Бібліотека №119

08.04.2024

 
З нагоди Дня «Намалюй пташку» у бібліотеці № 119 для дітей на занятті творчої майстерні «Мисли кольорово!» відбувся майстер клас «Український диво-птах». Читачі не тільки дізналися про історію виникнення цього неофіційного, але від того не менш цікавого свята, але й познайомилися з творчістю видатної української мисткині Марії Примаченко. Дивовижний світ картин неймовірної художниці не залишив байдужими дітей та заохотив до творчості. І на папері почали оживати міфічні, барвисті образи. У своїх роботах юні митці зуміли передати особистий погляд на фантастичних пташок, які готові злетіти у безкрайнє, вільне небо нашої нескореної України.
 
 

05.04.2024

     Чи бувають малюки, які не люблять мультиків? Звичайно, ні! Тож з нагоди Всесвітнього дня мультфільмів бібліотека № 119 запросила до літературної арт-мандрівки «Книжка – діафільм - мультфільм» найменших читачів – вихованців ДНЗ № 534.
 
 
 
 
    Діти залюбки прослухали улюблену українську казку «Колобок» та подивились анімаційний фільм за мотивами твору. Справжнім сюрпризом для малят став перегляд казки у форматі діафільму. Вони з натхненням взаємодіяли з головними героями, озвучуючи їх та весело наспівуючи пісеньку Колобка.
 
 
 
     За свої старання дошкільнята отримали у подарунок розмальовки з казковими персонажами, а багато інших цікавих історій маленькі читачі дізнаються, обираючи книжки у бібліотеці.
 
 

04.04.2024

      У День народження мобільного телефону бібліотека № 119 провела для юних відвідувачів урок-гру «Смартфон-помічники». Школярі дізналися, що саме 3 квітня 1973 року американський винахідник (до речі, українського походження) Мартін Купер використав перший мобільний телефон, який згодом удосконалили до смартфона.
 
 
 
    І сьогодні важко уявити дитину, яка б не цікавилася цим ґаджетом, але не всі використовують його ресурси на повну. Тому читачі з цікавістю взяли участь в обговоренні новинок серед мобільних телефонів і планшетів, довідалися про нові корисні додатки для них.
 
 
 
    А інтерактивні ігри «Нікнейм», «Розумники», вікторина «Спіймай вірус» та творче завдання «Персональний помічник» зі створенням малюнків і колажів допомогли закріпити отримані знання та розібратися в основних аспектах користування мобільними застосунками.

 
 

02.04.2024

 
Заняття ігрової студії «Мовні витребеньки», що відбулося у бібліотеці № 119 для дітей, було присвячене Міжнародному дню дитячої книги (International Children's Book Day). Юні відвідувачі пригадали улюблені твори сучасних письменників, а сторінками казкової повісті Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» здійснили мовно-літературну подорож. Анаграма «Пустунчики», ігри «Спіймай помилку» та «Скажи навпаки», квіз «Знайди персонажа» - читачі залюбки відшукували цікавинки української мови, влучні порівняння, епітети, підбирали синоніми, антоніми та переконалися, що, читаючи книжки, можна і набувати нових знань, і вдосконалювати розмовні навички та культуру рідної мови.
 
 

27.03.2024

 
З нагоди Міжнародного дня театру і Всесвітнього дня лялькаря працівники бібліотеки № 119 для дітей відвідали Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району та влаштували для його вихованців театралізовані читання «Коли оживає казка». Книжкова добірка українських казок з яскравими ілюстраціями, лялькова вистава-гра за мотивами народної казки «Пан Коцький», загадки про пригоди головних героїв - діти і молодь залюбки поринули у чарівний світ казок, поспілкувалися з бібліотекарями та отримали позитивні емоції.
 
 

22.03.2024

    З нагоди Всеукраїнського тижня дитячого читання бібліотека № 119 влаштувала для своїх читачів творчу зустріч, на яку завітали адміністраторка проєкту «Читаймо» Наталія Степанчук та художниця-ілюстраторка і дизайнерка Валентина Єсіпова-Левіч.
 
 
 

   Повітряна тривога не стала на заваді, і спілкування з гостями розпочалося в укритті. Школярі пригадали книжку Олени Фінберг «Неймовірні історії кота Бучика» та залюбки ознайомилися з її продовженням «Кіт Бучик у місті Лева».
 
 
 
    Цікаві, патріотичні історії про хороброго кота з маленької Бучі, яскраві, змістовні ілюстрації, що намалювала пані Валентина, безліч запитань щодо створення книг – час промайнув непомітно. Зацікавленість дітей була такою великою, що, трохи втомлені, після тривоги вони охоче долучилися до майстер класу з виготовлення колажів з книжкових ілюстрацій, отримали автографи від художниці, зробили дружнє спільне фото та виявили бажання взяти представлені книжки в бібліотеці для читання.
 
 

21.03.2024

     Під час Національного тижня читання поезії у бібліотеці № 119 на занятті ігрової студії «Мовні витребеньки» відбувся «Римований імпровіз», присвячений Всесвітньому дню поезії. 
 
 
 
    Літературна вікторина «Мудрагелі», гра «Поетичні гадання»,  віршований флешмоб «Підбери риму» - юні відвідувачі читали вірші відомих українських поетів, знайомилися з особливостями римування та охоче відкривали у собі поетичні таланти.
 
 
 
 

20.03.2024

 
З нагоди 115-річчя відкриття Київського зоопарку бібліотека № 119 провела медіа-екскурсію для маленьких натуралістів. Відеопрезентація «Мандрівка Київським зоопарком», вікторина «Впізнай тваринку», фізкультхвилинка «Хто як рухається», вправа «Шифрувальник», розмальовки «Хто мешкає в зоопарку?» - зацікавлені читайлики залюбки слухали, грали, творили, спілкувалися та дізналися багато природознавчих цікавинок.
 
 

15.03.2024

 
З нагоди 55-річчя від дня народження української дитячої письменниці Марії Морозенко бібліотека № 119 запросила дітей з особливими освітніми потребами до віршограю. Маленьким читайликам до вподоби стали кумедні та пізнавальні віршики із серії «Хто це?», «Що це?», з любов’ю і гумором написані авторкою. Вікторина «Що? Де? Коли?», мовленнєва гра «Впіймай звук» та жваве спілкування захопили дошкільнят і додали бажання обрати книжечки письменниці для читання вдома разом із батьками.
 
 

13.03.2024

 
З нагоди Свята Масниці юні відвідувачі бібліотеки № 119 завітали на заняття творчої майстерні «Мисли кольорово». Під час майстер-класу «Лялька-мотанка – магічний оберіг українців» панувала дружня атмосфера. Разом з бібліотекарями діти пригадали традиції та звичаї святкування Масниці в Україні. Творчого натхення читачам додала тематична добірка книжок. А виготовлені власноруч ляльки-мотанки стануть для дітей оберегом, талісманом і надією на щасливе, мирне майбутнє.
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter