванням слоїк. Користувачі з користю та задоволенням провели час у бібліотеці.
 
 

31.05.2024

     Бібліотека ім. С. Олійника завітала до школярів відзначити свято - День захисту дітей.
 
 
 
 
   Цей день – є нагадування нам, дорослим, про наш обов’язок зробити все можливе, щоб забезпечити дітям щасливе дитинство.
 
 
 
    До свята бібліотекарки підготували низку захопливих активностей: ігрову програму «Веселий забіг» та флешмоб «Я малюю радість».
 
 
 
 
   Бібліотека запрошує дітей та молодь разом цікаво проводити дозвілля, отримувати нові знання, підтримку під час літніх канікул. 
 

30.05.2024

    Бібліотека ім. С. Олійника до Всесвітнього дня без тютюну провела  виховну годину «Дихай вільно» для молоді.
 
 
 
 
    Бібліотекарка підкреслила психологічний аспект руйнівних залежностей, звернула увагу на шкідливі наслідки та запропонувала літературу, яка може допомогти відмовитися від пагубної звички.
 

24.05.2024

     До Дня Києва бібліотека ім. С. Олійника провела краєзнавчий квест «Освячений Дніпром». Працівники бібліотеки влаштували справжню екскурсію містом, показавши найдивовижніші місця, захопливі легенди та невідомі факти.
 
 
 
 
    Діти послідовно виконували завдання, відгадували загадки, розгадували ребуси та з завзяттям вели до перемоги свої команди. Завдяки злагодженій роботі та чудовій взаємодії гравців, перемогла дружба і з позитивними емоціями діти насолоджувалися виграними смаколиками!
 
 
 

 
 

16.05.2024

 
У Всесвітній день вишиванки бібліотека ім. С. Олійника провела народознавчу годину «Вишиванка у мистецькому просторі». Бібліотекарка розповіла школярам про традиційне національне вбрання українців. Веселі та цікаві питання вікторини «Український орнамент» ознайомили маленьких знавців з найціннішим етноскарбом України.
День вишиванки – подія, яка покликана зберегти українські традиції та передати їх наступному поколінню.
 

15.05.2024

     До Міжнародного дня сім’ї бібліотека ім. С. Олійника взяла участь в благодійному ярмарку, ініційованого Спілкою ветеранів Деснянського району.
 
 
 
 
    Бібліотекарки представили та обговорили з батьками нові видання для дітей з питань виховання, взаємодії, психології сімейних відносин, які не лише розкажуть малюкам складну реальність але й допоможуть заспокоїтися та зміцнити психологічний стан.
 
 
 
    Учасники отримали корисні поради щодо підтримки сімейного добробуту та створення гармонійного середовища для дітей. Голосні читання «Об’єднані серця» про героїв-воїнів викликало в дітей відчуття гордості за своїх захисників та захисниць й розуміння необхідності захисту рідної землі. Завдяки спільним зусиллям батьків та дітей, які приготували домашню випічку та дитячі поробки, на ярмарку продовжувався збір донатів для закупівлі необхідного обладнання для 127 Окремого батальйону ТрО м. Києва Збройних Сил України.
 

13.05.2024

     Бібліотека ім. С. Олійника провела теплий та затишний захід до Дня Матері. Бібліотекарка читала казку «День матері» Марини Степанської, діти розповідали про своїх мам, декламували вірші та виражали свою любов та вдячність.
 
 
 
    Створювали чудові малюнки в подарунок на майстер класі «Тобі найдорожча у світі». 
 
 
 
   Спільна виставка залишила незабутні враження про цей день вдячності до їхніх унікальних матусь.

 
 

02.05.2024

 
До Міжнародного дня протидії булінгу бібліотека ім. С. Олійника провела освітню бесіду «Емпатія в дії». Розмова була спрямована на підвищення усвідомлення емпатії, поваги до оточуючих та вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом.
Бібліотекарка запропонувала школярам створити алгоритм для формування позитивних міжособистісних відносин та попередження проявів булінгу. Успішна спільна робота сприяла розумінню ключових аспектів та підсиленню відповідальності до проблеми булінгу.
 

30.04.2024

 
Бібліотека ім. С. Олійника до Дня коуча провела для учнів тренінг «Вектор розвитку». Бібліотекарі ознайомили молодь із книгами сучасних авторів з психології та обговорили необхідність щоденного читання для самовдосконалення та саморозвитку. Під час тренінгу учасники використовували вправи на логіку, мозкові штурми та дискусії. Також бібліотекарі рекомендували Must-have книжок для дітей шкільного середнього віку.
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter